0 oy
301 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Arabayı sattık model yukseltcez kredi çekmek istemiyoruz ama kimsedende para istemioruz ne benm babamdan ne kaynbabamdan kaynababmgl annemgile ziyarete geldi bizle birlikte babama yardım et de araba alsn bunlar dio eşim kızıo isteme diye ama durmuo kaynbabam severim kendisini normalde ama ayıp etti sanki biz dedrtmisiz gibi onlar gidince ben babama biz iştemioz dedim ne sizden ne de onlardan dedim çok da utandım her ne kadar kendi babamda olsa bı sure sonra yeme içmeden rahatlıkta bile cekinio insan. Ben onbeş gün kalicam babamglde kaynbabbmn öyle demesi beni çok mahcup etti eşimi de aynı şekilde sadece bu değil her gelmesende siyaset açıo herkesin görüşü düşüncesi farklı olur benim babama kendi fikirlerini dayatio bazen ağır konusuo bir araya gelsin istemiorm babam misafrm onlar dio ama kaynbabam bu kadar ince davranmio yanlış mı düşünüyorum 

1 cevap

0 oy
(119,810 puan) tarafından
babanin maddi durumu iyimi yani kayinpeder ayip etmis yardim etcek olsa lafini ettirmez direk verir ama model yukseltme keyfi bisi vermesede olur
tarafından
Kendine göre iyi ama benden önce durumu o kadar iyi olamayan abim var verse ona versn benmki gerçekten keyfi gerek yok yani utandm bende
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 741 göst.
1 Aralık 2023 Diğer kategorisinde 1 (71 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 600 göst.
11 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 97 göst.
7 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Guzelle123 (310 puan) tarafından soruldu
0 oy