0 oy
161 göst.
Aile kategorisinde (111 puan) tarafından
Biberon içmeyi bilmiyor. İçmiyor daha dogrusu. Yatmadan. Biberonla süt versem içmiyor. Ne yapsam. Beni emmeye çok düşkün sabah kafar emiyor. Yemeklerde arası yok 

8 Cevaplar

0 oy
(164 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ayni benimki 19 aylik olcak kene gibi tabiri varya hehe oyle :-D yemek artik kesinlikle yemiyor vermesem aksmaa kadar zaten hic verdgmde kacacak kirk takla gecen sene ilk ek gidada bile cekmedim boyle simdi yedigi hicbirseyi agzina surmuyor tukuruyor surekli sabah aksam meme doktor bana ayir dedi degerleride düşüktü kan vitamin aaylardir ayni kiloda yasindan buyana 7 aydr 1 kilo almis sadece Allah hepimize yardim etsin benimki uyurken memeyi ceksem  agzindan ciglik atarak geri kalkiyor 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kuzucum cocuk doktoruna git mutlaka .Ona sor .
0 oy
(937 puan) tarafından
Benim oğlan da aynı benimkide 15 aylık 
0 oy
tarafından
Önceden de böyle miydi
(111 puan) tarafından
Dogdu dogalı böyle. Memede uyuyor hep. Gündüz de böyle
0 oy
tarafından
Aynıyız canım o emme bile değil keyif yapıyorlar resmen bende bir saatte bir iki saatte bir uyanırım daha bir kere deliksiz uyuduğunu hatırlamam yemek yese doysa yine emiyor eskiden kaşe kaşe pureler bitirdi gece yerdi iyice derdim tamam karnı tok uyanmaz diye ama tam tersi keyif memesi yapıyorlar resmen sabaha kadar 
0 oy
(146 puan) tarafından
Çok normal bizde öyleydik. Genelde diş çıkarırken çok yapardı onu
(111 puan) tarafından
Tek diş dönemi olsa kurban olayım. Dogdu Dogalı böyle
(146 puan) tarafından
Normal keyif yapıyolar bende ilk çocuğumda öyleydim kafayı yiyecektim birde dişleri olunca daha zor göğsüm yara oluyordu acıyordu çok emmekten
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Yapacağın tek şey yavaş yavaş kesmek 20 aylık kızım hala öyle 19 aylıkken sadece uyurken ve gece 1 2 kere uyanıyordu hastalandı tekrar memeye düştü bende azaltıyor mesela uykuya dalıyor ya çek pışpışla uyanınca pışpışla yada sıvazla Allah yardımcın olsun çok zor 
0 oy
(679 puan) tarafından
Benimkide 16 aylik gece birakinca agliyor hele gunduz kirk kere emer oyuncak etti beni zaten iki yasina kadar emiyorlar  o yuzden ben emziriyorum hep 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 150 göst.
9 Eylül 2021 Aile kategorisinde EbruMeva (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 47 göst.
16 Nisan 2022 Diğer kategorisinde 3434 (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 303 göst.
0 oy
20 cevap 330 göst.
27 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu