0 oy
204 göst.
Diğer kategorisinde (979 puan) tarafından

Ne zaman yapılır oturarak bnyo. Ne kadar süre gecmesi lazım

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sezeryansa bir sıkıntı yok kuzum
(979 puan) tarafından
Oyle mi  tamam cnim saol
-Reklam-
0 oy
tarafından

.  Bende sezeryan oldum. Oturarak banyo yapma demişti. Zaten oturarak ta banyo yapmayı sevmem ama bende merak ettim şimdi :wassat:

tarafından
Ben ilk günden beri hep oturarak yapmıştım kuzum
(13 puan) tarafından
Benfe sezeryan oldum 3 hafta oturarak banyo yapma demişti
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Valla ben bir süre yapamıyordum..ama dikişler hafif iyileşince sıkıntı olmuyor. Bende ayakta banyoyu severim. Oturarak pek yapmam. Sezeryan sonrası da baya Bi oturmayı sevmiyorım belim eğik şekilde geziyorum anca. 
0 oy
tarafından
Ben ilkinde hiç dikkat etmedim hep oturarak yaptım beni uyaran olmamıştı ama bu sefer uyardılar ayakta yapıyorum hiç sevmem. Sormak da aklıma gelmedi yaa. 
(979 puan) tarafından
Yaa dgum ypali 16gün oldu otrp bnyo yptm insalah bsy olmaz. Ndn otrlmyor ki
0 oy
(58 puan) tarafından
Neden oturulmuyor ben normalde hep ayakta yaparım doğumdan snra 3,gün girdim ama oturarak yaptım çok şükür 1 sene geçti ama merak ettim neden oturulmuyor 
0 oy
tarafından
Ilk banyo ayakta sonra oturarak hiç bir zararı yok
(979 puan) tarafından
Yaa dgum ypali 16gün oldu otrp bnyo yptm insalah bsy olmaz
tarafından
Yok kız ben ilk hastaneden geldim ayakta ondan sonra oturarak hiç bişey olmaz 16 gün çok fazla rahat olur
0 oy
(312 puan) tarafından
4 hafta ayakta banyo yaptım çünkü dikisler ılık suda açılabilir ve oraya da şu toplaniyor bu da dikişlerin gevşeyip açılmasına sebep oluyor o yüzden dikkat etmek gerek banyo sonrası da fön makinesi ile kurulmak gerekiyor 3 ay oldu 2 sezeryan ilkinde öyle yaptım bu doğumum da yaptım açılmaması için yani 
(979 puan) tarafından
Yaa dgum ypali 16gün oldu otrp bnyo yptm insalah bsy olmaz havlu ile kuruladm sdce
(13 puan) tarafından
Canım doktor bana 3 hafta oturarak banyo yapma demişti
(979 puan) tarafından
Bna bsy dmediler ya da bn hatrlmyrum ya :(
(312 puan) tarafından
3 ila 4 hafta diyor dikkat edin bence kendi sglimiz önceliğimiz evlatlarımız için ben çok dikkat ettim kilom da var yazın en sıcak zamanlarında doğum yaptım çok şükür patlama açılma olmadi benim arkadaş da oturarak ve kurulamamis açıldı onunkiler
(312 puan) tarafından
Çünkü bir hafta sonra kontrole gidince dedi bir haftada öyle var sizde 4 hafta oluyor
0 oy
(146 puan) tarafından
3. Gün hastaneden çıktıktan sonra yapabilirsin ben ayakta yaptım ama biraz öne doğru eğildim gerilmesin diye sende öyle yap kollarını çok kaldırma 
(979 puan) tarafından
Yaa dgum ypali 16gün oldu otrp bnyo yptm insalah bsy olmaz
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Doktorum 2 ay ayakata banyo yap demisti bana
(2,501 puan) tarafından
Yapma dikislerin yeni kendine zarar veriosun ayakta yikan ben 2 aydir ayakta yikaniorm
(979 puan) tarafından
Off yaa bi dha ayakta duş alrm.
(2,501 puan) tarafından
Aynen oyle yap canm benm halada ic dikislerim agirio zorlaninca yada bnyo yapinca
(979 puan) tarafından
Sana ne kadar oldu cnim sezeryan olalı
(2,501 puan) tarafından
2 ay once canm
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Hiç sevmem oturmak banada demediler 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 244 göst.
14 Mart 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Bsr url (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 87 göst.
21 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Y41K47B (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 172 göst.
3 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,181 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 94 göst.
30 Nisan 2023 Diğer kategorisinde MinnieMouse (592 puan) tarafından soruldu

379,210 soru

11,351,536 cevap

34,822 kullanıcı

...