0 oy
327 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
Evleneli 4 ay oldu.esimle her tartışmamıza dahil oldular gece vakti eve gelip beni suçladılar ağlattılar babami arayıp gelin kızınızı alın dediler ama en çok annesine kızıyorum bizi tatile göndermek istiyormuş izinlisiniz 3 gün benden gidin tatile diyor dış çekim yaptıracağım kendisi tatile gidecek ben gidip geleyim öyle yapın diyor onunla ne alakası varki bide  bana diyor ki sen kurani hatim et sana ne istersen alacağım kendisi de ev hanımı parası pulu yok bana çocuk muamelesi yapıyor her lafı batıyor yarında komşuları düğün edemedikleri için hayırlı olsuna gelecekmiş sende gel kahve yaparsın dedi ben hiç gitmek istemiyorum ama sevmiyorum görünce kan beynime sıçrıyor 

10 Cevaplar

0 oy
(389 puan) tarafından
Gitme o zaman
(1 puan) tarafından
Eşim küsüyor .aslında yarınki olaya gitmek istemiyorum ama annem dediki ayıp olur senin için geliyolar dedi
(389 puan) tarafından
Ben şunu anladimki sen onlar üzülmesin diye kendini yiprtattikca değerin dusuyo . Bı laf varya hani deveyi diken insanı. ..... Yaranir diye aynen öyle yani herkesin gönlü hos olsun diye kendinizden vazgeçmyin kimsenin gönlü hoş olmaz yüz tane takla atarsın  101. Nerde diye başına kalkar amaaan ister ne diyim ki eşin için git bari napcn
(1 puan) tarafından
Yarın da gideceğim ama kimseye sahte gülümsemeyeceğim doğal kendim gibi olacağım kimseyi memnun etmek zorunda deilim eşim benim ailemin yanında bi gün bile kalmıyor onlar uzak şehirde
(389 puan) tarafından
Aynen öyle valla canım kimse seni sevmek zorunda değil yada herkesi memnun etmek zorunda değilsin bunları kışkırtmak için demiyorum . Yaşayıp gordgm için diyorum sen yine düşün öylee yap napcaksan çünkü aileni yasantini bilemeyiz :)
(1 puan) tarafından
Aynn haklisiniz
-Reklam-
0 oy
(3,419 puan) tarafından
4 ayda bu kadar sorun ailenin senı gelip almadı değil ben giderdim öle insanlarla nasıl ömür gerçek Allah yardımcın olsun cnm 
(1 puan) tarafından
Daha bi onda biri anlattigimin bide yaşadıklarımı görsen aklın şaşar evliliğin ilk ayı sürekli gecelere kdr okey fln oynuyorlardı bizde başlarında yeni bitti bu olay
0 oy
(6,203 puan) tarafından
4ay da bunu yasadiysa 4yılda yaslanirsin emin ol.Kocan da anne bagimlisiysa hicc ama hiç cekilmez
(1 puan) tarafından
Altınlarımı düğün ertesi günü alıp sattılar eşimin bedell askerliği için bana sormadılar bile ben kızınca kayınbabam benle tartıştı verin şunun takılarını naparsa yapsın dediler vermediler annesi sürekli kızım kızım diyor ama alttan alttan da laf sokuyor bazen diyorum ki ben mi çok alınıyorum iyi insanlar mi acaba a daha sonra öyle bisey oluyorki yine sil baştan
(6,203 puan) tarafından
İnsanları memnun etmeye çalışma çünkü herkesin karakteri ortada kendini de boşuna yipratma
(1 puan) tarafından
Ya bazen evlendiğime cidden pişman oluyorum ailemden uzaktayım eşim desen ailesine bağlı bi yere giderken bile hesap veriyoruz çünkü arabamız yok onların arabası ile gidiyoruz bi gorumcem var beni kıskanıyor bana ne alsa eşim oda istiyor oda bizimle gezmek istiyor üstümde ne görse aynısını almak istiyor alsın bisey deilde esimden kredi kartını isteyip alıyor ekonomimizi ayrı deil gibi evimiz ayrı ama bir bütün alike gibiyiz hep ordayız sürekli birlikte takılmak istiyolar açıkçası evlenmeden önce daha ferah ve mutluydum
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Ne söylüyorsa aksini yap bak bakalım nasıl yola geliyor. O tatildeyken git çekimini yap. Sakın ama sakın evliliğine bu kadar dahil etme herkes yerini bilsin
(1 puan) tarafından
Yapıyorum onun ısrarla göndermek istediği halı yikamaciya göndermedim halılarımı başka yikamaciya gönderdik halılar mahvolmuş annesi kızdı bize dedigimi yapmazsanız böyle olur diye eşimde kızdı annemin dediği yere inat ettin göndermdin yaptığını beğendinmi dedi kızdı yoksa dediğinin tersine davranıyorum hep
0 oy
tarafından

E gitme o zaman

0 oy
(496 puan) tarafından
Daha dur 4 ayda bu kadar hemen pes etmişsin sarımsagı gelin etmişler senesi dolmadan kokmamış böyle bi anda grdiğin ailede hüküm süremezsin bi huykarını sularını bi öğren bakalım kim nedr ne degldir böyle yaparak eşin de der nerden evlendim diye . Ben sana eşimin aile yapısını anlatsam aklın şaşar benmki neymiş dersin . Akıllı adım at kimseyle ztlaşma derim 
0 oy
tarafından
Kuzum Allah sabır versin benimde ilk öyleydi bu ay tamamen koptu ipler mutluyum :)
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Ohooo sen onları düşün daha kadın seni en verimli nasıl kullanabileceğinin derdine girmiş daha 4 aylıksın iyi alıştır bakalım ama sonra pişman olacaksın benden söylemesi 
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Vallla canim benim gitmen lazimm seni görmeye geleceklerse ayip olur bide daha simdiden ettiklerini dediklerini  kafana  takarsan daha çok sıkıntı yasarsin o yuzden o ne derse desin sen yine esini bildigini oku saygi cercevesinde tabii  her zman esinin yaninda ol 
0 oy
(770 puan) tarafından
İlk aylar öyle oluyor erkekler aradaki sınırı koruyamiyor kocanın görüp annesine sınırı göstermesi gerekiyor ama bence doğal bizimde byleydi ilk zamanlar şuan böyle değil hem annesi anladı öyle yaptıkça aramızı bozduğunu hem eşim anladı annesinin ortayı karıştırdığını evliliğin oturma süresi var inşallah sizin de oturur dört ay çok erken henüz çünkü yeni bı hayata hem biz hem eşlerimiz hem annelerimiz alisamiyoruz hemen

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 139 göst.
31 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Asyahatunnn (425 puan) tarafından soruldu

379,907 soru

11,372,646 cevap

34,855 kullanıcı

...