0 oy
72 göst.
Diğer kategorisinde (279 puan) tarafından
Merhabalar oğlum 4.5 aylık anne sütü alıyor ama yetmiyor başta sma kullandık kabız yaptı ama sonra bebelac gold, baby goat kullandım onuda beğenmedi içmedi tekrar smaya döneyim diyorum çok kararsız kaldım hipp duydum ama oda kilo aldırmıyormuş öyle demişlerdi ne yapacağımı şaşırdım 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sma bende begenmedim kokusi mu tadi bile bı tuhaf icemedi oğlum. Sonra Bebelac kullandık Aptamil de ikisinide sevdi ve bebelac ile devam ediyoruz. 
(279 puan) tarafından
Aptamil aldım canım inşallah sever
-Reklam-
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Bizde cok gaz yapti gram uyku uyumadik suan evolvia nutrpro plus kullanioz ins dogru yazmisimdir . Iyi yani memnunum suan
0 oy
tarafından

Cnm bütün mamaları demedim ve sma ya tekrar döndüm ilkten evet. Kabız yaptı. Ama şimdi düzeldi. Bağırsakların alışma süresinda yapıyor. 

0 oy
(603 puan) tarafından
Canım benim oğlan 4 aylık olcak sma dan başkasını asla kullanmaz yemez gaz da yapmıyor bize gayet memnunum 
0 oy
(1,788 puan) tarafından
İlk aptamil kullandık kustu

Sonra sma aldık sevdi çevreden bebelac güzel dendi ona geçtik kabız oldu 

Tekrar sma aldık düzeldi çok sevdi 

Sma dan memnunuz valla 
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Sma optipro ve hipp organik combiotic kızıma çok iyi geldi canım ikisini de tavsiye ederim zaten çoğu mama başta ilk kullanimlarda ya kabız yada ishal edeer 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 317 göst.
4 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Merveee3427 (507 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 258 göst.
29 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde asllyd (403 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 148 göst.
0 oy
1 cevap 32 göst.
7 Mayıs 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde SarEsleMom (12,516 puan) tarafından soruldu

384,853 soru

11,511,608 cevap

35,174 kullanıcı

...