0 oy
268 göst.
Diğer kategorisinde (73 puan) tarafından
Kızlar eşim sabah gidip akşam işten geliyor.8 gibi 8 buçuk gibi. Bende evde bebeğimleyim.Kayinvalideme gidince rahatım eğlenceli geçiyor bebekle ses seda var çünkü.Ama evde kaldığım günler canım aşırı sıkılıyor :( 

9 Cevaplar

0 oy
(119,319 puan) tarafından
ayetel kursi oku bakara suresi ac tlf 
(73 puan) tarafından
Okuyorum canım bazen oluyor bu durum her zaman olmuyor da ben hep okuyorum
-Reklam-
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Cnm niye sıkilıyosun ne güzel işte otur rahat rahat

Kaynana na bağımlı olmuşsun sen

İyimi kötümü anlamadım

:-)
(73 puan) tarafından
Kaynana bağımlısı değilim canım iyi anlaşıyoruz evlerimiz 3 dk bile sürmüyor.sadece sessizliği sevmiyorum arada sıkılıyorum onların apartmanı aile binası şenlikli
(73 puan) tarafından
Ben kocaelideyim annemler İstanbul'da gidemiyorum ha deyince.Bebegim daha 3 aylık rutin aynı şeyler olunca canı sikiliyor insanın bazen
(2,252 puan) tarafından
Bizde de tatlı tatlı git tatlı tatlı gel derler çok sık olunca olmuyor gercekten. Sahsen ben gidemem. Ne guzel anlaşıyorsanız
(73 puan) tarafından
Bizdede onu derler ama bana yakın akrabam yok onlar da aile apartmanı.canik.sikilinca kendimi oraya atıyorum.bahceli oturmalı binaları hava alıyorum ferahliyorum orada.2 gün giesem diğer gün giderim ben gitmesem kayınvalidem gelir
(2,252 puan) tarafından
Iyi anlaşıyorsanız ne guzel canim masallah
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Ben evimde rahatım ya çocuğumla kahvaltısı yemeği bulaşığı oyunu altını alması üstü kirlenip temizlenmesi evin temizliği çamaşırı çocuğu parka götürmesi derken gün bittiiii:)
(73 puan) tarafından
Bebeğim daha 3 aylık kuzum rutin aynı şeyler olunca insanın canı sıkılıyor :( bende evde kalınca onları yapıyorum ama gün içinde sıkılıyorum biraz sessiz olunca
(2,323 puan) tarafından
Alışırsın bı zaman sonra dizi felan izle
0 oy
(27,352 puan) tarafından

E beraber oturun o zaman başka çözüm yok :) k.validesiyle güzel vakit geçirmeyende ne bilim:D

(73 puan) tarafından
Beraber niye oturayım canım , arada gidiyorum zaten , evdede rahatım tabiki ama bazen darlık basıyor sadece
0 oy
tarafından
Bende tek başımayım cnm bebeğimle ama günüm nasıl geçiyor anlamıyorum inanki

Temizlik 

Yemek 

Bebeğim 

Derken 

Bazen de burda takıyorum bazen de TV izliyorum isim olmayınca Bebeğim uyuyunca bende Yanında uzanıyorum uyuyorm
(73 puan) tarafından
Bebeğin kaç aylık ya da yaşında kuzum , sen kaç yaşındasın
tarafından
Bebeğim 7 gün sonra 5 aylik olacak bende 30 yaşındaym kuzum
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Aynısı bende de oluyor ki herkeste oluyordur. Kalabalık içinde saat nasil geçiyordur. Tek otururken çok sıkılır insanin cani
(73 puan) tarafından
Aynen öyle kuzum anlatmak istediğimde bu işte :(
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Valla kaynanamla iyiysen o gelsin sen git ne var onda yada ise güce ver kendini 
(73 puan) tarafından
İyiyiz kuzum o da gelir bende giderim bir sorunumuz yok Allah'a şükür isim olmayınca sıkılıyorum zaten sessiz kalınca ev
(4,430 puan) tarafından
Hepimize Oluyo ve canım
0 oy
(181 puan) tarafından
Kayınvalidene gitmek sana iyi geliyorsa git canım evde tek başına sıkılırsın bende kayınvalidemi severim ama aramızda 1 buçuk saat var 3 tane çocukla git gel zor oluyor kayınvalidem bana geliyor 3 4 ay kalıyor canı sıkılınca evine gidiyor 
(73 puan) tarafından
İyi geliyor kuzum ama her gün çıkmak istemiyorum , tatlı gidiyim diyorum.her gün de gitsem bayiliyorlar ama her gün her gün bebekle gidemiyorum aramızda 2 dk anca var ev mesafesi
0 oy
tarafından
Kitap oku film izle namaz kıl kuran oku zamanını değerlendir
(73 puan) tarafından
Yapıyorum çoğunu kitap okumuyorum sadece
tarafından
Kız sen ev işini nasıl yapıyon ben bebekle ev işi yapmaktan hiç bişeye fırsat bulamıyodum bırak sıkılmayo
(73 puan) tarafından
TV izlemiyorum namazlarımi kılıyorum kuran okuyamiyorum bu aralar.ev işlerimi çamaşırlarımı gece uyuduktan sonra yıkanıyor asıyorum ev supurmesini silmesinide o uyurken yapıyorum.digerlerinin çoğunu o akşam uyuyunca. Yemeğimi gündüz uyuyunca yapıyorum öyle böyle ama isim olmayınca çok sikiliyorum
tarafından
Ben işimi yetiştiremezdim ama vakit kalırsa kalan vakitte de kuran okurdum veya film izlerdim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 190 göst.
28 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 108 göst.
26 Kasım 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Aysegul&20 (3,409 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 66 göst.
18 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde SuDuru (321 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 144 göst.
12 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,831 soru

11,370,058 cevap

34,853 kullanıcı

...