0 oy
733 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Hanımlar geçen yazmıştım eşim arkasımi evden kovdu diye 

Vefat eden kızımın eşyaları kıyafetleri. Bi sandığın içinde. Diğer yatak odasında.  Gelen leride o odada yatırıyorum. Rahat olanları açısından. Az önce  sandığı açtım hem havalansin. Hemde erkeğe uygun olanlardan oğluma cikaricaktim. Gece hava çok soğuk oluyor. Hepsi. Düzenli şekilde katlanmıs şekilde kardeşimle koymuştuk.  Ama savaş alanına dönmüş içi.  

Gece arkadas uyudunmu diye mesaj atmış ti bende uyku tutmadı diye yazdı diye düşündüm. Ama demekki beni yoklayıp sandığı karıştırmış 

Ondan başka si o odada yatmadı kalmadı. Doğuma gitmeden düzenli idi eminim. Eşime sordum. Açmadım ben dedi 

Şimdi şeytan diyor ki ara o sandıkta ne aradın diye sor 

30 Cevaplar

0 oy
tarafından
Birşeyler aradı içinde belki çalacaktı, veya dikkat et böyle pis insanlar kiskanirlar muska felan katarlar iyi bak sandığa 
tarafından
Dokecem cnm sandığı bakalım.
-Reklam-
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Evinde kalıyo kendi evi gibi rahat giyiniyo uyarmanıza karşı sandığınızı karıştırıyo burnuma pek iyi kokular gelmedi bence evini Bi dip köşe kontrol et bişeyler yapmış da olabilir günahı boynuna 
0 oy
tarafından
Aradın mı kız ne pislikmiş arkadaşın eğer öyle bir şey yaptıysa 
0 oy
(27,454 puan) tarafından

O arkadaşını çıkar hayatından Büşra yoksa sen çok huzursuz olacaksın.

Çok değişik biri ya

0 oy
(1,505 puan) tarafından
Boyle insanlari hic sevmiyorum ya kalksin sana iyilik yapsin evini açsin yaltigina bak hadsiz sordunmu canm ne dedi bosver hic alttan alma neye benzedigi belli degil muhabbetini kes gitsin
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Bence de sor ve sandığı güzelce kontrol et içine başka şeyler koymuş olmasın Allah korusun. 
0 oy
(470 puan) tarafından
Altın para fln ariyodur ne aricak
0 oy
(2,251 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Eşin ne kadar haklıymış onu kovmakla
0 oy
tarafından
Ay tatlım kusura bakama ama sen çok safsın eşin sana açık açık söyledis önümde eğiliyor her yeri görünüyor diye şeytan var arada başka erkek olsa ses etmez bakar dururdu belki arkadaşın bilerek eşine her yerini gösteriyor bir de hamilesin sen eşinin isteklerini belli oranda karşılayabilirsin hiç aklına gelmedi mi zaman çok kötü kusura bakma 
tarafından
Kim hamile
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Ara sor durman kabahat evinede alma daha öyle insanları...

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 918 göst.
3 Ekim 2022 Aile kategorisinde Janya (245 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 87 göst.
3 Ekim 2022 Aile kategorisinde Janya (245 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 242 göst.
12 Ocak 2022 Aile kategorisinde Selimbebek (942 puan) tarafından soruldu

381,772 soru

11,429,413 cevap