0 oy
258 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
7 ve 2 yaşında kızlarım var..büyüğü 1.sınıf başladı öğlen gidiyor okula akşam 6da almaya gidiyorum.küçüğüm de uyuyor 2 saat uyur neredeyse..ev boş gibi sesizleşti 2 saat de olsa boşlukta gibi hissediyorum..ev temiz yemeğim var uzandım tv izliyorum..sizler napıyorsunuz

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende aynı cnm büyügüm lisede ortanca ortaokulda mınığımda yanımda kücüğüm sağolsun hic aratmıyor ablalarını:)))
tarafından
benimki uyudu yoksa o da çok hareketli maşallah cnm Allah zihin açıklığı versin hepsine
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bebeğimin kıyafetlerine bakıyorum. Neler Alicaz onları yazicam canım 
tarafından
hiç bitmez cnm eksikler..doğmadan başlıyor alışverişler
tarafından
Sorma jzjzjzj
0 oy
tarafından

Bizim ev aynı bitik okula başlamaya daha yıllar var :ermm:

tarafından
ararsın kız bu günleri bak ben kaç sene sonra rahatladım
0 oy
tarafından

• Yeni bebik yap sen gör o zaman hem sıkılmazsın:D
tarafından
Kız ne var yap bi tane daha ikiside büyümüş sanada meşgale olur işte
tarafından
yok kız yeter 2 tane bakamam hem maddi hem psikolojik olarak hazır değilim eşim de istemiyor..gece gündüz çalışıyor adam zaten..ikisiyle başedemiyorum bazen zor oluyor..yakınımda kimse de yok bir işim olsa bırakamam
tarafından
Anladım canım haklısın o zaman
tarafından
korunduğum halde hamile kalırsam da Allahım nasip etmiş derim doğurup bakarım tabi
tarafından
Aynen canım hakkında hayırlısı olsun
0 oy
tarafından
Hastayım :( gittim covid testi verdim geldim benim oğlumda okulda bende yanlızım 
tarafından
geçmiş olsun cnm inşallah yoktur c vitamini al dinlen bol bol
tarafından
Sağol canım❤️ Rabbim razı olsun inşallah uzandım dinleniyorum
0 oy
(5,377 puan) tarafından
Şükret ne güzel benim cadı 22 aylık meme istiyo sürekli 
tarafından
ben 21 aylıkken kestim sütten 26 aylık olcak bu ay sonunda..çok zor dönemler yaşadım zaten ikisi de kız paylaşamıyorlar bazen.şimdi 5 saat de olsa ayrılar rahat oluyor
(5,377 puan) tarafından
Nasıl kestin benimki meme kolik nasıl yapcam bilmiyorum
tarafından
çok zorluyordu beni tok olsa da emmek istiyordu..aniden kestim..pul biber sürdüm görünce kaçtı benden her geldiğinde açıp görüyordu kaçıyordu..gece çok zorladı emmek istedi vermedim su verdim içmedi market sütü içmedi her ağladığında geri salladım uyuttum gece uyanık kaldık zamanla alıştı
0 oy
(2,481 puan) tarafından

Maşallah. Benim 3 senedir ses yok :) evladım sağlıkla doğsun inşallah ta koşturmaca başlar artık :P

tarafından
inşallah cnm..evin neşesidir çocuk..bazen sessizlik arıyordum kavgaları çok  oluyordu..o günleri de görirsün inşallah cnm
(2,481 puan) tarafından
İnşallah canım Allah razı olsun. Hasret kaldık. Daha başındayım nasıl uzun geliyor ama sayılı gün çabuk geçer
tarafından
tabi ki cnm ben diyorum ne ara büyüdü de okula başladı birkaç aya okuma yazöa öğrenecek..küçüğüm okul yollarında büyüyecek
(2,481 puan) tarafından
Maşallah hayırlı güzel ömürleri olsun hepsinin :)
0 oy
tarafından
Bir makina çamaşır yıkandı 2. Makinada. Bulaşık makinesi bulaşıkları yıkadı yerleştirdim. Güzel bir kahvaltı hazırlayıp yedik topladım. Çocukların altını açtım 2 kez karnını doyurdum ilaçlarını verdim. Setin üstünü ocağımi sildim. Çıkan bulaşıkları yıkadım. Elektirikliye tutup evleri. Şimdi makinam durmak üzere 2. Postayi sercem. Evleri silcem çocukları doyurup uyicam
tarafından
kız  yoruldum okurken kolay gelsin:) ben 7de kalkıyorum 8 de eşim işe gidiyor kahvaltı hazırlanıyor çocuklar da kalkıyor yiyorlar öplene yakın yine birşeyler hazırlarım yerler çok bulaşığım olmuyor elde yıkıyorum zaten..dün tüm temizliği yapmıştım bugün rahatım
0 oy
(5,585 puan) tarafından
İki küçük biri uyusa biri uyanık ondan sıkıntı yok :D ama sessizlik aramıyorum büyük kızım çok yaramazlık yapmadığı sürece :)
tarafından
kız bazen kavga edip bağırışıyorlar anlaşamıyorlar 5 yaş fark olunca :) bazen kafa dinlemek gerekiyor
(5,585 puan) tarafından
Benimkiler biri 19 aylık diğeri 45 günlük :)

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 188 göst.
7 Nisan 2024 Diğer kategorisinde FilizEymen (7,928 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 50 göst.
27 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Lokumcum (98 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 226 göst.
27 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Oslemomur (5,952 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 265 göst.