0 oy
415 göst.
Diğer kategorisinde (10,985 puan) tarafından
Canlarım,

Bana kalmadan ögretmrn gerekli uyarıları yaptı zaten ki bende konustum. Herkes cocugunu uyaracak. Kadın zaten yoktu. Gelmemiş. Ben bizzati dikkat edeceğim yarın siz merak etmeyin güzellikle de uyaracagım cocukları dedi. Hadi bakalım en sınıfta anlattım ama dediğim gibi kadın olmayınca havada kaldı

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
bizim de yarın toplantı var..kurallar anlatılır büyük ihtimalle 1.sınıfız

senin postu okumuştum kadın olsaymış keşke belki utanırdı
(10,985 puan) tarafından
Gelmemiş bile canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Konu ne bilmiyorum bal ama inş cözülür
(10,985 puan) tarafından
İnşallah bacım bakacagız
tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️❤️
0 oy
tarafından
Gelmeyeceği zaten belliydi yazık inşallah düzelir
(10,985 puan) tarafından
İnşallah canım. Bu gunde cocuk bu sefer benşm koyduklarını yemiş
0 oy
(365 puan) tarafından
Bu kadına ulaşmaya çalışın numarası varsa alın bana özelden atın içim çocuğa çok parçalandı hani maddi durumu olmayabilir benm evladımı beslenmesiz göndersem içim yanar ya dünden beridir zihnimden çıkmıyor çok üzüldüm çünkü hiç bir çocuğun başkasından üstünlüğü yok bütün çocuklar doymalı giymeli büyütülmeli bunu dikkate alarak ona ulaş keşke benim okulda olsaydo severek ona da yapardım ii akşamlar 
(10,985 puan) tarafından
Ben bu gun gönderdim ama ögretmrn hayor diyor buyuk ıhtımal de bu gun aramıstor. Ben ilgileneceğim dedi
(10,985 puan) tarafından
Ne yazıkkı benimde bakmama gerek 2 cocugum var. Biri bebek. Ve kocamda yok basımda. Ben be kadar idare edebilirim ki
(365 puan) tarafından
Yok canım sana bi eleştirim yok iki çocuklu zordur benim de birinci sınıfa gidiyor diğer kızım bi yaşında sadece o veli belki maddi durumu yoktır belki evde açtır insan bilmiyor vicdanım sızlıyor öğretmen durumu öğrenseniz hani imkan yoksa insanın elinden ne geldiyse bütün çocuklar en gizel şekilde eşit değer de yaşamayı hak ediyor Allah hayrını da kabul etsin önüne gelir inşallah
(10,985 puan) tarafından
Amin kuzum yoksa elbet ki ne olacak ama. Benimde cocuklarımı tek gecindirmeye calısıyorum. Zoraki babasını yakalayıp 1 haftalık beslenme aldırmıstım haliyle boyle davö edersem yarın son kez hem o cocuga hemde Kendi kime koymak zorunda kalırım.
(365 puan) tarafından
Sen benim için onlarla ilgili durumu öğrenirsen iletişim. Numarası falan bana ayrı yazabilrmisin rabbim insanın kalbine boşuna birşey atmıyor belli olmaz sağol yazdığın şçin detayları öğrenmek nasip olır inşallah hayırlı geceler

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 144 göst.
16 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Beyza5426 (309 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 165 göst.
12 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birprensannesi59 (581 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 280 göst.
12 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 552 göst.
1 Şubat 2021 Diğer kategorisinde ÖzEn (398 puan) tarafından soruldu

383,699 soru

11,481,099 cevap

35,106 kullanıcı

...