0 oy
620 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

Kızlar 3 binim var ve altın kolye almak istiyorum ☺️ nasıl bir şey tavsiye edersiniz:) sürekli takacağım ve sağlam bir şey olsun ama güzelde olsun istiyorum ☺️

14 Cevaplar

0 oy
(545 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Çeyrekli kolye alabilirsin işçilikli olan şeyleri tavsiye etmem satarken çok zarar ediyor benim var 5.5 bine almıştım şimdi daha fazla tutabilir ama 
tarafından
Tşk ederim cnm ☺️
-Reklam-
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Tuğralı kolyeler olabilir gelin kolyesi diyorlar benim var kullanıyorum 
tarafından
Resim atar mısın kuzum ❤️
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Kız işçilikli altın almaa üstüne para koy cumhuriyet altını al
tarafından
Eşimde öyle dedi cnm ama bilmiyorum. Çabuk sıkıyorum geçen sene 4 bine almistim bu sene 2 bine sattım . O yüzden buraya sordum nasıl bir şey almalıyım
(3,457 puan) tarafından
Yani öyleysen illa kolye diyorsan boncuklu al ortasına cumhuriyet koydurt yinede senin kararın ama zaman birikim yapma zamani
tarafından
Haklısın canım tşk ederim ☺️ bak altta biri resim atmış onda zarar eder miyim peki❤️
(3,457 puan) tarafından
Olmaz canım onda zarar ☺️ sadece kolyesi için tahminimce 40 tl civarı verirsin
tarafından
Tmm cnm tşk ederim ☺️❤️
0 oy
(1,314 puan) tarafından
Kolyece zarar edersin ustune para koy cumhuriyet alsan daha kâr edersin tabi yine senin kararın 
tarafından
Eşim de öyle dedi cnm ☹️
(1,314 puan) tarafından
Zincir , kolye , takı seti bunlar hep  bozdurunca zarar edebileceğin ürünler yazık günah parana kolay kazanılmıyor sonuçta
tarafından
Evet haklısın canım tşk ederim ☺️
0 oy
(438 puan) tarafından

image

sanırım simdi bunlar moda hep bugün gördüğüm herkeste vardi neredeyse :)) hem işçilik olmaz hemde güzel bence 
tarafından
Evet çokta güzelmiş ama fiyat neki acaba ☹️
(438 puan) tarafından
Netten baktım 3180 galiba ama bence zinciri biraz ince alırsınız sonra da para olunca kalın zincir alırsınız yani zarar cok olmaz
tarafından
Çok tşk ederim cnm ☺️
0 oy
(2,845 puan) tarafından
Reşat altının çeyreğinden kolye oluyor hem çok şık duruyor hem de günlük kullanabilirsin
tarafından
Tşk ederim cnm ☺️
0 oy
(1,013 puan) tarafından

image

bu cnm tuğralı kolyem resim istemissin 
tarafından
Çok tşk ederim cnm ☺️
0 oy
(679 puan) tarafından
Bende aynı şeyi düşündüm gram ve ceyreklerim var kolye.olsun dedim kuyumcuya gittim yüzde kırk zarar edersin deyince vazgeçtim.boyle kalsın en iyisi
tarafından
Aaaaa gerçekten mi ☹️
0 oy
(2,359 puan) tarafından
kenarlarında nazar boncuk oluyor ya heryeri 2lş onlardan al bnce bi uzun zincir bi kısa cok hos oluyor yada nazar boncuklu kolye ben cok severm ...sonsuzluk almıstı esim bana da  su attıkları insanlık kolyesi varya tugralı onlardanda vr benm ama cok tutarsa gunluk takamazsın pek onların zincilernden alıp nazar boncuk koyuyolr ucunada cok hos oluypr baklava dilimli zincir
tarafından
Bakim bi netten cnm tşk ederim ☺️
0 oy
(119,156 puan) tarafından
askim 200 300 daha ekle al bi cumhuriyet snr ilerde bide zincir alir cerceveletirsin
tarafından
Eşimde bekleyelim biraz dedi kuzum ❤️ ben sana 6 bin daha verecem istediğini alirsin dedi❤️
0 oy
tarafından

image

Çıkartıp hemen çektim kuzum net mi bilmiyorum. Zincir 9.82 gram. Geçen sene 2500 e almıştım uç hariç. Uç çok belli oluyor mu bilmiyorum. En büyükte eşimin adı. Ortada benim. Bebek ve ayak izinde oğlumun. Tavsiye ederim güzel duruyor 

tarafından
Çok tşk ederim cnm Allah razı olsun ❤️
tarafından
Senden de kuzum ❤️
tarafından
☺️☺️☺️☺️☺️☺️
0 oy
(355 puan) tarafından

image

belki böyle bı kolye ve zincir olabilir
tarafından
Tşk ederim cnm ☺️
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Ceyrekli etrafı dorikalı bir kolye alabilirsin veya cumhuriyet alabilirsin o daha kârlı olur 
tarafından
Tşk ederim cnm ☺️
(2,826 puan) tarafından
Rica ederim ☺️
tarafından
☺️☺️☺️☺️☺️☺️
0 oy
tarafından
Bilezik etmez mı kız bilezik al daha iyi olur kolyede  çok zarar edersin 
tarafından
3 bine bilezik eder mi ki kuzum ❤️
tarafından