0 oy
103 göst.
Diğer kategorisinde (872 puan) tarafından

Kızlar kizlarrrr iyi akşamlar. Eşim denizden gelince sürücü kursuna gitmek istiyorum ama daha emin değilim çünkü hiç bilgim yok. Internetten baktım hiçbişey anlamadım. Yakim zamamda surucu kurslara giden arkadaşlar sorularım var. 

1 kaç hafta/ay gidiyorsunuz ?

2 dersler kaç saat sürüyor?

3 Her gün mu gidiyorsunuz?

4 sınavlar çok mu zor?

P.s. bizim memlekette mesela 3 ay haftada 6 gün gidiliyor ve dersler 2 3 saat sürüyor. Öyle ise bu konuyu kızım büyüyene kadar bir daha acmicam. Kızımı her gün o kadar bırakıp gidemem. 5 dk kızımız yaşaamıyorum ve kızım da 5 dk bensiz durmuyor. Tabi belki babası gelince durum değişecek. Ama yine de sadece babasıyla olsa tamam başka bir yere götürsün istemem. Araba var yaz boyu boşuna durdu. Keşke ehliyetim olsaydı o kadar krizler geçirmezdim:)

6 Cevaplar

0 oy
(44,800 puan) tarafından
Bilgim yok postun yukarı ciksin
(872 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
-Reklam-
0 oy
tarafından

direksiyon dersi hariç her şey online

direksiyon dersi de 14 gün 1 er saat
(872 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım. Bi ferahladım :)
0 oy
(120,002 puan) tarafından
ehliyetim varda cok oldu ben alali
(872 puan) tarafından
Ne guzel:) Inşallah ben de alacam
(120,002 puan) tarafından
alirsin ⚘❣
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Teorik dersler zorunlu degilki evden calis direk sinava git direksiyon dersi sart . Benimde 5 aylik kizim var babasi bakacak ben direksiyon dersindeyken sinavida evden çalışacağım. Sinava gidecegim direk. 
(872 puan) tarafından
Ya ne  güzel baksana. Ben de bizde gibi 3 ay teorik dersleri ve sonra 1 ay direksiyon dersi v.s. ise yapamam ama bu kadar kolay ise sıkıntı yok. Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Canim 1.sorun   her ayin basi ders baslar ayin ortasinda yazilirsan birdahaki ayin basinda kursta ders almaya baslarsin 1 hafta suruyor ve aksamlari oluyor dersler ben derslere girmedim ama cok uzun surmuyor ders bittikten sonra milli egitim bakanliginin belirledigi zaman elektronik sinava giriyorsun online degil direk gidip bilgisayar uzerinden cozuyorsun ve sonuc hemen cikiyor 70 ve ustu gecmis oluyor sinavi gecersen hocalarla program yapip direksiyon dersi almaya basliyorsun oda toplam 14 saat gunluk 2 saatden aliyorsun ve bunun programi sana ve kurs hocasina bagli beraber gun seciyorsunuz 2 haftada butun derslerini almis olursun sonrada direksiyon sinavi icin sana soluyor haftaya diye mesela giriyorsun ve aliyorsun Allahin izniyle kiz dua et bu hafta benim ehliyet sinavim var insallah gecerim
(872 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım cevapların için. Inşallah geçersin canım. Inanıyorum buna.
0 oy
tarafından
Benim kizimda kucuk canim derslere gitmedim birakamam edemem deme kursa cocugum kucuk derslere gelemicem diye belirt internetden calis direksiyon dersine giderkende esin idare etsin azcik ben esimle bsinav baslangic yerine gidiyorum o cocukla duruyor ben araba suruyorum ehliyet sart heleki cocuklu birine vazgecme bu yasta alirsin buyuyunce daha zor
(872 puan) tarafından
Aynen canım çok lazım ehliyet. Ama tek eşim bakarsa tamam da. K.v.lara götürsün istemiyorum. Bensiz.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 88 göst.
5 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Zuhalll (736 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 95 göst.
27 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Zuhalll (736 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 216 göst.
19 Eylül 2023 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 109 göst.