0 oy
273 göst.
Aile kategorisinde (9,247 puan) tarafından
Çok erken bir soru olcak ama dayanamıyorum 6 Eylül'de sezeryan oldum.10:15 te kızımı aldim kucagima.kordon boğmak üzereyken son anda müdahale oldu sezeryana cewrildi.uc kere dolanmış.

Sorum şu arkadaşlar aranızda belden uyusmali olupta doktorun dediğine göre o uyusturan ilaç vücutta hala ve omzumda birikmiş durumda.

Acısı nefes kesiyor.yatamiyorum ameliyat günü resmen ağlaya ağlaya sabah oldu. Gaz sancısı desen çabası. Hala omzum felç gibi. Sutum yok.ben nasıl omzumdan bu ağrıyı atacağım.

Yatmanın imkanı yok oturarak uyuyorum desem doğru olur.

7 Cevaplar

0 oy
(2,291 puan) tarafından
Valla kuzum bilgim yok gecmis olsun ama allah sifa versin hayirlisiyla...
(9,247 puan) tarafından
Çok saol canim
-Reklam-
0 oy
(4,589 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun. Allah bağışlasın bebeğini. Ağrı için bir şey demedi mi doktorlar peki? Benim de omzum ağrımıştı ağrı kesici iğne vuruyorlardı birde sıcak su torbası koymuşlardı omzuma ama ilacın omzunda birikmesine bir şey diyemem maalesef bilmiyorum. Gaz için hoşaf alabilseydin iyi olurdu kabız oluyorsan eğer. Tanelerini yiyemezsen bile suyunu içerdin, süt de yapar, biri getirebilirse sana iyi olur. Duphalex diye bir ilaç veriyorlardı bana hastanede. Birde narkozu atmak için bol bol kahve iç dediler bana orada birde bitter çikolata ye. Ben öyle yapmıştım. Allah acil şifalar versin. 
(9,247 puan) tarafından
Canım damardan kalçadan agrikesici verdiler bir-iki saat on numara oldum.ewe geldik çok şükür yatayım dedim eşim kucaklayıp kaldırdı.zonklamayla ensem felç oldu. Doktorda diyorki karnın indikçe oda gecicek sağ omuzda birikir genelde .bende usudumde oldu zannediyorum masaj yaptırıyorum uğraşma boşuna dedi.gecmesi gaz ciakrtmanla alakalı bir hafta on gün cekersin diyor
Ama bir. Dk si bile sene sanki
(4,589 puan) tarafından
Benimde sağ omzumda ağrı vardı canım. Belki sıcak su torbası koyarsan az da olsa ağrısı hafifler. Ağrı kesici hap yazmadı mı peki? Bana yazmıştı fitil de yazmıştı hiç kullanmadım ama hastaneden çıkınca o kadar kötüydüm ki orada sağ olsun bir kadın gelip bana "sezeryan mı oldun?" diye sordu ve fitil ismi söyledi kendisine çok iyi gelmiş bana dua edeceksin demişti ama şu an hatırlayamıyorum ismini.
(9,247 puan) tarafından
Verdi minoset yazmış. Gözüne sok dedim içimden.onun geçmesi için bol.bol gaz ciakrtmam lazkmmis
(4,589 puan) tarafından
Allah Allah.. Bana majezik yazdı, duphalac, iki ilaç daha ama unuttum isimlerini maalesef e nabizdan da baktım gözükmüyor
(9,247 puan) tarafından
İğne vurdu belki ona guvendi
0 oy
(391 puan) tarafından
Bölgesel olarak bilmiyorum ama kahve ic gunde bi bardak doktorum gunde bir bardak iç ilac vücudundan atılsın demişti 
(9,247 puan) tarafından
Ewet bana da dedi ama yok atamıyorum Allah dusmanjma vermesin
(391 puan) tarafından
Ay kuzum Allah yardımcın olsun bende sezeryan oldum yine olcam yerimden bile kalkamadığim zamanlar geldi aklıma
(9,247 puan) tarafından
İkinci çocuk ewresi kapandı bende birdaha asla çekmem. Unu herhalde
0 oy
(15,827 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım Rabbim analı babalı büyütsün insallahh ❤️ bende belden uyusmali oldum 3 ay olcak ilk gün sıkıntılarım vardı nefesim kesildi resmen ama sonrasında sezaryan yeri hariç bide belim uyusuyo arada ondan başka  şikayetim olmadı
(9,247 puan) tarafından
Ben acil durum olmasa asla olmazdım şimdi kimseye önermem.allahim dedim canımdan can kopuyor
(15,827 puan) tarafından
Valla canım benimde ilk iki doğum normaldi bunda suyumuz azalmış kalp atışları yavasladigi için acil sezaryen ile doğum yaptım bana sorsan tabiki normal doğum ama mecbur oluncada tek çare sezaryan hem bizi hem bebeği riske atmıyor doktorlarr
(9,247 puan) tarafından
Benimde öyleydi canım 41+1 de aldı doktor normal dinhersey iki günde kordon dolanmis
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Acı nescafe klasik şeker süttüozu süt yok. Sadece onu iç sürekli.. Acayip işe yarıyor bende agrı kesiciden daha etkili olmuştu ve evet benimde omuzlarıma vuruyor narkoz agrısı. Suni sancıdan ağlamadım ama o narkoz agrısı dan oturup agladıpımı bilirim. 
(9,247 puan) tarafından
Denerim canım çok saol acaba sabahmi.icsem.aksammi yada şimdi yapimmi
(3,551 puan) tarafından
Agrın artıkça yap iç canım.. Bekleme hiç
(9,247 puan) tarafından
Tamm canım çok saol inşallah iyi gelir ağrıdan bebeği alamıyorum kucağıma annemi annesi zannederek yavrucak
(3,551 puan) tarafından
Bende öyleydim.. Allah yakında yine baslıycak inşallah omzuma vurmaz bu sefer. Ben genel anestezi alıyorum öyle iğreti edici bir ağrıki İnan çıkmıyor aklımdan acısı. Doktor önerdi bana da ben direk hastanenin cafeteryasından aldım basladım içmeye. Agrın oldukca iç dedi
0 oy
(155 puan) tarafından
Öncelikle geçmiş olsun canım. Bende sezeryan oldum ama bu dediklerinin hiçbiri olmadı ağrımda yoktu hastanede bi eve gelirken ilçemizde yol çalışması var araba çok sarstığı için ağrım oldu o da katlanamayacak ağrı değildi asla 
(9,247 puan) tarafından
Onu da yaşadım.allahim dedim içimi oyuyorlar.doktor herkeste olmaz bu dedi yan Odamda bir kızcağız vardı Allah yardımcısı olsun doktor onu beş günden önce çıkartmam dedi okadar agirdiki agrilari
0 oy
(362 puan) tarafından
Ben de sezaryen oldum canım ama bunları hiç yaşamadım sadece ameliyat yerim acıdı biraz o da geçti gitti başka bir doktora daha git istersen geçmiş olsun
(9,247 puan) tarafından
Herkeste olmuyormuş canım geçiren ahırda gecirebiliyormus Allah dusmanjma vermesin

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 118 göst.
29 Ocak 2022 Aile kategorisinde fadimana (422 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 167 göst.
3 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Cihataslanbebek (552 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 119 göst.
31 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Ayse02 (128 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 252 göst.
13 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Kirsehirli (597 puan) tarafından soruldu

381,189 soru

11,411,769 cevap

34,954 kullanıcı

...