0 oy
224 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bugun kızıma avmden ayakabbı alıcam da yasak mı girebilirmiyim yani 

9 Cevaplar

0 oy
(1,698 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Avmye giriliyor aşısız ya ne alaka girilmemesi. Hes kodu yeterli 
tarafından
Gerçekten mi rahatladm ya zTen gezmicem ya hes kodum var
(2,479 puan) tarafından
Herkes girilmiyor diyo bende anlam veremedim. Öyle bi haber yok. Otobüs  uçak falan benim bildiğim
(1,698 puan) tarafından
Aynen canım ne alaka aşısız avmye giriliyor yani korkma ahaha. Hamam havuz uçak şehirler arası otobüs gibi yerlerde var şu an zorunluluk
tarafından
Bende girilmiyor diye duydum
(1,698 puan) tarafından
Emindim de zaten siz de emin olun diye bilgiyi paylaşayım:

AVM’LERDE PCR TESTİ ZORUNLU MU?
AVM’lerde PCR testi zorunluluğu bulunmuyor. Geçtiğimiz hafta Koronavirüs Bilim Kurulu, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca başkanlığında, Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer ve YÖK Başkanı Erol Özvar'ın katılımıyla Sağlık Bakanlığı Bilkent Yerleşkesi'nde gerçekleştirildi.

Restoran, kafe gibi mekanlarda ek tedbirlerle beraber, aşı olmayanlar için ayrı yer ayrılmasının söz konusu olup olmadığı sorusuna Bakan Koca, AVM, restoran, kafeler için PCR ve benzeri bir uygulamayı şu an gündeme almadıklarını, aşılanma oranı ile birlikte salgının Türkiye'nin gündeminden giderek düşeceğini ve vaka sayılarının giderek azalacağını düşündüğünü söyledi.
-Reklam-
0 oy
(544 puan) tarafından
2. Aşıyı 15 gün geçtiyse girebiliyosun onun dışında yasak diye biliyorun dün haberlerde çıktı
tarafından
1. Ciyide olmadm ama
(544 puan) tarafından
O zaman almazlar tabi yasağa uyarlarsa bazı yerler bakmıyo bile
0 oy
tarafından
Sanirim giremiyosun bende asi karsiti biri degildim ama haberlerde ve etrafimdaki seyleri duydukca karsit olmustum taki okullar acilana kadar pazar gunu mecbur gittim yaptirdim ilk dozu 
0 oy
tarafından
Aşısız girilmiyor canm 
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Avm de yasak yok diye biliyorum. Tabi özel olarak yapmıyorsa avmler 
0 oy
tarafından
 Eşim işi gereği asi yaptırmak zorundaydı  geçen ay bende yaptırdım şimdi ikinci asim geldi bide grip oldum bende napacagimi bilmiyorum 
0 oy
(1,676 puan) tarafından
Avmye gidiliyor canım ama yanlış degilsem otobüste asi gerekli
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Giriliyo canimmm sdce hes kodu istediler benden
tarafından
Ankara da oturyosn demi
(22,070 puan) tarafından
Evet kuzum mmm
tarafından
Nata vegaya gidebilrlim ozaman
(22,070 puan) tarafından
Mamak tarafındaki diosun demi gidebilirsin tabi kiz daha 2 gün once gittim ben ablamda mamakta Otryo oda
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Benim.bildigim kadariyla asi vurulman yada test yaptırman gerek .

Mecbur vurulduk heryerde engel çıkıyor .bide etrafimda çok örnek var asi vurulup hafif atlatan vurulmayip bizim gbi yoğun bakımda yatanlar var oyuzden vurulduk 

İlgili bir soru bulunamadı

381,313 soru

11,414,954 cevap

34,964 kullanıcı

...