+1 oy
951 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde tarafından
Hanımlar online kayıt yapıp ödemeyi gerçekleştirdim YKS yetkili onayı bekleniyor yazıyor onay için.

Belgeler kısmına girdiğimde bölümü yazıyorum hazırlamam gereken belgeler neler bilmiyorum fakat hata veriyor hangi belgeler gerekli yazmıyor bir büroya giderek belgelerimi vereceğim yoksa internet üzerinden mi hazırlıyoruz neler gerekli nasıl yapmalıyım yoksa ödeme ve başvuru boşa gidecek

Bilen varsa aşamaları anlatabilir mi

3 Cevaplar

0 oy
(5,311 puan) tarafından
Büro yu ara sağlıklı bilgiyi oradan alırsın
-Reklam-
0 oy
(2,961 puan) tarafından
Yeni kayit oluyosun heralde. Şuan nasil bilmiyorum ama seneler evvel ben evraklarimi toplayip burodan kayit yaptirmistim.internetten ders secimleri yapmistim. Diger basladigim unv.uzaktan egitimdi ona kargoyla belgelerimi yolladim yaptirdim. Sonra hep harci yatirip kayit yenileme yaptim. Direkt ders secimi yaptiriyordu.
(2,961 puan) tarafından
Aa ne guzel pek kolaylasmis. Hayirli olsun canim basarilar dilerim simdiden :) daha erken ama sınav  zamanin icin tavsiye vereyim cikmis sorulara bak hem ne tarz sorular ciktigini görürsün hem de arada ayni sorulari soruyorlar
tarafından
Sagol ikinci üniversite olarak okicam ilahiyat fakültesi zaten kuran kursu öğreticiliği yapıyorum birkaç senedir ama olsun. Oğlum var bir yaşında bırakırsa çalışırım yks için çalışmadım zaten hiç. Birde kitap falan ne alacağım yazmıyor acaba ders adı girip öyle mi alsam internetten
(2,961 puan) tarafından
Kolay okursun bildigin bölümmüş. Sen o otomasyon programini karıştır dokümanlar kisminda sanirim kitaplar oluyor indirip calistirabilcegin
tarafından
Yok ben elimde olsun istiyorum kitap. Dijital okumayi pek sevmiyorum araştırayım alayim sağol canım
(2,961 puan) tarafından
Anladim canim kolay gelsin :)
0 oy
tarafından
Aof sistemi çok değişti

Seneler önce belgeleri toplayıp götürüyordun 

Şimdi nasıldır bilmiyorum 

Büroyu ara sor en garantisi canım 
tarafından
Sordum şifre geldi kayıt oluşturuldu. Belgeye gerek yok dediler

İlgili sorular

0 oy