0 oy
190 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,529 puan) tarafından
Bazı hastanelerde duş oluyormuş özel hastanede yapıcam doğumu duş almak gerekir mi acaba doğum öncesi kızlar. Dhaa doğrusu her hastanede duş var mıdır

8 Cevaplar

+1 oy
(1,603 puan) tarafından
Var canm istersen alırsın sana kalmış
(1,603 puan) tarafından
Benim kaldığım hastanede özeldi duş vardı
(2,529 puan) tarafından
Duş rahatlatıyormuş evde bile çıkmadan duş alıp gidin hastaneye diyolar da o yüzden sordum canım teşekkür ederim ❤️
(1,603 puan) tarafından
Evet işte rahatlatıyor istersen alırsın
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Odanin içinde banyo var canım. İzin verirlerse alırsın 
(2,529 puan) tarafından
Duş rahatlatıyormuş evde bile çıkmadan önce duş alıp gidin hastaneye diyolar da o yüzden sordum canım teşekkür ederim ❤️
tarafından
Rahatlatıyor ama senin o an ki durumuna başlı kimi doktor hiç kaldırmaz hastayı kimisi ayakta bile doğum yaptırır
+1 oy
(2,020 puan) tarafından
Ben devlette yaptim canin vardi dus alma yeri dogumhanede. Ebem dediki hadi yavas yavas kalk belinden asgisina sicak su tut biraz sende rahatlarsun dedi hemde hareket etmem amacli. Komple girmedim ama belden asagisina sicak su tutmustun
(2,529 puan) tarafından
Tamam canım duş rahatlatıyormuş da bende merak ettim o yüzden sordum çok teşekkür ederim ❤️
0 oy
tarafından
Doğumdan önce duş yaptırmıyorlar Canım
(2,529 puan) tarafından
Duş rahatlatıyormuş da evden çıkarken bile duş alıp gidin hastaneye diyolar bende o yüzden sordum canım teşekkür ederim ❤️
tarafından
Evet orası öyle bende dus alarak gittim
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Özel de de devlet dede dujj yapılır canım

Hadi bi avazda inş
0 oy
(120,697 puan) tarafından
ben epidural yaptirdiydim sirtimda kablo gibi bisi vardi bana dogdan snr hemsireler dus yaptirmisti dogum oncesi yattim hep
0 oy
tarafından
Özel hastanedeyse istersen duş alırsın ben devlette yaptım eski hastaneydi o zaman evde alıp çıktım ama şimdi yeni hastanede odada duş var istersem alırım
0 oy
(1,466 puan) tarafından
Ben almıştım çok rahat ettim iyi geldi tavsiye ederim. Her özel hastane de bence duş vardır odalarda ya kesin bilgim yok ama 

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 1,109 göst.
5 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 360 göst.
7 Ekim 2019 Diğer kategorisinde ᗩᕼᔕEᑎ❤E.D (405 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 143 göst.
30 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 945 göst.