0 oy
81 göst.
Diğer kategorisinde (194 puan) tarafından

Güzel anneler bebeğim 5 aylik emerek uyuyor her yolu denedim ama uyumuyor memeden çekince de hemen uyaniyor ne yapmam lazim uyku egitimi vermek istiyorum sizce ücretli uyku egitimine gerek var mi kendim başarabilir miyim cok yıpranıyoruz yoksa :(

4 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ben verdim oğluma ücretli hayatımda yaptığım en doğru şeydi. Bilir kişiden eğitim almak en güzeli canim ve şuan tam zamani
tarafından
Nerden nasıl aldınız
(194 puan) tarafından
Peki kimden aldiniz cnm instagram adresi var mi kac tl ye aldin
tarafından
İrlandalı anne Esra hanımdan canım ya 1300 du ya 1700 unuttum inan
(194 puan) tarafından
Bayada pahaliymis
tarafından
Evet ama kesinlikle değiyor
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ben verdim uyku eğitimi ücretli aldım baştan ne gerek var diyen çok oldu ama iyiki vermişim şuan 14 ayın içinde 4 aydır çok rahatım maşallah diyim 
tarafından
Gelip o kişi mi uyutuyor bebeği
tarafından
Tabiki hayır sana bir plan çiziyor uyku tablosu gibi yapman gerekenleri öğretiyor
tarafından
Nerden ne kadara aldınız peki
(194 puan) tarafından
Ne guzel ya masallah hep öyle gitsin bebisin cnm.. peki kimden eğitim aldin instagram adresi var mi kac tl acaba
tarafından
Instagram da İrlandalı anne var canim ben ordan aldım
Paket içerikleri var ona göre fiyat bilgisi veriyorlar
Aminn canım teşekkür ederim
0 oy
(2,969 puan) tarafından
Emzik kullaniyor musunuz
(194 puan) tarafından
Evet ama sadece uykuya geçişte
(2,969 puan) tarafından
O zaman daha kolay olur alismasi ben hep emzik kullandim. Ortam loş olsun hadi bakalim uykuya de ve emzigi ver. Hic goz temasi kurma aglarsa tekrar yatir pışpışla uc gune alışır. Doktorum boyle demisti. Biz boyle alistik ama emin ol diş sorunlarinda tekrar bozuluyor.
(194 puan) tarafından
İnsallah hemen alışır ya yoksa boyle çok zor oluyor hic bi ise bakamiyrm
(194 puan) tarafından
Tabi diş doneminde falan illa ki bozulur uyku duzeni yeme duzeni falan
0 oy
(2,323 puan) tarafından
2 yaşına girecek bu ay sonunda hala memeyle uyuyor naptiysam başaramadım kesinlikle uyku eğitimi ver daha küçükken 
(194 puan) tarafından
Memede uyumasi cok kötü ya Allah senin de yardimcin olsun cnm. Uyku egitimi vermek istiyorum ama nasil yapilir bilmiyrm ilk bebegim tecrubesizim
(2,323 puan) tarafından
Benim de ilk bebeğim ve tek başıma büyüttüm yardım eden olmadı ben de bilemedim elimden geleni yaptım ama malesef olmadi bakalım napicam

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 93 göst.
31 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Z.bekar (279 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 89 göst.
13 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Cetineylul317 (1,248 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 86 göst.
25 Haziran 2023 Diğer kategorisinde MehSinOz (141 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 49 göst.
19 Haziran 2023 Diğer kategorisinde MehSinOz (141 puan) tarafından soruldu

380,211 soru

11,383,389 cevap

34,884 kullanıcı

...