0 oy
721 göst.
Diğer kategorisinde (2,924 puan) tarafından
Az önce de demiştim kızım olacağını öğrendik kaynanam kayın babam hiç tepki vermedi kaynanam sadece güldü kesin mi dedi evet dedim kayın babam da kızmış dediğimde bak şimdi dedi ben dedim sağlıkla alalim kucağımıza da başka şeyin önemi yok inşallah dedi okadar 

Eşim ve annem sevindi sadece 

Belki diyorum benim 2 kaybim oldu buna erkenden sevinmek istemedikleri için mi ama eminim erkek deseydim sevineceklerdi

Bi defasinda daha çocuk 9 haftalik falan k.pederim ultrason fotosuna bakıyor Burda pipi var diyo guluyo ozaman neden sevinmişti 

Size teşekkür ederim bana hayırlı olsun dediniz iyi dualar ettiniz  

40 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gereksizler sen sağlıkla kucağına al inşalalh
(2,924 puan) tarafından
İnşallah da işte insanın motivasyonu düşüyor
-Reklam-
0 oy
(2,886 puan) tarafından
Ayhhhh eski kafalılar takma cnm hayırlı olsun
(2,924 puan) tarafından
Sağol tesekkurler
0 oy
tarafından

Hayırlı evlat olsun canm sagoicakla al kucağına . Kimseyi takma :) doğunca gör onları benim kıza da sevinmediler . Doğdu şimdi yiyorlar onu :) onlara gitmem için gün sayiyorlar

(2,924 puan) tarafından
Biliyorum çok sevecekler ama inanın motivasyonu düşüyor
tarafından
Yok kız benimkiler de sevinmedi ben de hiç umursamadim
0 oy
(119,508 puan) tarafından
yaa su pipi deliljgi hic bitmiycekmi saglikli olsun kiz erkek farj etnez
(12,513 puan) tarafından
Ahahaha :D
(2,924 puan) tarafından
Bende o dusuncedeyim sonuçta bunca şey geçti başımızdan ama yine de fark etmez diyemiyorlar
(3,551 puan) tarafından
Ne geliyorsa başlarına hep o pipililerden geliyor ama yine de pipi delisi olmuş millet. Canım. Kızın olduguna öyle şükürler edeceksin ki.. Kız evlat gibisi varmı.. İki tane var. Allah ıma bin şükür yüz şükür olsun...
0 oy
(182 puan) tarafından
Bacim kimsenin sevinmesi umrunda olmasin o senin cocugun sonucta isterse sevinmesinler umrunda olmasin sen buyutceksin senin icin de bi can var esin sevindiyse eger bosver onlsri bukadar takma hasta olursun kendine yazik olur 
(2,924 puan) tarafından
Bukadar zor olmamalı ama sağlıkla gelsin demek bi gülümsemek ne de olsa insanın motivasyonu düşüyor yinede
(182 puan) tarafından
Benim oglumda hamile kaldigim zaman dediler bilerek yapton ettin yurt disina gidememistim henuz bu cocugu yaomak icin igneler vuruldun fln dediler agir konusup canimi siktilar ama ben umursamadim hic bizaman
0 oy
tarafından
Sağ salim kuçağına alırsın inşallah gerisini düşünme canım dünya ölümlü. 
(2,924 puan) tarafından
Tabiki öyle
0 oy
(200 puan) tarafından
Vallahi benim iki tane oğlum var şu an üçüncüye hamileyim kız olmasın o kadar çok isterdik ki eşim de ben de ailelerimiz de o kadar çok istedik ki ama Rabb'im bunu da erkek nasip etti Kısmet canım Allah kısmetten öte yol çizmiyor yani
(2,924 puan) tarafından
Tabiki öyle sağlıcakla gelsinler de yapacak biseu yok
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Aman bosver cahile ne anlatsan anlamaz umursama bile
(2,924 puan) tarafından
Tabiki dohru
0 oy
tarafından
Bnm kaynvaldm kaynpdrm ve kayınlarmda kız olmasını istiyolardı tabi erkek olduğunu söyleynce de çok sevinmşşerdi kaynvldmn hiç kızı olmadığı için ilk baştan beri belki kız olur diye bekliyolardı ama erkek benm bebğm en başta sağlıklı olsnlar kucaklarmzda olsnlar kız erkek fark etmiyor ikiside evlat sonuçta 
(2,924 puan) tarafından
Tabiki öyle de işte aslında kız istemek te ayrımcılık ama en azından erkeğe de sevinmişler
tarafından
Yok yok sevindiler tabi ne blm kaynvldm hiç kızı olmafğı için beni hep kızı gibi görüyor cinsiyti kaynvldm yanımdayken söyledi doktor sevndi kadn hakkını yemim kız erke ayırt edilmes ya sağlıklı olsnlar yeter
0 oy
tarafından
Allah saglıkla kucagına versin kız veya erkek önemli degl yeterki sağlıklı olsun Rabbim yardımcın olsun inşallah
0 oy
(1,314 puan) tarafından

Kız erkek ne fark ediyor ki rabbim sağlık versin eli ayağı düzgün olsun gerisinin ne önemi var ki rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin...<3

0 oy
(9,626 puan) tarafından

Sağlıkla kucağına al canim benim..sen onları hiv kafana takma..tabi hamilesin takmamak mümkün değil ama en azından onların tavrına üzüldüğünü onlara belli etme ki sevinmesinler..ama doğduğunda bunu yaptıklarına pişman olurlar merak etme sen <3

(2,924 puan) tarafından
Hiç umurumda değil de insan ister istemez motivasyonu düşüyor
(9,626 puan) tarafından
Tabi canim seni anlıyorum illa ki can sıkılıyo..gereksizler etrafımızda pire gibi ürüyolar napcan işte
0 oy
(2,862 puan) tarafından
Aynısı benim de başıma geldi .. kayınvalidem neyse dedi bu ilk çocuk daha :D şu an ne kadar şükretsem az elhamdülillah Allah bana kız evlat verdi :) annem hastanede yattı ben gittim yıkadım çorba yaptım ped istedi götürdüm oğlanlar hiç bişey yapmadı .. kayınvalidemin 3 oğlu var dünden beri rahatsızız bulantı kusma ishal olduk hiçbir oğlu ilgilenmiyor anca evi batirdilar bir bardak bile yikamadilar.. bende 3 oğlan doğuracağına bir kız doğursan yeterdi dedim :D
(2,924 puan) tarafından
Tabikide oyle Allah kız evladin da hayırlısını versin
0 oy
tarafından

Üzülme  canım rabbim sağlıkla kucagina almayı nasip etsin. 

İlk çocuğum kızdı hiç sevinmedi
İkinci çocuğum erkek oldu duymayan kalmadı. Ölü doğum yaptım.
Üçüncüsü kız oldu yine aynı tepki yok. Allah kurtarsin dedi.
Kız erkek sağlıkla gelsinler de gerisi önemli değil 
(2,924 puan) tarafından
Allah mi kurtarsın Allah asıl sizi kurtarsın ki böyle fesat düşüncelerden uzak durun bukadar zor mu ya sağlıkla gelsin demek bi gülümsemek
tarafından
Diyenin de 4 kızı var. Erkek olsa daha iyi olurmuş. Kız varmış zaten bı tane oğlan olsa daha iyi olurmuş.sanki pazardan alıyoruz.
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Allah sana evladını hayırlısı ile nasip etsin canım takma kimseyi erkek veya kız ne önemi var yeterli kokuları dolsun evimize ♥️ 
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Sen boşver onları benim kayinbabamda kız dediğimizde hiç sevinmedi hayırlı olsun deyip geçti umrumda değil inanki sende takma
0 oy
tarafından
Sağlıkla gelsin inşallah canım sen üzme kendini onlarda hatasını anlarlar 
0 oy
(2,245 puan) tarafından
Hiç üzme kendini on tane oğlun olsun on birinci kız desen yine aynı tepkiyi verirler bende aynısını yaşadım benim bir kızım bir oğlum vardı eşim bir kızım daha olsun çok istiyordu ve kızımın olacağını öğrendiğimizde adak adadı sağlıkla kucağımiza alalım diye cinsiyeti telefonda kayınvalideme söylemek için aradım

Anne cinsiyet belli oldu neymiş dedi bende kız dedim bana söylediği 

Allah vermiş bişey olmaz bu yani düşünebiliyor musun dogurana kadarda  belki erkek olur diye bekledi düşün artık çok şükür kızım oldu çok mutluyuz Elhamdülillah onların değil benim çocuğum
0 oy
(241 puan) tarafından
Emin ol doğunca çok sevecekler .  Benim ilk çocuk kız herkes erkek bekliyor du doğduktan sonra hepsi cokk sevdi 7 yaşında hala da ailenin en çok sevileni kızım bir oğlum da oldu şimdi üçüncüye hamileyim buda erkekmis bu defa da erkek olacak diye üzüldü hepsi yani ne yaparsan yap milleti memnun edemezsin o yüzden bu konuları takma kafana inşallah sağlıklı hayırlı bir evladın olur.
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Aynı duyguları yaşadım benimde 7 sene sonra bir kızım oldu kaynım severken keşke erkek olsaydı dedi ve kaynanam kayın babam da aynı şekilde erkek hastası 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 764 göst.
23 Nisan 2021 Aile kategorisinde Anneolmakistiyorum9 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 169 göst.
11 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 504 göst.
2 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 558 göst.

381,321 soru

11,415,373 cevap

34,966 kullanıcı

...