0 oy
158 göst.
Diğer kategorisinde (71 puan) tarafından
Eski postlarima denk geleniniz olmuştur cok zor dönemler geçirdim hala da geçiriyorum . sürekli nefesim dar heran tak diye kesilcek gibi hissediyorum.hayattan bir zevk alamıyorum tek sevdiğim şey çocuğum onun için ayakta duruyorum.evlendigimden beri alt üst oldum gerçi öncesinde de beş yıl panik atak belası yasadim .evlendim eşimle tartıştık sürekli kafama göre yaşayamadım herşeyi ailesine göre yonlendirdi .bana söylenir hep sen annenlere duskunsun sen söylesin diye ama hayır kendisi hep onlara göre yaşadı onlara göre hareket ettik .belirli bisekilde yapmadı .bana soruyor örnek ver diye inanın veremiyorum hep duygu somurusuyle oldu hersey.benim pek arkadaşım yok tek arkadaşlarım ailem eee insan arada bir gider yada ne bileyim yeni evlenen kızlar kimi görsem ailesinden ayrilamiuor gidip geliyorlar benim ailemde bir apartman otemdelerdi ama rahat rahat gorusemedim .afedersiniz ***** gibi hamile kaldım sonra panik atak ilaçlarını bıraktım . herkesin herseyimizde gözü vardı zaten hamile kaldım baktım iyi geçiyor hani hiç agirlasmadim aaa sen nasıl hamilesin hiç belli deil filan dediler altıncı ayima girdim ki ne gireyim .korkular ağrılar nefes darliklari eşim işten çıktı Corona geçirdi eşim ve ailesi resmen kafayı yedim .eşimde halimden anlamadi gece tuvalete sık kalkiyodum ona bile kiziyodu.biliyotum işte çok stresliyfi ama bu bana kizmasina sebepmiydi?şimdi eşim aşırı iyi herşeyime ilgili ama iş işten geçti baktiki ben kafayı yiyorum öyle öyle düzeldi ama ben bittim.hamilelikten sonra reflü oldum boğazım yara oldu yiyemedim icemedim nefes alamadım üzerime çaylar döküldü yandım eşim kaza geçirdi tam duzeldim derken nefesim ciddi ciddi kesilmeye başladı saniyelik nefessiz kaldım beş altı kez doktorlar ilaçlar . psikolojik dediler ama öyle hissetmeiuorim sürekli nefesszi kwlcam korkusu yaşadım .yine toparlar gibi oldum eşim yine işten çıktı ailesinin yanına geldik burda kalıyoruz .iyi insanlar ama gezmeye tozmaya meraklolar kucucuuk bebeğim var gelen giden bitmiyor .kayinnbabam hasta oldu grip gibi sonra ben oldum bana kalirsa koronayiz testimiz negatif ama ölüyorum ağrıdan öksürükten .bıktım hep olan bana oluyor okadar dedim dikkat edin diye ortalarda geziyolar çocuktan korkuyuorum hergun hasta olacak diye elim yuregimde .bende sürekli hastayim kafa rahatsizligim yetmezmis gibi normal sekilfe de hastalaniyom hep . bilmiyorum şuan buraya ne yazdım içimi dökmek istedim .nefesim ruhum bedenime dar geliyor kimseye anlatamıyorum . psikolojik dışında nefeismde bişey var ama bulamadılar dua edin Rabbim çocuğuma bağışlasın beni onu tek bırakırım ölürüm diye korkuyorum .tabi hepimiz birgün öleceğiz ama sürekli bu korku bu rahatsızlıklara yaşamak çok zor Rabbim kimseye vermesin

2 Cevaplar

0 oy
(1,072 puan) tarafından
Canım Allah bol bol şifa versin eşin iyi kötü düzelmiş sen de bunları atlatmak için bir piskoloğa görün bence yoksa evliliğinize olur yine herşey herkesten bir süre uzaklaş kafanı dinle tatile git 
-Reklam-
0 oy
(932 puan) tarafından
Canım panik atakla ilgili terapilere katildin mı hic

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 219 göst.
15 Eylül 2022 Aile kategorisinde Mina&19 (283 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 264 göst.
18 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Obir_annee044 (389 puan) tarafından soruldu
0 oy