0 oy
214 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (161 puan) tarafından
Kızlar 25 günlük oğlum var. Oğluma hep kısa sıcakta giyebileceği elbisel aldım. Ve havalar soğuyor artık. Trendyol dan bazı kıyafetler beğendim ama 0.3 aymı sipariş versem 3.6 aymı bilemedim. İlk defa sipariş vericem ve bebek için olan kıyafetleri insan tamda kestiremiyor hangi ay alsam 0.3 alsam ne kadar kullana bilirim ve s. Gibi. Yardımcı olabilirmisiniz fikri olanlar yazarsa sevinirim

9 Cevaplar

0 oy
(161 puan) tarafından

En İyi Cevap

image

image

image

image

kizlar bunları beğendim hem fikrinizi öğrenmek isterim hemde hangi ay alsam daha iyi olur
-Reklam-
0 oy
(3,446 puan) tarafından
3-6 ay ver hemen büyüyorlar

Bir hafta önce olan sonra olmuyor:))
(161 puan) tarafından
Öyle yapayım dimi. Bakınca da bebeğim minnacık acaba buyukmu olur kucukmu olur diye beynimdə deli sorularla kaldım böyle buraya sorayım dedim))
0 oy
(22,070 puan) tarafından
3.6 al canim hatta kalıp olarak dar bile gelebilir 6.9 al
(161 puan) tarafından
Öylemi diyorsun ya. Bebeğim 3.500 doğdu boyuda 56 . Herkes normal diyo ama benim gözüme çok minik geliyor. Ondan kıyafetleri beğeniyorum siparişe gelince hangi ay versem diye böyle kaliyorum
0 oy
tarafından
3_6 alsan iyi bence askım hizli buyuyorlar zibin al mesela uzun kol kisın cok iyi oluyor kilotlu corap disara cikarken giydirmek icin alttan sicak tutsun diye
(161 puan) tarafından
Evde giyeceği kıyafetleri aldım sayılır. Ben dışarı çıkartırken biryerle giderken giydirmem için istiyordum. Resimlerini Arıcan şimdi beynim de bir ton soru var hangisi sorayım bilemedim)))
0 oy
(2,587 puan) tarafından
3 6 ver ama kilosuda onemli
(161 puan) tarafından
Kilosu 3.500 doğdu canim
0 oy
tarafından
Beğendiğin ürünlerin altta yorumları oluyor kalıbı dar, geniş veya tam kalıp diye onları oku ona göre al
(161 puan) tarafından
Onu bilmiyordum teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
3-6 ay al boyu çabuk uzar 
0 oy
tarafından
Kiz nekadar uygunmus hepsi cok guzel
(161 puan) tarafından
Aynen canım bende çok beğendim
0 oy
(1,145 puan) tarafından
6 9 al bence hemen büyüyorlar 
(161 puan) tarafından
Öylemi canım ya o kadar hızlı buyurmuki?
(1,145 puan) tarafından
İlk 3 4 ay ayda 1 kilo ya da 1 kiloya yakın alıyorlar 2 aylıkken 6 9 giydirmiştim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 41 göst.
0 oy
5 cevap 157 göst.
0 oy
6 cevap 130 göst.
0 oy
15 cevap 660 göst.
16 Mayıs 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Miraeymen (565 puan) tarafından soruldu

378,381 soru

11,325,861 cevap

34,778 kullanıcı

...