0 oy
180 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (2,443 puan) tarafından
Bugün kargom dağıtıma çıktı. Ben dışardayken gelmiş kargocu aradı. Komşuya bbırakın dedim meğer yanlış adrese gitmiş. Adresi söyledim akşama doğru gelirim dedi. Şimdi de mesaj gelmiş kabul etmemeniz nedeniyle şubemize geri gelmiştir şubeden alın diye. Deli oldum ya ne demek kabul etmemek. Hem yanlış adrese gidiyor hem de söylediği şeye bak. Hemen aradım şubeyi tekrar dağıtıma çıkmasını talep ettim. Hatam olsa eyvallah ama 3 gündür kargoyu bekliyorum 2 gün sonra yola çıkcaz alışverişe çıktım ona denk geldi. Sinirden ellerim titriyor resmen şu kargo işinden nefret eder oldum

7 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Kesin aras kargodur 
(22,070 puan) tarafından
3 kere aynısını yaptılar ben evdeyim geldik yoktunuz şubeden alın dediler yani yalancı bi firma hic sevmiyom :D
(2,443 puan) tarafından
Valla hiç de gidip alamam kusura bakmasınlar. 2 gün sonra yola çıkcam getirdi getirdi yoksa geri iade yapsınlar
(22,070 puan) tarafından
Aynen valla ne aldin kiz
(1,037 puan) tarafından
Banada 2 kere yapti aras kargo ayni seyi tekrar sipariş ettim bende Allahtan kapida ödemeliydi benimki
(2,443 puan) tarafından
Gratisten makyaj malzemeleri almıştım canım. Görümcemin düğünü olcak onun için aldım. Kuaföre de gitmek istemiyorum bu zamanda.
-Reklam-
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Sakın ol cnm bmm

Şükür daha bnm başıma gelmedi :) 
(2,443 puan) tarafından
Ne güzel valla pttden şikayetciydim aras da artık kara listemde
0 oy
tarafından

Aras kargo mu ?

Çünkü bu onların işi.

(2,443 puan) tarafından
Evet canım malesef
0 oy
(1,314 puan) tarafından
Bende öyle yaşadım aras kargo şikayet ettim gitmedim onlar inat etti ben inat ettim sonunda onlar geldiler getirdiler 
(2,443 puan) tarafından
Valla 2 güne getirdiler getirdiler yojsa iade mi ediyolar napıyolarsa yapsınlar
0 oy
(1,678 puan) tarafından
Hep öyle yapıyorlar banada aynısını durmadan yapiyorlar
(2,443 puan) tarafından
Valla pttden nefret etmiştim sıra aras kargiya geldi
0 oy
(1,758 puan) tarafından
Ahh canım bende ptt kargodan çekiyorum güya dağıtıma çıkıyor bekliyorum gelmiyor kalkıp şubeye gidiyorum oradaki bayan diyor dağıtıma araç gelmedi şubeden çıkıyorum daha 5 adım atmadan mesaj geliyor ki kargonun şubede şu tarihe kadar almazsanız iade olacak gittim kadına patladım bu ne dalgamı geçiyorsun elinde telefon oyun oynayacağını dön kargolara bak şansa müdüre denk geldim orda gişeleri bayan dedi bu ilk degil sürekli aynı seyi yapıyor diye
(2,443 puan) tarafından
Pttden de çok şikayet var gerçekten işlerini ciddiyetle yapan çok az insan var
(1,758 puan) tarafından
Yurt içi kargo mng kargo hemen gelir ikisinden memnunum üstelik artık onlarla çalısan yerlerden alıyorum bıktım sürat kargo kücück kutuyu çıkaramam asansör yok diye illa aşagı gelin dedi bebek var diyorum o zaman subeden alın dedi
(2,443 puan) tarafından
Terbiyesizliğe bak ya. Ben diyorum girişteki komşuma bırakın adam diyor kapıya gelsin. Ulan zaten kadın girişte oturuyor iki adım atmaya mı üşeniyosun. Sonra kadın yabancı çıktı. Nerdesiniz diyorum başka sokak ismi söylüyor. Dedim yanlış adrestesiniz bu sokak olcak. Akşama getiririm dedi. Eve geldiğimden beri balkondan bakıp durdum bi de mesaj geldi ki kargoyu kabul etmemenizden dolayı şubeye götürüldü. Aradım şikayet ettim
(1,758 puan) tarafından
Ben kaç kere şikayet ettim sürat kargoyu hiç birşey yapmıyorlar
(2,443 puan) tarafından
Oyy Allah onları bildiği gibi yapsın o zaman
0 oy
tarafından

Bir kez Aras kargo öyle yaptı bende şikayet ettim. Düşük tehlikem var tuvalete bile gidemiyorum nasıl evde bulunamam acaba diye:ermm: ertesi gün geldi kargom :ermm:

(2,443 puan) tarafından
Inşallah gelir valla aradım şikayet ettim
tarafından
İnş cnm ☺️

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 125 göst.
3 Nisan 2024 Diğer kategorisinde 05060708 (163 puan) tarafından soruldu

381,524 soru

11,422,471 cevap

34,980 kullanıcı

...