0 oy
820 göst.
Aile kategorisinde (13 puan) tarafından
Kızlar eşim 27 kardeşi 24 yaşında evli 2 çocugu var eşi olsun olmasın eşime aşkım hayatım bitanem diye hitap ediyo eşine ahmet diyo ismini söylüyo eşimi gelip sap şup boynundan anlından öpyo sarılıyo rahatsız oldugumu eşime dile getirdim ona gelince aşkım bana gelince ismimle hitap ediyosun biri görse karını onu sanarlar beni kardeşin yapma dedim benim yanımda kardeşine ismiyle hitap ediyo ya da kuzum diyo ama mesajlarına baktım yine aşkım demiş defalarca görümcemle mi konuşmalıyım rahatsız oluyorum diye eşimle tekrar mı konuşmalıyım 

31 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla gazetede itiraf kısmında okumuştum kız kardeşi abisine aşıkmış yıllarca saklamış felan o geldi aklıma nedense ne demiş atalar edep yahu edep
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yani bukdr da terbyszlk olmaz ya resmn şuurundan çıkmş bu insanlar abiyle bu samimiyt olurmu ya rmm bende abime ismiyle hitap ederm ama kalkpta aşkmlı cnmlı konuşmam gidip öyle şapur şupur öpmem gereksz samimiyt sen deylde eşin bunu kardeşiyle konuşması lazmdı niye böyle yapıyo diye  böyle de olmaz ki 
0 oy
(51 puan) tarafından
Benim de kardeşim farklı şehirlerde olduğumuz için görüştüğümüz sadece ilk gün hasret gideririz. Oda kafeye falan giderek ailecek yada o bize gelir bir gün kalır o kadar. Ama aşkım canım falan asla. O yüzden senin görümcende bir sorun var canım. Eşin anlamıyorsa direk onunla konuş . Oda anlamasa ailesiyle kocasıyla konuş ama susma. S.ıç ağzına
0 oy
(1,850 puan) tarafından

Narsist mi kız anam bunlar tövbe :ninja:

0 oy
(770 puan) tarafından
Tovbe bismillah..cok tuhaf
0 oy
(16,507 puan) tarafından
Ben Şok çok. Değişik abi kardeş. İlişkileri var 
0 oy
(122 puan) tarafından
Yok artık yaa ayıptır. Benım de görümcem var bı kere boş yere gelip öptüğünü görmedim kardesıni.. Al karsına konus görümceni bi tuhaf durum ya içim almadı
0 oy
tarafından

Allahim şükürler olsun görümcem yok :) ayrıca şu yaşıma geldim ben abime bayram seyran hariç sarılıp öpmedim bu nasıl abi kardeş ilişkisi

0 oy
tarafından
Ohaa aralari da nasil bag var onlarin oyle
0 oy
(2,257 puan) tarafından
Yok artık daha neler oneymis öyle 
0 oy
(630 puan) tarafından
Kıskanacak başka biri kalmadı mı cidden şaka gibisiniz

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 257 göst.