0 oy
814 göst.
Aile kategorisinde (13 puan) tarafından
Kızlar eşim 27 kardeşi 24 yaşında evli 2 çocugu var eşi olsun olmasın eşime aşkım hayatım bitanem diye hitap ediyo eşine ahmet diyo ismini söylüyo eşimi gelip sap şup boynundan anlından öpyo sarılıyo rahatsız oldugumu eşime dile getirdim ona gelince aşkım bana gelince ismimle hitap ediyosun biri görse karını onu sanarlar beni kardeşin yapma dedim benim yanımda kardeşine ismiyle hitap ediyo ya da kuzum diyo ama mesajlarına baktım yine aşkım demiş defalarca görümcemle mi konuşmalıyım rahatsız oluyorum diye eşimle tekrar mı konuşmalıyım 

31 Cevaplar

+2 oy
(673 puan) tarafından
Az evvel hesap açmışsın. Inandırıcı degilsin
(1,243 puan) tarafından
+++++
(5,132 puan) tarafından
Niye öyle olıyor ki, hesap yeni olunca
(13 puan) tarafından
Ben gebelik hamilelik kısmındaydım hep orada başlık açtım kapatıldı sonradan görüp geldim oradada kullanıcı adım aynı bakabilirsin birilerini ikna etme gibi bi çabam da yok kırıcı olmak yerine yorum yapmazsın olur biter
(5,132 puan) tarafından
Yani olabilir hesabı yeni açmış olabilirsin ben tuhaf bulmuyorum, değişik değişik hikayelerle karşılaşıyoruz burda
Bu da bana çok tuhaf geldi yorumum yok
-Reklam-
+1 oy
(1,663 puan) tarafından
Ben abime hiç o konuşmayı yapmadım sap Supta opmedim oda aynı şekil bence eşinle konuş yine anlamazsa gorumcenle
+1 oy
(27,357 puan) tarafından

Onlar sevginin b.kunu çıkarmışlar tövbe yarabbim o ne öyle iğrençlik bir durum istediğin kadar kardeşi olsun herşeyin bir adabı var

(13 puan) tarafından
Bizler öyle görmedik gerçekten kötü hissediyo insan ona aşkım bitanem bana direk banu getir banu götür bide evli yani 2 çocugu var bekar küçük olsa benim kız kardeşim 11 yaşında ona bile aşkım demem geçtinki abine
(27,357 puan) tarafından
Değişikler ya
(6,796 puan) tarafından
Tuttum kız yorumunu:))))
(27,357 puan) tarafından
(◕ᴗ◕✿)(◕ᴗ◕✿)(◕ᴗ◕✿)(◕ᴗ◕✿)
(6,796 puan) tarafından
◌⑅⃝●♡⋆♡LOVE♡⋆♡●⑅⃝◌
0 oy
tarafından
Değişik ya ne dicem bilemedim sinir bozucu aslında
0 oy
tarafından
Hoş değil kesinlikle hadi canım kuzum neyse de aşkım fazla
0 oy
tarafından
Sa.lak mı ne
0 oy
tarafından
O kadar şey okuyorum ki şaşkınlık içerisinde ne yorum yapacağımı şaşırdım o kadar değişik şeyler görüyorum ki kime güvencegimi şaşırdım öyle insanlar tanıdım ki onlar insansa ben neyimi sorgulamaya başladım vel hasıl kelam Batsın bu dünya bitsin bu sacmaluklar
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Görümcen ile konuş cnm.
0 oy
tarafından
Bence hiç hoş bir şey değil yaa benim de 3 tane abim var ama o şekilde ne hitap ederim ne de öyle öperim 
0 oy
(188 puan) tarafından
Ben olsam çoktan  patlardım yani  herşey yerince adabinca  guzel
(13 puan) tarafından
Konuşunca da ben yanlış oluyorum ne varmış kardeşiymiş
(188 puan) tarafından
Sen de de ben kardeşlerimle oyle miyim de ne alaka ya aşk hayatım kelimeleri eşe söylenir ve en sinirime giden de boyunundan  opuyo  demissin ya sinir oldum ya ne  hadsiz insan bunlar
0 oy
(48,731 puan) tarafından
daha hiç abime askim demedim yada sapur supur opmedim gozumde canlandi cok itici 
(13 puan) tarafından
Huzursuz olmakta haklıyım degil mi çok rahaysız ediyor beni durum
(48,731 puan) tarafından
tabiki haklisin canim sevgininde sınırı vardir
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Hiç tahammül edemezdim ben.Ayrıca çok absürt bişey 
0 oy
(1,253 puan) tarafından
Ya can sıkıcı bi durum aslinda. Ama hani kardeşi ya pek birşey diyemiyorum belki senin inadina yapiyordur ksikansin diye
0 oy
(472 puan) tarafından
Ay aklıma ne geldi  geçenlerde biri post açmıştı görumcem abisine aşık diye 

Tatile mi nereye gidecekmiş karını istemiyorum seninle baş başa kalmak istiyorum diyormuş tövbe estağfurullah 

Görumcenle konuşsan 

inşallah değişen bişey olur 

Tersi olupta gargara çıkartmasın s.a.l.ak  
tarafından
Ayy o postu bende gördm ya iyice şuurundan çıktı bu insanlar abiyle bu kdr saçma samimytmi olur ya ne yapacklrnı şaşırıyolar
0 oy
tarafından
Sarılma öpme mevzusu olunca abimi bende çok öper sarılırım ben öyle sarılıp öpmeyi çok seven bir insanım, kardeşimi de aynı, anne babamı da aynı şekilde.  Ama abimde kardeşim de evli değil, evlenseler özellikle eşinin yanında yapmam ki böyle hem yanlış anlamasın, hem de sinir olmasın. Amma velakin hiç aşkım felan demedim hep abişim felan derim. Bence bir muhabbet arasında söyle rahatsız olduğunu 
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Valla canım 4 tane abim var değil aşkım bitanem bazen çekiniyorum aynı ortamda oturmaya yada abimin yanında eşime seslenmeye görümcende eşin de baya salmış 
tarafından
Kendmi gördm şuan aynn ya ne kdr ayıp bişey bu kadr saçma samimyt gerekmez sonuçta herkesn abisi var ama böyle yapmıyorlar neyapcklrnı şaşırdılar bj millet
(2,826 puan) tarafından
Aynen canım ya Allah yardımcısı olsun arkadaşın
0 oy
(328 puan) tarafından
Ay yapış yapış ya resmen bendede bir görümce var sorma asko felan diodu eşime tabi ben bunu bir gün bozdum git sevgiline de o benim kocam dedim bozuldu o günden beri ne diyo nede diyebiliyor görumceler başa bela :(
0 oy
tarafından
Sinir bozucu bir durum senin açından eşinin bunu devam ettirmesin anlam veremedim hadi görümcen 45-50 yaşında olsa gene neyse eski alt katımda oturanlar vardı sokaktan bir birlerine aşkım birtanem canım sevgilim falan derlerdi eşimle bizde evli sanıyorduk karakolluk olduk kıza sen evin gelinmisin demiştim hatta eve gelince eşime söyledim olurda olur konuşma geçerse kardeşmiş bunlar dedim o zaman eşimde bu ne biçim konuşma şekli ben bunları evli sanıyordum demişti  şaşırmıyorum benzer şeyler duyunca 
0 oy
(979 puan) tarafından
Daha neler ya iyice scmalamslar. Esinle tkrar knus grcektn rhatsz oldgunu dile gtir anlycgı sekilde
0 oy
tarafından
Yapma gözünü seviyim kardesindendemi yaaa ? Benimde görümcem 23 yaşında abisini sevdicegim diye sever arar kardeş onlar Allah aşkına biraz sakin ol bacım ya 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 246 göst.
0 oy
0 cevap 41 göst.
+1 oy
23 cevap 483 göst.
10 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Nurrsa (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 367 göst.
26 Ekim 2022 Aile kategorisinde Cbrtb (13 puan) tarafından soruldu

381,014 soru