0 oy
93 göst.
Diğer kategorisinde (191 puan) tarafından
Kızlar kurtulamıyorum yaşamımı acayip etkiliyor neler neler yaptım emar çekildi doktorum temiz dedi ama ultrasona bişey gördüm dedi şimdide kan tahlili istedi olmazsa antalya tıpa sevk etcem dedi ama emarda çıkmaz mı ultrasonda çıkan sirke yaptm travazol kullanyrm gynyo max fitil bugün başlıycam adet oldum kullanamadım adetim boyunca rahattım ama bugün yine başladı deliricem iç çamaşırlarımı değiştirdim yeni aldm pamuklu ben anlamadım eşimle zaten birliktelik yaşaamıyorum birde enfeksiyonla mantar farklı mı acaba enfeksiyonum bitmedi mi ki ben anlamadım hapta  vermedi doktor sadece fitille kremle geçer mi allah rızası için bi akıl verin bana 

1 cevap

0 oy
tarafından
Ben cok eskiden cok cektim canım mantar illetinden doktor bana vücudunu sarmış mantar içten kurutmak gerekir dedi kremler şampuanlar bide hap verdi ben o haplar sayesinde kurtuldum sana hap vermediler mi canım 
(191 puan) tarafından
Anladm cnm hapın adı neydi
tarafından
Canim test yapmamıştı ilk krem sampuan verdi bir süre kullandım pek etki etmeyince tekrar gittim doktora o zaman hap verdi
tarafından
Terbisil adı canım
tarafından
Doktoruna danış uygun görürse hap iste canım
(191 puan) tarafından
Doktorda bi tuhaf canım yok tedavini tamamlamadan iyi olamazsın bende biliyorum ama bu gittiğim 3 üncü doktor kaç tedavi oldum sonuç aynı
-Reklam-

İlgili bir soru bulunamadı

396,406 soru

11,857,649 cevap

35,954 kullanıcı

...