0 oy
288 göst.
Aile kategorisinde (423 puan) tarafından
Mesela dişçide ki damagimiza  yanagimiza  vurulan iğnenin acısı kadar mı yoksa dayanılması zor bi acımı ip gibi biseu de koyuyolarmi vidyoda gördüm onlar hissediliyomu uyuşma kaç saat sonra geciyo 

21 Cevaplar

0 oy
(119,168 puan) tarafından
sirtina bi kova buzlu su dokulmus gibi bi his oluyo snr hic bisi hissetmiyon
inan disci ignesi daha zor aynen incecik bisi ama hic anlamiyosun dogum bitince uyusma gidiyo
(423 puan) tarafından
teşekkür ederim canım yorumun için
aaa kaldirmislar ne yaziyodu uyarida
(12,854 puan) tarafından
Sevda sen epidural mi oldun
evet kuzeyde oldum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ne diyon kiz.
(423 puan) tarafından
Çok mu acıyor epidural ip gibi birşey sokuyorlar mı vidyoda gördüm birde  anında uyuşma oluyor mu kaç saat sonra geçiyor uyuşma
tarafından
Aninda uyuşuyor.
(423 puan) tarafından
Anladım teşekkür ederim
0 oy
(12,510 puan) tarafından
İrkildim ben soğukluk hissediyon
(423 puan) tarafından
Teşekkürler canım
0 oy
tarafından
yok aslında ilk bi sinek ısırığı gibi oluyor sonra 1  2 dk içinde uyuşuyorsun zaten.
(423 puan) tarafından
Kaç saat sonra geçiyor
tarafından
beni 7de aldılar ameliyata 9  10 gibi hissetmeye başladım.
0 oy
tarafından

Nalet olsun o iğneye 5 ay oldu belim kopuyo Ağrıdan :ermm: ben hiç bel ağrısı bilmezdim hamileyken bile bel ağrısı yaşamadım:ermm: o iğne mahvetti beni ☹️

(423 puan) tarafından
Sanırım kişiden kişiye değişiyor canm
tarafından
Olabilir cnm ☺️
(124 puan) tarafından
Ben genel anestezi oldum 1 sene agridi belim
tarafından
Aynen o iğne yüzünden 15 aydır belim mahvoldu
tarafından
Genelde iğne yapmiyolar cnm direk serom taktiklari damar yolundan yada nefes yoluyla
0 oy
(425 puan) tarafından
Ne sonda nede igne ne kesik hicbisey acimiyo valla billa en cok aciyan sey damar yolumu acmalariydi
(423 puan) tarafından
Hmm anladim canım  sanirim  kişiden kişiye değişiyor
(425 puan) tarafından
Ozeldemi olcaksin
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Ben hiç birşey hissetmedim. Hatta hadi vurun dedim Dr vurduk bile dedi o kadar yani...... 
(103 puan) tarafından
Ayni bnmde
0 oy
(603 puan) tarafından
Hiç acımıyor qma korku öldürüyor sksjsjs korkudan panik atak geçirip mecburen gebel anestezi oldum keşke en başta olsaydım dedim
0 oy
(12,904 puan) tarafından

Bana yaptiktan sonra sol ayağım uyuştu ağlamaya başladım.dr dedim.felc oldum ayağım tutmuyor Dr diyor yok Anlık oluyor ama ben felç oldum diye ağlıyorum sancı gidince uyumuşum uyandım Dr diyor masaallahin var :D

(146 puan) tarafından
Bacağıma benimde çok kötü bir şey geldi o da kaldıydı doğumdan sonra çok sancısını çektim ona yel diyorlar büyüklerim
(12,904 puan) tarafından
Allah'ıma şükür doğumdan sonra bir şey olmadı
Bacağın mi ağırdı senin doğumdan sonra
(146 puan) tarafından
Yel diyorlar bilmiyorum ağır falan çok kaldırırım belki onu etkisi çünkü aynı sorun annemde var dı. Doğumdan sonra çok şiddetlendi ve sıklaşmıştı
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Valla hiç duymadım acısını tarif edemicem :D 
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Damar yolundan daha az acıyor diyebilirim :) 
0 oy
tarafından

İgne hissedilmiyor ayaklardan başlayan karıncalanma sonra doktor kontrol için dokunuyor ayaklarını hissetmiyorsun belinden aşagısını:O

0 oy
(449 puan) tarafından
O kadar sancıdan sonra o çok tatlı geldi, sinek ısırığı gibi. Sonra hemen bi rahatlıyosun
0 oy
(130 puan) tarafından
Popona vurulan iğne daha çok acitiyordur emin ol bilmiyorsun bile ilk doğumum du hiç bilmedim bile o anın heyecani ile 
0 oy
tarafından
Hiç bişey duymadım 
0 oy
(146 puan) tarafından
Aslında acımıyor ama iğneyi verirken sol bacağıma elektrik çarpma hissi geldi ve o da kaldı yel giriyor büyüklerin demesine göre ve o annemde de var belki genetik 
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Epidural anestezi de belden ince bir hortum gibi birşey yerleştiriliyor hastaneden çıkarken onuda çıkarıyorlar ilk dogumum bu şekilde oldu birkac dakikalık bir işlem biraz hissediyorsun 

Spinal anestezi sadece iğne vuruyolar ben ilki gibi olacak zannedip nezaman birşeyler hissetcem derken yat yat çabuk uyusmadan yatma n lazım dediler çok şaşırmıştım ama ikisinde de benim fikrim korkmani gerektiren hiç bir durum yok 
(146 puan) tarafından
Bende hiçbir şey çıkarmadılar
(3,274 puan) tarafından
Epidural değildir ozaman cnm
(146 puan) tarafından
Belden uyuşturdular
(3,274 puan) tarafından
Yorumda yazdığım gibi iki çeşit belden uyusturma var
(146 puan) tarafından
Pardon ben spinal olmuşum o zamna :)
0 oy
tarafından
Bnm bacagıma elektrik çarpması gibi bir his olmuştu iğneden :) bağırmıştım korkudan bacağıma bişiler oldu diye :) 
(146 puan) tarafından
Aynen benim de öyle oldu o da sonradan kaldı bende doğumdan sonra çok o hissi çektim şuan yok Allah'a şükür
tarafından
Bnm sırtımda karıncalanma oluyo iğneden eser kaldi galiba :)
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Belden iğne vurdular uyuşturdular hiç bişey hissetmedim, iğneyi de hissetmedim zaten hemen uyuştu belden altım hatta kollarıma kadar uyuşuktu
0 oy
tarafından
Ben hicbisey hissetmedim. Hatta bekliyordum iğne yapacaklar diye yapmışlar meğer :) ama benim pek uyuşmadığı için uyuttular, uyuşukluk ne zaman geçti hatırlamıyorum, narkoz kafa yapıyor bende :)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 122 göst.
5 Kasım 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Bir_Anne33 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 785 göst.
5 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 405 göst.
16 Mart 2024 Aile kategorisinde Beratcinar (2,470 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 513 göst.

378,419 soru

11,326,961 cevap

34,780 kullanıcı

...