0 oy
185 göst.
Diğer kategorisinde (158 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Uyku tulumuyla yatırıyorum sıcakliyo uzun kollu zıbın giydirip elyaf yorganın altına yatiriyorum çok dönüyor yorganın üstüne çıkıyor üstüne pike örtüyorum onuda sağa sola dönerken acıyo altında kaliyo çekim örtim üstünü desem hemen uyaniyo üstü açık yatmis ölüyor yani napicami şaşırdım varmı benim gibi olan

3 Cevaplar

0 oy
(4,289 puan) tarafından
Altına uzun dön corap üstüne zibini ve uzun kollusunu giydir yeter cok mu soğuk sizin orasi
(158 puan) tarafından
Gece soğuk oluyo karadeniz
(4,289 puan) tarafından
Altına kulotlu corap giydir canim  önemli olan ayagi ve karni bir de çok sıcağa alıştırma derim soğuktan hasta olmaz sicaktan hasta olur insan terlemekten hep
(158 puan) tarafından
Külotlu corapta sikmazmi
(4,289 puan) tarafından
1 beden büyük al canım çok sarmasin kan akışını yavaslatmasin
(158 puan) tarafından
Tmm canim öyle bari yapım sabaha kadar yorganın üstünde yatiyo
-Reklam-
0 oy
(5,320 puan) tarafından
Uzun kollu penye pijama üstü ede battaniye örtüyorum gece serin oluyo ama güzdüz ince battaniye örtüyorum. Bebeğin kaç aylık uzun kollu zıbın terletmez mi
(158 puan) tarafından
10 aylık yok canim havalar soğuk burda
0 oy
(280 puan) tarafından
Uyku tulumu için henüz erken canım o yüzden terliyordur. Cok ince olmayan tabi kışlık da değil akt üst pijama giydiriyorum. Uyandıkça da üstünü örtüyorum.
(158 puan) tarafından
Sonuçta sabaha kadar üstü açık yatmış gibi bişey oluyo bişey olcak diye korkuyorum ben tek uzun kollu zibinla yatırıyorum şimdi altında pijama var
(280 puan) tarafından
Evet canım uykuda üşür bebekler. O yuzden sık sık uyanırım gece üstünü örtmek için.
(158 puan) tarafından
Benim üstüne örttüm herşey altında oluyo işte sıkıntı orda yatakta yorgan çarşaf pike muslin örtü altında kaldıkça seriyom başka bişey ama altından cekincede uyaniyo

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 78 göst.
29 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Derya8sercan (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 131 göst.
24 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tomurcuksss... (985 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 99 göst.
2 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Selcan123 (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 88 göst.
27 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Syma30 (25 puan) tarafından soruldu

379,453 soru

11,358,638 cevap

34,833 kullanıcı

...