0 oy
641 göst.
Aile kategorisinde (36 puan) tarafından
Kızlar merhaba benim bir görümcem var yaşı daha küçük 22 23 yaşlarında falan işte onunle biraz limoniydi aramız işte neyse eltime gitmiştik zaten sinirli gibiydi eltim insanı dolduran biri buda gaza hemen geliyor artık nasıl gelmişse. İste ev dönüşü onum neden böyle olduğunu sormak istedim ve sordum arabada ben eşim o ve kayınvalidem vardır başka kimse yoktu neyse bu bir atarlandı başladı söylenmeye üstüme yürüdü resmen eşim ona saygılı ol dedi falan sonra arabayı durdurdu bu indi bana küfür etti caddede koşmaya başladı neyse onu tuttuk bu sefer tam eşimin üstüne yürüdü saldırdı eşimin tişörtü yırtıldı üstünde o derece neyse eve geldik bir daha da hiç konuşmadık. 3 4 ay geçti büyük görümcelerim uzaktaydılar geldiler onunla konuşmuşlar benimle de konuştular ben affetmem dedi eşim zaten asla diyor, neyse görümcelerim gitti buda benimle konuşmaya çalışıyor ben hiç yüz vermiyorum sorularına istemsiz cevap veriyorum yada vermiyorum bazen. Sizce ne yapayım pişman olmuşmudur konuşayım mı yoksa ne halin varsa gör deyip sileyim mi tamamen. Açıkçası içimden silmek geliyor ama cahildir de diyorum bir yandan uzun oldu biraz af ola 

26 Cevaplar

0 oy
(3,167 puan) tarafından
Yaptıkları çok terbiyesizce cnm kimse kolay affetmez bence boşver yine mesafeni koru  hiç konuşma
-Reklam-
0 oy
(11,019 puan) tarafından
Cahil degil 23 yasında. Benşm o yasta 2 yasında cocugum vardı. Anlatılan göre ben asla affetmezdim.
0 oy
tarafından
Mesafe olsun aranızda 
0 oy
(1,144 puan) tarafından
Ay ne cahili 22 yaşında koca kız yani saldırmak nedir ya eşini dinle o asla diyorsa sende yüz verme barışırsın yine böyle bir şey olur sen barıştın der
0 oy
(3,696 puan) tarafından
Sizin yaşadığınızı bi siz bilirsiniz ne desek boş gelir de ben de 23 yaşındayım hiç böyle şeyler yapmıyorum şahsen hickimseye. Kimse kimseyi sevmek zorunda değil ama saygi duymak zorunda.artık cahil yaşı da geçmiş onun bence.
0 oy
(14,165 puan) tarafından
Çokta kucuuk değil ben onun yaşındayken evlenmiştim bence içinden geleni yap sanırım ben olsam Cook soğumuştum

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 514 göst.
10 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Nvooo (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 438 göst.
10 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Nvooo (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 433 göst.
25 Temmuz 2021 Aile kategorisinde EsleminAnnesi (3,100 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 337 göst.