0 oy
479 göst.
Aile kategorisinde (4 puan) tarafından
tarafından kapalı
Merhaba herkese bişey sormak istiyorum biz bı kaç ay öncesinde gorumcemin iftirası yüzünden kavga etmiştik ve konuşmuyordk bayramda hatta bayramimi filan kutlamadi ben yengesi olmama rağmen. Bende bunun bı başka erkekle yattığını okumuştum mesajlarında. Kendisi bekar. Geçen gün ona mesaj attım orusbusun gibisinden çok ağır konuştum dün kaynanam kayinbabam aradı bu ne demek diye onlara da sinirle kızınız orusbuu filan dedim çok pişmanım ama onun attığı iftiralar ve uğraşması karşısında daha fazla dayanamadım susamadim ne yapmam lazım bundan sonra
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

14 Cevaplar

+1 oy
(866 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Benm görümce yok ama olsa bnm hayatıma müdahale edecek olsa burnundan getiririm dunayaya gelmişim bir kere, ne kocamn ne ailesinin derdini çekmeye geldim.. Ne yalan ben olsam yüzüne derdim ne derseniz diyin gidipte özür dilemem asla kimki o herşey burnunu sokacak bnm de lafım zoruna gidecek kuyruk acısı olan bozulur 
(4 puan) tarafından
Benim 3 yıldır hayatımı zindan etti eşimde bende o evdeyken gitmek istemedik bagirip kavga etmek için zorladı beni de eşimi de biz hiç oralı olmadık ama işte bana en son istesem bosatirdim dedi bende patladım artık ama bilmiyorum kayinbabamla kaynanama deemem lazımdı
(866 puan) tarafından
O kim miş ki seni boşatıyormuş, sende bu zamana kadar iyi susmuşsun boşver iyi etmişsin birazda ananası babası terbiye etsin boşver
(4 puan) tarafından
Benimde son noktam oldu o yüzden sinirle söyledim ama beni bu hale getirene kadar neler dedi
-Reklam-
+2 oy
(1,944 puan) tarafından
Seni ne ilgilendirir acaba yetişkin bir kadinin cinsel birlikteliği!  Haddini bilseydin keşke fazlasiyla cürretkar haraketler! Hakli olduğunu mu düşünüyorsun sen simdi?
+1 oy
tarafından
O fena sen ondan fena bitmez bu kavga 
(4 puan) tarafından
Ama bana ve benim aileme öyle iftiralar attimi annemlerin taktiği altına bile sahte dedi kaynanam bişey almak istese bana aldirtmaz sürekli uğraşır ve eşim tek abisi
tarafından
Senin dediğin daha ağır bence ne dediğini otur bi düşün bence
0 oy
tarafından
Midem bulandı 
0 oy
(7,673 puan) tarafından
Tencere kapak misali ikiniz de aynısınız 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Allah dengelemiş sızı yanyana getirerek
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Orosputa orospppu denmez bilmiyo musun sna gelecek olursak nerene ne olduda durduk yere msj atıyosum
(4 puan) tarafından
Durduk yere mesaj atmadım ki ben. Bana istesem bosatirdim filan gi eşime küfürlü konuşarak durtukledi sustum 3 yıldır en son bı anda ağzımdan cikti
(7,768 puan) tarafından
Sna o ne dedide sn msj attın
(4 puan) tarafından
Bizim gezmemizden borcumuzdan tutun da herşeye ama herşeye laf söyledi biz borç istemiştik ev alırken dilenmisiz aglamisiz gibi itamlarda bulundu ailemin taktiği altınlar sahteymis hava atıyormuş onunla gibi bir sürü sey
(7,768 puan) tarafından
Ben yıllar öncesini demiyorum o gün ne olduda sn küfrettin
0 oy
tarafından
Ayıp etmişsin seni ilgilendirmez onun biriyle yatıp kalkması.

O yanlış yaptı diye senin de öyle yapman gerekmezdi bence. Hele ki eşinin anne babasına karşı.

Umarım eşinle bu yüzden aran açılmaz
(4 puan) tarafından
Eşimle aram açılmadı çünkü 3 yıldır gorumceme karşı sustugumu oda biliyor bazı laflarindan sonrada bı anlık sinirle ağzımdan cikti annesine babasına denemem lazımdi bende onlara karşı mahcup oldum ama duzeltecegimi nasıl yapacagimi bilmiyorum
tarafından
Ara kayınvalideni anlık sinirle ağzımdan çıktı özür dilerim de. Bence daha fazla hem senden sogumazlar hem de görümcenin o durumu ortaya çıkmamış olur.
Boşver o yanlış diye sende onun gibi olmak zorunda değilsin canım
(4 puan) tarafından
Sanırım öyle yapmam gerekecek umarım affederler
tarafından
Ederler canım sen samimiyetini göster yeter ki
(4 puan) tarafından
İnsallahj
0 oy
(4,986 puan) tarafından
Bence eşine birakacaktin dedigin cok ağır olmuş 

Hadi simdi ayikla pirincin taşını 
0 oy
tarafından
Ne tür iftiralar attığı önemli değil sende aynı onun gibi oldun şimdi hem telefonunu karıştırıp mesajları okumuşsun hemde çok kötü hakaretler etmişsin
0 oy
(7,923 puan) tarafından
İyiki böyle bir derdim yok vallahi 
0 oy
(571 puan) tarafından
Keşke böyle şeyleri kimseye demeden bir düşünün ayıp olmuş kimse kızının böyle biseyini duymak istemez görüşmeyin ya da daha farklı cevaplar verin bu tarz şeyler çok ağır 
(4 puan) tarafından
Bende o an sinirle söyledim benimde evladım var böyle olsun istemezdim o yüzden zaten çok pismanim
0 oy
(582 puan) tarafından
Eşin ne diyor peki canim
0 oy
(308 puan) tarafından
Namusuna laf gelmediği sürece asla kimsenin namusuna dil uzatma sonuçta genç kız ahı tutar. Ayrıca seninde kızın olabilir ileri zamanda. Ailesi onu sırf yüzden zarar verse değecek mi sırf size katılıyor altına sahte demiş diye? 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 629 göst.
24 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Ebru35ylmz (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 397 göst.
10 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Nvooo (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 617 göst.
8 Eylül 2021 Aile kategorisinde Has (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 421 göst.