0 oy
1,164 göst.
Diğer kategorisinde (12 puan) tarafından

Eşim demeye utanıyorum bir gün ewde değildim ya bir gün hakkediyormuyum bu şimdi aramış mı konuşmuşmu siz söyleyin 

image

image

image

image

28 Cevaplar

+3 oy
(3,551 puan) tarafından
Bunların hepsi bot kullanıcı. Yani sadece para tuzağı... Eşin uçkuru için kazığı yemiş olsa gerek eğer ararıysa. Allah yoldan şaşırtmasın.. Ne anlıyor ki görüntülü a. Görünce. Yanında kendine ait olan var zaten. Temiz helal... Umarım okkalı bir kazık girer de aklı basına gelir. 
(12 puan) tarafından
Zaten satın almış aramaları
-Reklam-
0 oy
(48,610 puan) tarafından
konuşmuş ne yazikki
(12 puan) tarafından
ALLAH belasını versin gerçekten artık ne yapıcağımı şaşırdım
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Malesef konuşmuş Allah akıl versin esine 
(12 puan) tarafından
Ben gerçekten ne yapıcam boşanmak istiyorum bir değil çünkü ailem arkamda değil iki çocukla ne yapıcam
(1,772 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım çekilecek çile değil ilk değil diyosun yani göz yumma daha fazla sen göz yumdukca daha da kuduracak daha kötü şeyler yapar
(12 puan) tarafından
Bilemiyorum
0 oy
(350 puan) tarafından
Giden diyor canım bazı aramaları iptal etmis karsidaki actı mı bilemem ama aramıs kac dakika kpnustugu falan yazmiyor heralde göremedim yok yaziyomus 33 dakika falan 3 saatte konusmus görüntülü
(169 puan) tarafından
33 saniye kizz dakika değil  . Biriyle 5 saniye biriyle 33 saniye biriyle de 3 dakika konuşmuş . Naptınız yaa 33 dakika 3 saat Ali Ağaoğlu mu konuşsun adamda don kalmaz
(2,259 puan) tarafından
Aynen 3 saat değil 3 dakika biriyle de 33 saniye konuşmuş hatta en alttakiyle de 5 saniye ama sonuçta konuşmuş mu konuşmuş dakikası saati önemli değil
(169 puan) tarafından
Konuşmuş dakika önemli değil ama şimdi 3 saat nerde 3 dakika nerde belli ki nefis uğruna yapmış abaza . Sevdiği biri felan olduğu için değil.
(2,259 puan) tarafından
Aynen öyle canım Rabbim hidayet versin
(350 puan) tarafından
Yanlıs gormüsüm gece cevap verdigim icin k.bakmayın kızlar uykuluydum gece atmıstı postu arkadaş
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Üzme kendini bırak ne hali varsa görsün bunlara ne para yetirebilir ne de yemeğini çamaşırını gordurebilir sen git annene kalsin bı başına 
(12 puan) tarafından
Oğlum daha 10 aylık ben onlarsız nasıl yaparım
(2,323 puan) tarafından
Yapamazsın tabi annen neden öyle diyor ki para yönünden mi
(12 puan) tarafından
Yok cnm maddi yönünden değil elinocuğuna bakamazmış
(5,949 puan) tarafından
Ben bu zihniyeti anlamıyorum  ya elin çocuğu  değidi  torunu  kızının  yavrusu  ne cahil  insanlar  allhım  hepimizi  böyle  cahil  zihniyetlerden  korusun
(2,323 puan) tarafından
O zaman sen de elin kizi mi Olcan babanla ayrı olsa ne saçma boşver sen onu
0 oy
tarafından

Konuşmuş bacım Allah ıslah etsin evde b.klu donuna kadar yıkayan karın varken sen dışarda ki kasarlardan ne anlarsın anlamam ki boylelerin Allah belasını versin

Birde uygulama mi bu ne
(12 puan) tarafından
Ewet geçmişinden gördüm ve uygulamayı indirdim bunlar çıktı karşıma, atama yapmak inde bişeyler satın almış
tarafından
Allah belasını versin
0 oy
tarafından
Allah in belası sapık! Bu adamla çocuklarını 1 gece bile ayni çatı altinda tutma aklın varsa canım. 1 kisiyle de değil kac kisiyle birden konuşmuş baya sapık bu adam. O mesajların hepsini topla kanıt olarak senin evladını istemeyen hiç  kimseye de gitmene gerek yok. O evde dur o srefsizi de gönder paşa paşa ödeyecek kirayida nafakayida kendine güven Allah a dua et şükür de et boyle bi sapığın gercek yuzunu gördüğün için..
(12 puan) tarafından
Bir değil ki ailem yüzünden affettim ama bu defa ne yapıcağım bilemiyorum şuan uyandım sadece rüya olmasını o kadar çok isterdim ki ama değilmiş
tarafından
Bu ailelerinin çocuklarıyla derdi ne anlamıyorum zaten. Affedilecek şey var affedilmeyecek sey var. Bunu yapan insan her seferinde bi tık daha ilerisini yapar sapıklık çünkü bu. Kimseye ihtiyacın yok çatır çatır al nafakani ne çocuklarını ne de kendi boyle bi sapığın vicdanına bırakma ailende mecbur kalacak biyerde korkma. Canını da sıkma her şerde bi hayır vardır belki daha beter şeyler olacaktı bu sana bi işarettir belkide..
0 oy
(65 puan) tarafından
Konuşmuş malesef. Sic ağzına. Gerizekalı bu adamlar vallahi billahi ya
(12 puan) tarafından
Gece çağırdım ne saçmalıyorsun diyip uyudu akşam gelsin eşyalarını alsınn gitsin
0 oy
(416 puan) tarafından
Seni o kadar iyi anlıyorum ki benim eşimde aldatıyor beni hamileliğimden beri doğum yaptım 40 gün doldu bugün kadına mesaj atmış merhaba canım lütfen kabul et yazmış 2 defa görüntülu aramış dünyam karardı gerçekten benimde ailem yok arkamda napacagımi bilmiyorum
(12 puan) tarafından
Güçlü dur emin ol ki bende ne yapıcağımı bilemiyorum. Şerefsizler işte ne yapıcan ama ben affetmivem çünkü bir değil yaptığı ve snaa şunu diyim yapan bir daha yapar
(416 puan) tarafından
İnan evladım için susuyorum yeni doğum yaptığım için güvenmiyorum ona nefret ediyorum kendinden hamilelikte beri aldatıyor bir değil iki değil birde çıplak iç çamaşırlı resimleri atılmış hergun bı kadin numarası var
Dünde kadına merhaba canım lütfen kabul et diyo
(416 puan) tarafından
İnsan Allah'tan korkmaz mı ya
Eşimin işi gücü rast gitmiyor bunu fark ediyorum rabb'im günah işleyene verir mi hiç
0 oy
(802 puan) tarafından
Bunlar ekrana düşen para tuzağı siteleri gibi görünüyor.Seninki halen ergenlikten çıkamamış belliki.Arama yapılmış ama karşıdan ne çıktı hiç bı fikrim yok Bunlar robot kullanıcı , cevaplarda robotik.Dedigim gibi para tuzakları..

Bir insanın başına ne gelirse meraktan gelir zaten.Azan ya belasını bulur ya da mevlasini.Allah hidayet ihsan eylesin böylelerine.Hatasini anlayıp yuvaniza böyle nifak tohumlari ekmemesi dilek ve duasıyla..
0 oy
(2,191 puan) tarafından
Odamızın . Lafa bak Türkçe yazmayı bilmiyo a.. pesine dusmus kara cahil biriyle 5 saniye biriyle 33 saniye biriyle 3 dakika knsmus canm gozunu toprak doyursun adi serefszin cocuklarindan da utanmiyo bpyle pezewenklerrr
0 oy
(89 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin eşine 
0 oy
tarafından
Giden yerler var ya eşinin aradığı aramalar oluyor kaç sn olduğu yazıyor 
0 oy
tarafından
En attaki attigin resim goruntulu konusma yaptigini gosteriyo
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Allah ıslah etsin 
0 oy
(1,314 puan) tarafından
Mallesef konuşmuş odamızın'a kadar inmiş bile konuya allah yardım etsin sabır versin sana 
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Konuşmuş pislik adam.  
0 oy
(2,032 puan) tarafından
Resmen tuzağa düşmüş Allah ıslah etsin eşini
0 oy
(774 puan) tarafından
Kuzu bu hangi uygulama böyle ya  konuşmuş görünene göre dik dur canım sen bir annesin biliyorum çok zor ama güçlü ol 
0 oy
(10,873 puan) tarafından
Konusmus bacım Allah bilir ne kadar para verdi

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 821 göst.
0 oy
8 cevap 268 göst.
18 Ocak 2024 Aile kategorisinde Anne-bebek (762 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 37 göst.
7 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 659 göst.
22 Kasım 2023 Diğer kategorisinde 1Sehzade Annesi (194 puan) tarafından soruldu

378,963 soru

11,343,596 cevap

34,809 kullanıcı

...