0 oy
148 göst.
Diğer kategorisinde (248 puan) tarafından
Kızım 2 yaşında sabah havuza girdi biraz tatildeyiz normale gore  soğuktu gece 1 buçukta uyanıp kustu ne var ne yok. 2 saat içinde 4 kez kustu ateşi yok keyfi yerinde halsizlikte yok ne yapmam gerek doktora goturmelimiyim çok hastalık görmedik bilemiyorum yardımcı olursanız sevinirim neden olur

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
İshal kusma salgını var bacım büyük ihtimalle ona yakalandı bence götür ateş olmuyor zaten bir iğneyle toparlanir
(248 puan) tarafından
Ama ishali yok suan
tarafından
Kuzum bence götür usutmuste olabilir ozaman bir nane içir eğer geçmezse gotur
(248 puan) tarafından
1 saat daha kontrol edeyim goturucem kesin 45 dk geçti son kusmasindan az önce yine kustu sari su gibi kusma araları açıldı
tarafından
Dediğim gbi %90 salgın kendimden biliyorum ara ara kusuyordum sarı su gbi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Salgın olabilir. Benim kızımda pazar akşamı 2 sefer kustu. 3 gün ishal devam etti. Misafirlikten dönüyordum doktora gidemedik. Eve dönene kadar uyudu düzeldi. Düzelince de gitmedik doktora. Gözlemle. Uyanınca su içsin bol bol. Allah şifa versin 
0 oy
(282 puan) tarafından
Cnm götür benim oğlum 14 aylikti sadece kusmasi vardı antibiyotik verdi kusmasin diyede bulantı fitili verdi oğlum uyuyodu uyanıp oturup fışkırarak kusuyodu tekrar uyuyodu sabahı zor etmiştik sen götür cnm hastaneye 
0 oy
(6,687 puan) tarafından
Canim bak kac kez kusmuş demekki hastalanmiş dahada kotuleşmeden goturun doktora salgin var 
0 oy
(2,292 puan) tarafından
Havuzdan mikrop kapmistir bizde tatilde kızım aynen öyle oldu hem boğaz enfeksiyonu geçirdi daha ordayken antibiyotik kullandı eve gelince aniden vücudunda döküntüler oldu doktora götürdüm el ayak ağız hastalığı olmuş ve havuzdan kapmış dedi dikkat et ihmale gelmez geçmiş olsun inşaAllah

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 80 göst.
25 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Asel Linam (967 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 135 göst.
21 Eylül 2021 Aile kategorisinde mirayasel (383 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 115 göst.
1 Eylül 2021 Aile kategorisinde SibelTimucin26 (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 58 göst.
7 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Behis (673 puan) tarafından soruldu

397,199 soru

11,879,951 cevap

35,995 kullanıcı

...