0 oy
362 göst.
Aile kategorisinde (550 puan) tarafından
Bende dün akşam boş bulundum tmm dedim ama duşundum evim kirli ortada tatli vs yok kafamda yani bide 16 aylik bebegm gece boyu uyumadi

Eşiminde akşam erken gelecegi kesin deglmiş normalde 11 de gelir akşam kesin ya gelirim ya gelmem dedi

Bende sabah dedimki madem öyle pazar cagiralim

Bana dediki tamam gerek yok cagirmiyak kimseyi dedi

Ben o gune kadar en azindan evi temizlerdim hatami etmişim ben cagrmyak demedim ki

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ne bu ergen tavırlar  Allah ım ya  bir olgunlaşmazlar 
(550 puan) tarafından
Tavir yapmadi ama yok cagrma deyip duruyor
-Reklam-
0 oy
(3,282 puan) tarafından
E zaten ne zaman geleceği belli değilmiş geç gelirse sennmi oturcan arkadaşıyla ailesiyle pazar günü en mantıklısı
(550 puan) tarafından
Oglum gece boyu uyumadi bide canm
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Sen haklısın canım o evdeyken daha rahat hazırlarsın herşeyi eşin istediği gün olmadı ya ona bozulmuştur dediniz mi ki bugun gelin diye 
(550 puan) tarafından
Yok demedik canim
(3,823 puan) tarafından
O zaman uygun bir dille söyle eşine ben çağımak istemiyor değilim ama sen evde olunca daha güzel şeyler yapar hazırlarım layıkıyla ağırlarız de yumşar o
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Evine ailesi neyse de arkadaşnı çağırmak hiç doğru değil. Kendisi olsa da olmasada. Arkadaşıile yemek uemek istiyorsa çıksın dışarı yesin. Yine kaynanan yabancı değil. Ne yaparsan onu yer. Evin pis de olsa nolucak insanlık hali bebek varmış.. 
(550 puan) tarafından
Arkadasi evlide ben pek samimi deglm
0 oy
(279 puan) tarafından
Evet pazar gelsinler ne bu tavır Allah Allah 
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Tamam cagirmayalim demis mesaj at de ki bozuldun mu sen bana diye. Ev kirli pazar alalim hayatim de. Tatli dil yılanı deliğinden çıkarır.
0 oy
(7,789 puan) tarafından
Belki o söylediyse senden habersiz geri de aramamak için yapıyor olabilir. Sebeplerini bu şekilde ifade ettin mi?
(550 puan) tarafından
Yok kuzu aramadi banada aratmamişti bi aramalaym demoşti
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Valla erkeğin evde olması yada bebeğe bakan birinin odası lazım ki sen birşeyler yapasin yoksa çok zor benim bebeğim 3aylik misafir gelicekti öğlen olmuş akşama gelicez dediler benimde elim ayağıma dolandı oğlum durmuyor işte eşim sağolsun beraber yemekleri yaptık sonra onlar biraz uyudu ben pasta yaptım evi toparladım ama çok zor oluyor gerçekten sinirden agliycaktim bebek dursa yapılır ama durmuyorlar bide son dakika ha er verilince insan neyapacagni sasiriyor
(550 puan) tarafından
Ay valla eşim asla yardim etmezki bana evde olsa bile yinr herseyi kendim yuklenirim ama biride gelecekse 1 gun onceden haber etsjn isterim
(2,671 puan) tarafından
Aynen 1gun öncesinden haber verirse geceden evini toparladım tatlı yapacaksan yaparsin ertesi güne sadece yemeğin kalır kolaylık olur yani
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Ne saçmalık ya iyi o çalışsın sende onun ailesiyle ve arkadaşlarıyla evde otur oldu paşam başka erken gelsin misafirini kendi ağırlasın o zaman takma sen onu iyi demişsin boşver
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Boşver sendeuzatma cagirmiyam demiş işte amaann takma o kdr
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Eşin gelemezse arkadaşıyla sen mi oturacaksın. Öylesi daha ayıp olurdu. Sonuçta gelen sadece boğazına gelmiyor. İnsanlar yemeği evinde de yer. Önemli olan oturup sohbet edip iki kelam edebilmek. Bence sen o tirip yapıyor gibi düşünme. Sen bilirsin de sadece. Belki eşinde de gelemezse ayıp olur diye düşündüğünden demiştir. Başka zaman erken gelecek olursa yarın erken geleceksin madem geçen çağıramadık şimdi çağıralım diye teklifde bulunursun. Kabul ederse o zaman çağırırsınız. 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 218 göst.
16 Nisan 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Semos (343 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 607 göst.
15 Nisan 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 801 göst.
21 Aralık 2020 Aile kategorisinde buketimsim (790 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 164 göst.