0 oy
916 göst.
Aile kategorisinde (1,108 puan) tarafından

Ve öğlen araları iş yerinde boşalıyor izlemekle kalmıyor yada akşam üzeri eve gelecekken izleyip bosaliuor bildiğimi bildiğinden haberi yok internet geçmişini siliyor napican bilmiyorum sinirimden çıldıracağım 33 haftalık da hamileym sen nerden biliyosun derseniz bir uygulama sayesinde biliyorum şimdi desem sen böyle böyle yapıyorsun iş yerinde nerden biliyosun filan diyecek foyam bir yöne ortaya çıkacak. Ama dayanamıyorum her gün her gün izleyip boşalıyor :( bu boşanma sebebim olabilir mi gerçekten soğudum bu yaptığından 

13 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Anaaa nasil biliyon gı hadi videolari gecmisten goruyonda oburunu ?
(7,662 puan) tarafından
Bacılar dayanışması
(248 puan) tarafından
99 azmi sanki
tarafından
Bebegim suan mevzu para degil ona gore az demekki bu durumda
(7,662 puan) tarafından
Kesinlikle öyle. Zorunlu kaldıysa verir yani o parayı da. Ama bu derece güvenmiyorsan neden be kızım neden bu evlilik
(1,108 puan) tarafından
Bu gerceten çok iyi fikir :) çok sağ olun akşam bı olsun
-Reklam-
+1 oy
(5,491 puan) tarafından
Çok rahatsızsan eşine sor, konuş. Bizim burdan yapacağımız bir şey yok. Ayrıca eşinin telefonuna gizlice uygulama yerleştirdiğin için eğer boşanırsanız mahkemede haksız olan sen olursun
(1,108 puan) tarafından
Uygulamadan onun haberi yok söylemekte istemiyorum böyle uygulamadan seni takip ediyorum diye
+1 oy
(715 puan) tarafından
Midem bulanıyor böyle insanlardan ya bu izlemenin bahanesi olamaz ya noktaa evli bir adam böyle şeyler iz-le-ye-mezzz. Birde çocuğunuz olacak biraz kendine çeki düzen versin
(1,108 puan) tarafından
Benimde midem bulanıyor çok soğudum inan eve geldiğinde yuzuen gülmek ona yemek yapmak yanına oturmak dahi istemiyorum
(491 puan) tarafından
Evli adamların hepsi izliyor ki eşlerinz yalnz kaldğnda izliyor hepsi izliyor zaten sosyal medyada uygunsz videolar instada keşfette bizim bile karşımza çıkuyor yani aramalarına da gerek yok aklına düşüryolar hemen o videoları izlemeyen erkek yok maalesef
(715 puan) tarafından
Genelleme yapmayalım bütün erkekler bir değil benim eşimin telefonu genelde bendedir izlemez ve eşimde saçma bulduğunu söylemişti bana 5 senedir bir defa öyle şey izlediğini görmedim çünki biz çoğu zaman ilişkiye gireriz hep bana sırnaşır iş yerindede izleyemez zaten adam fırıncı ekmek yapıyor gece gidiyor öğlen eve geliyor telefonunu evde bile çok nadir alır eline alsada sırf pubg oynuyor instagram zaten kullanmıyor tktok vs falan
(1,108 puan) tarafından
Öyledir ya her erkek bir değil ya umarım hiç hiç izlemez bazen duyuyoruz ya karı koca oturup izleyenler bile var Allah'ım ne günlere  kaldık
0 oy
(248 puan) tarafından
Nasıl bir uygulamadır size zahmet bana atarmisiniz
(1,108 puan) tarafından
Findy my kids ama tavsiye etmem keşke bende yapmasaydim en azından bilmez üzülmezdim şimdi
(248 puan) tarafından
Yok kız ben yapman sadece merak ettim nasıl şeyler icat etmişler
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Tobe yarabbim boşalıyor nedir birde iş yerinde dünyanın çivisi çıkmış cunüp mu geziyor terbiyesiz 
(1,108 puan) tarafından
Evet birde eve geliyor hiç bisey olmamış gibi davranıyor nasıl yüzüme bakıyor anlamiyorum
(1,243 puan) tarafından
Program olduğu için hesap soramazsin mekan dinleyici galiba seni tutki şikayet etti ceza alırsın.
(1,108 puan) tarafından
Evet dış mekan seslerini dinliyor kendi telefonunda bı yakalasam ağzına edicem de herşeyi siliyor izlediği hiç kanıt bırakmıyor
(1,243 puan) tarafından
Çok üzücü ya rabbim eline yüzüne bulastirsin da karşına çıksın ailesine sole annesine sole hemen bence yüz göz olma
0 oy
(112 puan) tarafından
Eşine güvenmiyormusunda böyle şeylere gerek duyuyrsun
tarafından
Sorumu buda bacım guvenmiyoki takip ediyor haksuzda değil
(112 puan) tarafından
Madem öleyse sıçsın eşinin agznabanasına gtdn böle terbıyeszle ne işi var ki gızz
(1,108 puan) tarafından
Güvenmiyorum tabiki vaktinde bu tür olaylardan çok tartıştık aylarca ayrı ayrı yaşadık şimdi öğrenmiş herşeyi siliyor izleyip bişeyler oldu affettim ozamanlar şimdi hamileyim herşey eskisi gibi olmuyor
(112 puan) tarafından
Allahım yardım etsin inşallah geçmişi herşeyi silersersede göruyrsun ani o prgramla
(1,108 puan) tarafından
Öyle geçmişini ne izlediğini göremiyorum dış sesleri dinleye biliyorum hangi uygulamada kaç saat geçirdiğini birde konum takip
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Kız hangi uygulamaymiss ooo kocana şöyle bu program var biliyorum diye tepkisi nasıl olur acaba
(1,108 puan) tarafından
Büyük ihtimal  kanıt ister çünkü tanıyorum göster bana hani der yalan söylüyorsun uydurma der
(15,823 puan) tarafından
Ekran resmi falan alamiyomusun nasıl bı uygulama o eşin farketmedimi
(1,108 puan) tarafından
Eşim fark etmedi uygulamayı gizledim bildirimlerini de kapattım tamamen gorsede konum takibi gibi gözüküyor ama aslında hem konum takibi hemde dış sesleri dinleye biliyorum fark etsede derim konum takip ediyorum diye
(15,823 puan) tarafından
Kız kendine yapma ya bunu o sesleri dinleyip Allah koçanı bildiği gibi yapsın insallahh
(1,108 puan) tarafından
Ama bı yöne gerçek yüzünü de gördüm :( alçak herifin
0 oy
tarafından
Sabah sabah yaa .Postu gormeden  Bi uyanaydim , kahvalti edeydim. Midem kalkti .

Konusun kendi aranizda halledin kuzum yani bizim yapabilecegimiz hic bir sey yok.Allah yardimcin olsun.Esini de islah etsin.O sekilde gezmesi de asiri mide bulandirici.Uzuldum.
(1,108 puan) tarafından
O şekilde geziyor eve gelince de duş almıyor :( acaba hamileliğim ilerlediği için mi yapıyor hiç anlamıyorum bağımlı oldu galiba her gün yapıyor bana dokunmuyor :(
0 oy
(295 puan) tarafından
Hangi uygulama 
(1,108 puan) tarafından
Findy my kids
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Senle yapıyomu peki yapmıyosa konuş ne diye yapmıyorsun ne var noldu diye. Bazı erkeklerde ergenlikten kalma takıntı bu üzgünüm linçleyenler olur kesin normalleştirmeyin diye ama psikologluk bişey bu bence 
(1,108 puan) tarafından
Bana dokunmuyor zaten hamileliğim ilerlediği için yani eskisi gibi olmuyor :(
0 oy
(788 puan) tarafından
Eskiden çalıştığım iş yerinde bir adam vardı o aklıma geldi. masalarimiz malesef birbirini görürdü hergun aynı saatte telefonu yan çevirip kulaklıkla bir şeyler izlemeye başlardı normalde çok konuşan insan o anlarda susar telefona kitlenirdi biraz sonra da tuvalete giderdi yani ne yaptığı belli. Evli çocuğu var. Yeni gelen stajyer kızlara falan asılırdi. Ay Allah bildiği gibi yapsın bu erkekleri ya 
(1,108 puan) tarafından
Ne iğrenç adam :( benim eşimi al vur buna Allah'ım ıslah edebiliyosa etsin yada benden uzak etsin ben dayanamıyorum artık çok gücüme gidiyor ne iğrenç insanlar var
0 oy
tarafından
Bence şöyle yap gelince sürat as bu gün bana attığın vidyo yüzünden utanmadinmi de ,ne vidyosu derse ,tuvaltte böyle böyle yapıyodun ben utandım sildim sen atarken nasıl utanmadın de önüne zarf at ,böylece sokulur ,seni düşündüm de öyle felan derse Google geçmişini de ekran görüntüsü attın dr

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 2,475 göst.
5 Eylül 2020 Aile kategorisinde Sabrina0752 (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 3,760 göst.
12 Mart 2019 Aile kategorisinde gulcin.karasu (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 1,591 göst.
3 Ekim 2020 Aile kategorisinde Prensss annesiii (107 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 445 göst.