+3 oy
637 göst.
Diğer kategorisinde (48 puan) tarafından
Ne olur duanizi eksik etmeyin.ismi yusuf cigerine ve kana atmis 15 gundur iyi olmadi bugun yogun bakimina aldilar nenolur kimin duasi kabul olunur bilinmez

51 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Rabbim acil şifalar versin 
-Reklam-
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah atlatır tez zamanda 
0 oy
(550 puan) tarafından
Allah sifa versin
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Allah onu size bağışlasın inşallah iyi olur yoğun bakımdan çıkan çok bildiğim kişi var çok dua et annemde yirmi gün yoğun bakımda kaldı en son artık umudu kesmistik sağlık bakanlığı onaylı bı ilaç kullandılar çok şükür onla iyi oldu annemde solunum cihazına bağlandi çok kötüydü .kaç yaşında bı rahatsızlığı var mı kendinde mi acaba .asi vuruldu mu .ya ümidini kaybetme çok dua edecem 
(1,037 puan) tarafından
Benim babam girmişti anneme bakmak için ya yanlış anlama ama eğer durumunuz varsa özel hastaneye yatırın yoksa hiç ilgilenmiolar annemin de ciğerine kanına inmişti son çare o ilac dediler .stres yapma hamilesin ben çok Or günler geçirdim
(48 puan) tarafından
Durum olsa keske bir dk orda birakmazdik.hangi ilac bu dediginiz rabim bizede sifa versinn
(1,037 puan) tarafından
İsmini söylemediler sadece sağlık bakanlığı onaylı bı ilaç var onu talep edeceğiz dediler eğer onay çıkarsa dediler
(450 puan) tarafından
Ablam özelde değil devlette iyileşti yeterli Allah şifasını versin devletin hastanelerinde çok ilgili emin ol küçük kızım korona oldu kendi ozeldeki doktorunu aradım sakin gekemyin gidin devlete burda tedavisi yok neler neler dedi sen sadece dua et
(48 puan) tarafından
Allah razi olsun canim insallah esimde evine kavusur
0 oy
tarafından
Rabbim sifa versin canim sag salim kavusun insallah 
0 oy
(113 puan) tarafından
Rabbim acil sifa versin
0 oy
(12,994 puan) tarafından
Rabbim şifa versin canım ya 
0 oy
(1,658 puan) tarafından
Rabbim safi ismiyle şifa versin kuzum
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah tez zamanda 
0 oy
(48,648 puan) tarafından
Rabbim sifa versin insallah
0 oy
(3 puan) tarafından
Rabbım Şafi ismiyle şifasını versin inşallah,benimde babam 1 ay yogun bakımda kaldı ama atlattı çok şükür yüreğini ferah tut benim tavsiyem bol bol kün feyekün duasını okuyun 
(48 puan) tarafından
Allah razi olsun canim bnde ,8 aylik hamileyim stresten mahfoldum
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Rabbim acil şifa versin inşallah. 
0 oy
(827 puan) tarafından
Allahım acil sıfalar versin
0 oy
tarafından
Gecmeyen ateş kana sıçramış demek oluyor mal mi bu doktorlar bu kadar zaman ne yaptılarda kana sicrayacak kadar ilerledi. Insallah iyileşir  eşiniz Allah size bağışlasın. Tedavi altina alinmasi için illa öksürük mu olması lazimdi hic mi araştırmadilar nasil insanlar bunlar . Burdada buna benzer örnekleri oldu ve sonuç olumsuz. Cok üzüldüm eşiniz için Dualarimiz sizinle 
(48 puan) tarafından
Allah razi.olsun canim ateşi ciktiginda onemsemiyorlardi nefesi kontrol edip yoluyorlardi taki nefese vurdu oyle yatis yapildi rabim bize.bagislasin insllah evlatlarinin yuzune baksin
tarafından
Amin canım amin
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Rabbim acil şifa versin csnım tez zamanda iyleşşin bi kurtulamadık şu illetten 
0 oy
tarafından

Rabbim tüm hastalara ve seninde eşine safi ismi hürmetine şifa versin inşallah

(48 puan) tarafından
Amin amin Allah razi olsun
0 oy
(108 puan) tarafından
Öncelikle  allahım acil şifalar versin Yusuf kardeşimize allahım yardımcısı olsun babamda yoğun bakıma girdi covidden dolayı sakin ol sen guclu dur     yenilmicek  hiç Bi sekilde öyle düşün cok zor senın için ama hep dua et ve kuran oku   en önemlisi bu  sizi cok iyi anlıyorum   
(48 puan) tarafından
Allah razi olsun
0 oy
tarafından
Rabbim şifa  versin canm , allah yardımcısı olsn 
0 oy
(48 puan) tarafından
Hepinizden allah razi olsun
0 oy
(1,145 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah canım

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 310 göst.
11 Eylül 2021 Diğer kategorisinde bebis63 (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 880 göst.
19 Mart 2020 Aile kategorisinde Şunu da ye kalmasın (2,201 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 621 göst.
16 Aralık 2023 Aile kategorisinde Zuhalll (736 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 229 göst.
18 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,388 soru

11,356,405 cevap

34,832 kullanıcı

...