0 oy
117 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (59 puan) tarafından
Kızlar merhabalar

Ben covid atlattım bugün doktora gittim kan sulandırıcı 10 iğne varmis sizce alıp kullanayım mi

7 Cevaplar

0 oy
(9,089 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Biz iki gün önce aşı olduk eczacımız isterseniz coraspirin vereyim dedi aşırı pıhtılaşma yapıyormuş Demek ki kovit de yapıyor kullanın Bence iğneyi
-Reklam-
0 oy
tarafından
valla sana bişey diyemem canım bana sezaryenden sonra yazmış eşim aldı 2 tane kullanabildim sadece bilemiyorum ama korkuyorum nedense canımı çok yakıyor gibi.  piskolojik olarak yapamıyorum umarım yanlış yapmamışımdir
(1,995 puan) tarafından
canım yapma öyle kulln kan koyu olunca doğru akış sağlayamıyo organlarına verdiyse doktor kullan
tarafından
valla 2 tane tek kullandım 1 hafta geçti eşim hergun diyor ama ben korkuyor istemiyorum diğer ilaçları içiyorum. ciddi anlamda korku var neden anlamadım,  ki ben  iğneden kan vermekten fln da korkmam ama yapamıyorum işte
(1,995 puan) tarafından
anladım canım istersen bi kan ver baksınlar gerek varmı diye belki düzelmiştir
tarafından
inşallah geçmiştir. öyle yaparım olmazsa
(1,995 puan) tarafından
inşallsh cnm
0 oy
(872 puan) tarafından
Ben yaptırırdım. Kan koyüleşmesi iyi bisey değil. Covid dan sonra iyi gelir. Şifa olsun canım. Bir de içebilecek kadar kaynatilmis sıcak su iyi gelir,  kanda hem oksijen yükseltir hem kan sulandırır. Ama yine de doktor dediğini yapmalısın bence. Sıcak su tedavi değil,  sadece ek olarak.
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Kan tahlili yapmıştır büyük ihtimal kan pihilasmasi varsa tabiki kullanman lazjm ani ölümlere kalp krizlerine sebep olur Allah korusun bende kullandım
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Ben 2 ay önce kovid oldum hala kullanıyorum her gün 1 tane. Pıhtı atma riski gebelerde çok yüksek o yüzden kullan derim
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Covid pıhtı yaptıgı için veriyor eşimin de bugun 2. Günü pıhtı şeklinde burnu kanadı doktorun ilk sordugu kan sulandırıcı kullanıyor mu oldu 
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Bende kullandım hamileyken 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 37 göst.
25 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 63 göst.
7 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Kbraaa.a (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 45 göst.
10 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 60 göst.
20 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu

376,677 soru

11,273,512 cevap

34,658 kullanıcı

...