0 oy
456 göst.
Diğer kategorisinde (4 puan) tarafından
Bugün doktorum 21 eylüle gün verdi. 21 olursa başak 24 Eylül olursa terazi oluyor. Hangi burcun bebişleri daha akıllı? 

22 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Başak bence çünkü bende başaktım ve aşırı akıllıymısim abimde başak oda akıllıymış;)
(4 puan) tarafından
Hımmm başak olsun o zaman
(687 puan) tarafından
:)))) bu nası iş bebeğin gelmesini siz mi belirliyorsunuz sezeryan galiba da onu da doktor belirlemiyormu benimki akrep olucak galiba :(( çok olumsuz yönü var değişse ne güzel olur
(4 puan) tarafından
Planlı sezaryen olduğu için 38. haftada alalım dedi ayın 20 den 25 ne kadar  bakalım hayırlısı hangi gün denk gelirse artık. Bu arada benim büyük kızım Akrep ailesine çok düşkün hanım hanım bir kız ama biraz pasaklı:))
(687 puan) tarafından
Aman Allahım:))) temizlik hastası ben ve pasaklı bir kız evde kıyamet desene
(4 puan) tarafından
Evett aynı bizi tarif ettin sürekli temizlik yüzünden kavga var:)
-Reklam-
+1 oy
(12,513 puan) tarafından
Terazi burçları bana genelde dengesiz geliyor bir Başak burcu olarak başak diyorum jdkdkd
(4 puan) tarafından
Başak o zamann
(12,513 puan) tarafından
:)) Hayırlı kolay doğumlar olsun inşallah :)
(4 puan) tarafından
Allah razı olsun
(9,214 puan) tarafından
Yaşasın başşşşaakklarrrr :D
(12,513 puan) tarafından
Vuuuu ☺️☺️❤️❤️❤️
0 oy
tarafından
terazi daha akıllı :)) 
(4 puan) tarafından
Bakalım yorumlara hangi burç ağır basacak:)
tarafından
kızım terazi burcu ekim doğumlu..1.sınıfa başladı 6 gün gitti işte şimdiden öğretmeni çok akıllı çok zeki diyor
(4 puan) tarafından
Maşallah Allah bağışlasın
0 oy
(280 puan) tarafından

Basak başak ben başağım çok akıllı ve zekiyim sjajssjdsjsj :D

(4 puan) tarafından
Başak olsun o zaman;D
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Başaklar takıntılı oluyor teraziler dengesiz olsada severim terazileri 
(4,698 puan) tarafından
Her insanda Bi dengesizlik var kuzum aslında burçlarda bahane
(13,202 puan) tarafından
Ben terazi Burcuyum Fadime ❤️❤️❤️
(4,698 puan) tarafından
Ben biliyorum ya ben terazi burcuyla çok iyi anlaşırım ve çokta severim canlarım benim canımsınız güzel terazilerim :DD
(13,202 puan) tarafından
Sen yengeç misin yoksa? Seninki ne? Sen de bizim kuzu
(4,698 puan) tarafından
Ben koç burcuyum bacım yükselenim başak :DD
0 oy
(3,457 puan) tarafından

Hiç anlamam benimki zamanında gelirse terazi ama:D

0 oy
tarafından
Akıl burçlardan gelmiyor yalnız canım öyle deme 

Teraziym bnde 
(886 puan) tarafından
Allahim bende diyorum bu kizi neden bu kadar seviorum oğullarım da terazi cağnımm nasılsın
tarafından
Yaaa yerim ama canımsın canım ⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘❤ Allah bağışlasın oğullarını inşallah derdini görme Mehmet dayımın adı emir kardeşimin bu arada :)
(886 puan) tarafından
Ahhhh mizginim canımsin yaa allahim uzun ömürler versin nasilsin canim benimm
tarafından
Amin  canım bnm Allah razı olsun ⚘
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Kizim 24 eylul dogumlu terazi burcu yani masallah kendi kizim diye demiyorum yanlis olmasin huy bakimindan cok akilli herkezde diyor 
(3,099 puan) tarafından
Bende fazla inanmam canim ama kizim genel anlamda sakin bir bebekti bu dogacak cocugumda burc olarak dersek buyuk ihtimal gün oynamazsa terazi burcu olcak ama şöyle kizimla karnimdaki hareketlerini kiyasliyacak olursam kizim fazla hareket etmezdi surekli uyku modundaydi simdide oldugu gibi ama bu masallah 7/24 bi gun karnimi yirtip cikcak diye korkuyorum :D
(3,099 puan) tarafından
Yok canim ovmek degil aslinda seninde dedigin gibi alistirma tarzimdan ilk kizimi dogurmadan oncede derlerdi bana sen disiplinli bi anne olcan belli diye
tarafından
Anladim cnm benimde daha 17 hafta 4 günlugum 15 haftada basladi oynamaya danone yiyince bebek resmen şenleniyordu ya daha kücücuksün allah hamilelerin yardimcisi olsun inşallah bir sorum olacak bebek için neler aldiniz acaba bana fikir olsun bilmiyorm ne alacagimi yardimci olur musunuz simdi siz iyi bilirsiniz
(4 puan) tarafından
Maşallah kızınıza
(3,099 puan) tarafından
Canim ben oyle bi liste yapmadim gittim aldim kafama gore ama kış bebegi olcagi icin kilotlucorap cok aldim onun disinda zıbına ağırlık verdim cunki kakası falan cok geciyor ister istemez yeni doganlarin kafasi cok cabuk üşür bu yuzden şapka aldim onun disinda alt üst takimlardan aldim ozellikle patikli aldım altları tulum aldım patikli bide mesela aklinda bulunsun 0-3 ay sadece bi kac parca al geri kalanini buyuk al derim cunki hem cabuk buyuyorlar hemde aldiklarin bosa gitmemis olur eldiven pek alma derim cunki pek durdurmuyorlar onlarda cabucak çıkıyor onun yerine bebegin kendi coraplarindan gecir eline ilk kizimda aldim hep bosa gitti eldiven agiz silme bezi falan cok ihtiyacin olcak al onlardan daha almadim onu ama kucuk bi mama alıcam nolur nolmaz diye kiyafette fazla abartmadim ben ufak tefek kizimin kucukleri vardi o yuzden bebege ekstra yastik almayi pek gerekli bulmuyorum alıyım dersen cunki bebeklerin bpyun sagligi icin 2 yasina kadar yastik kullanilmasi onerilmiyor benim kizim 2 yasinda halen kullanmiyorum
0 oy
tarafından
Benim cocuk başak oldu halbuki aslan burcu olsun istemiştim ebeye soruyorum saat kaçta doğdu diye yukselenide akrep oldu bakalım nasıl çocuk olacak daha 14 gün olduk yukselenide etkili saat kaçta dogurdugun çok önemli yükselen karakteri belirliyor
(4 puan) tarafından
Benim kızım Akrep. Çok pasaklı ne yaptıysam ettiysem temizliğe alıştıra adım. İçinde yok çocuğun
tarafından
Hadiya başak titiz akrep pasaklı bakalım nasıl karakter çıkacak ortaya :-D
(4 puan) tarafından
Ortası olsun ne pasaklı nede titiz:)
0 oy
tarafından
Ben 21 eylulde dogdum . Canm burcla ne alakasi var akilliligin 
(4 puan) tarafından
Olmaz mı? İnanıyorum ben. Etrafımdaki çoğu tanıdığım burçlarının özelliklerini taşıyor. Bende dahill
0 oy
tarafından
Aman başak olmasın :)
tarafından
Yok canım ya benim oğlan başak. Tamam çok zeki ama takıntılı. Daha 5 yaşında yedi bitirdi beni. Kardeşinin ısırdığı şeyi bile yemez. Habire el yıkıyor. :D
tarafından
Allahhh triplere gel benim oğlan aynısını yapsrsa aç lan ağzını tükürücem derim:)
(4 puan) tarafından
Benim kız çok pasaklı Akrep burcu. Titiz bir başağa hayır demem
tarafından
Aşk olsun ben başağım ama :D
tarafından
Bende Akrep burcuyum :) burda yanlışla birşeyler yapıyoruz ama kimse ne oldu anlamıyor neyse :)
0 oy
tarafından

Ben başağım :) gayette akıllıym :)

tarafından
Hahaha buket sendemi eylük :) ben 13 ü :)
tarafından
20 si bitanem benimde
tarafından
Hahahah bi özelliğimiz daha tuttu :)
tarafından
Ikiziz biz ikiz ❣
tarafından
Evet evet :)) ruh ikizim :)
0 oy
(496 puan) tarafından
Başak sessiz ve zeki olur terazi akıllı ve ukala benim de ya terazi olucak ya başak bakalım :D
(4 puan) tarafından
Doktor bana bıraktı planlı sezaryen 21 yada 24 ü olacak hayırlısı olsun
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Kızımın burcu değil ama yükseleni terazi Çok fena ve huysuz bir bebek 
(4 puan) tarafından
Sağlıklı olsun da gerisi önemli değil hayırlısı bakalım :)
(2,826 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Basaaak daha zekii. Iki burcdanda mevcut bende :-)
(4 puan) tarafından
Başak olsun o zaman 21 de yatayım ben:)
(4,152 puan) tarafından
Yat yat :-)) terazi burcu tam bir dengesizz cocuk kahkaha atarken ayni saniuede agliyo. Yaramaz aksii iki kizim basak dokuz aylik biri digeri 10 aylik cok guzl yuruyodu kucuk cadoloz cok aksi 11 aylik daha yeni emekliyo sipa :-)
(4 puan) tarafından
Çok tatlısınız :) Allah bağışlasın
(4,152 puan) tarafından
:-)) amin canm sagol ♥️♥️
0 oy
tarafından
Başaklar candır ❣
(4 puan) tarafından
Hadi bakalım bir "can" da benden gelsin
0 oy
(44,652 puan) tarafından
Burca göremi dogurcan:D
(4 puan) tarafından
Evet :-D planlı sezaryen 21 yada 24  ü karar vermem lazım
(4 puan) tarafından
Şaka bir yana sağlıklı olur inşallah du edin
0 oy
(13,007 puan) tarafından
Eşim başak çok temiz titizdir :) bide takıntılı temizlik konusunda içine sinene kadar temizler ;D
(4 puan) tarafından
Ne güzel:)  benim evde ki herkes pasaklı tek başıma yetişemiyorum
(13,007 puan) tarafından
Kız ev için değil arabası için dedim ev içinde .... Nasıl olsa temizliyor o noktalı yerde ismim var :D
(4 puan) tarafından
Allah seni:D
0 oy
tarafından
Başaklar zeki pratik ve titizdir
(4 puan) tarafından
Tam istediğimmm
0 oy
(107 puan) tarafından

Bence başak burcu daha akıllı, :)

(4 puan) tarafından
21 eylül o zaman :)

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 125 göst.
12 Haziran 2022 Kültür-Sanat kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 104 göst.
19 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Leyla042 (1,274 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 161 göst.
8 Eylül 2021 Aile kategorisinde sinirlisirin (546 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 883 göst.
2 Nisan 2020 Aile kategorisinde Aslalya (139 puan) tarafından soruldu

379,749 soru

11,368,194 cevap

34,850 kullanıcı