0 oy
370 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Oglumun ve benim kışlık ihtiyacımız vardi gerizekalı bana istedigi al netten bak dedi bende aldim siparis verdim akşam gelmiş diyor ne kadar para tutmuş dolu giysiniz var diyo e adam neden bana al diyorsun iptal ettim bende.

Kafayı yicem zerre sevgi yok icimde

7 Cevaplar

0 oy
(33 puan) tarafından
Çok ayıp etmiş ya:(
-Reklam-
0 oy
(886 puan) tarafından
Hepsi ayni b.ok bacim emin ol hepsi ayniii
0 oy
(2,754 puan) tarafından
İstediğini al bile demeyen var kız sen niye iptal ediyorsn ki umrunda mı tabiki sipariş vercektn sana dert olacagna ona olaydi
0 oy
(15,840 puan) tarafından
Ne kadar tuttuda????Bu tepkiyi veriyor
tarafından
Ikimizinki 450 civarı uygun baktim hep
(15,840 puan) tarafından
Daha ne istiyo acaba tek parça bişey olmuş 50 liraa keşke yanına katıp mağazadan alsaydın goreydi bı dünyanın kaç bucak oldugunuy
0 oy
(207 puan) tarafından
Ben olsam iptal etmezdim ne derse desin ihtiyacımı karşılamak zorunda
0 oy
(75 puan) tarafından
Bizimki de İstanbul'da misafirler vardı kaç gündür ilgileniyordu Dün akşam 2 yakında geldiğinde Geçen gün yine öyle Bugün de çıktı Ben de dedim bizim biz de gelelim falan pek duymam Az daha verdi süslendi giyindi kıyafetlerini ütüledim giyinde çıktı gitti 7 bizim ödevimiz var daha başı gibi yer zaten tek başına da çocuklarla evdeyiz kendide gezmelerde
0 oy
(294 puan) tarafından
Eşine çocuğuna gelince para yok . yok efendim  çok alıyorsunuz ama ailesine gelince ondan zengini yok ! yazıklar olsun böyle erkeklere ki evlenip milletin hayatını zehir ediyorlar 

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 1,420 göst.
17 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Sumeyyery (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 408 göst.
1 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 426 göst.
6 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Ceylin16 (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 866 göst.
14 Şubat 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu

382,989 soru

11,464,212 cevap

35,059 kullanıcı

...