0 oy
334 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (886 puan) tarafından
Yani boyu 1.74 kilosu 110 ama hic heves yok vermek icin o değil adam kendindende rahatsiz olmuyor evlenirken 85 falandı ama simdi göbek flan cok var gerçekten çirkin görünüyor bu hâlini begenmiyorm kimse linclemesn ne maddiyattan spora da yazilmiyor balik burcu hic azim yok hicc off napcam ya söylüyorum sanane diyor nasil ikna edebilirim 

7 Cevaplar

+1 oy
(422 puan) tarafından
Ben evlenmeden önce eşime ben kilolu göbekli erkek kesinlikle istemem, hiç sevmiyorum şimdiden söyleyeyim dedim. Hâlâ kilosunu koruyor. Korumazsa kendi bilir. Herkes kendine bakmalı 
(196 puan) tarafından
Kilosunu korumazsa nolur merak ettim, boşar mısın yoksa :)
(886 puan) tarafından
Seni atılıyorummmmmm
(422 puan) tarafından
Ben kilolu insan gerçekten sevmiyorum. Ondan soğurum büyük ihtimalle. Ona bakamam, onunla yatamam. Evliliğimiz için iyi olmaz
(886 puan) tarafından
Valla kuzm söyliyorum ama hic azim yok
(422 puan) tarafından
Üzücü . Umarım gelişme kaydeder
-Reklam-
0 oy
(10,575 puan) tarafından
Bana eşim böyle zorlasa zoruma gider cnm beğenmemek ne kız kilo aldı diye Bu kilo alınır verilir yani 
(886 puan) tarafından
Bacim yıllardır vermiyor yani cidden kendi  sağlığı icinde olsa zayiflasn ıstiyorum
(10,575 puan) tarafından
Bilemedim ki cnm yaaaaa kendinin istemesi lazım.işte
(886 puan) tarafından
Konusuncada tersliyor
(10,575 puan) tarafından
Kız beğenmiyorum falan deme ters tepersin
(886 puan) tarafından
Öyle demedim kuzum
0 oy
tarafından
Kendi istemediği sürece sen ne yaparsan yap canım bir işe yaramaz kendinin isteyip azmetmesi lazım 
0 oy
tarafından
Kendi istemedigi surece olmaz kendisi iradeli  olmali
0 oy
tarafından
Balık burçları üşengeç oluyor biraz sjsjs :D
0 oy
tarafından
Aynı kiloyu eşin değilde sen alsaydın ve eşin bepenmeseydi seni nasıl hissederdin acaba biraz empati yap canım herkes azimli olamaz 
(191 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum size aynısı ona yapsaydı burda linç yapardı adamı
(886 puan) tarafından
Bacım ben kiloluyken bna kilo ver diyordu verdim bnde
0 oy
tarafından
Benim esimde hic diyet yapmazdi. Son bir aydır basladı 12 kilo civari verdi masallah hala devam ediyor ama üzülüyorum ac kaldgi ve istediğini yiyemedigi icin. 

Ama sadece sağlığı icin zayiflamasıni.istiyordum yoksa begenmemek soz konusu degil her haliyle seviyorum onu❤

İlgili sorular

+1 oy
19 cevap 421 göst.
10 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Zehra800 (1,059 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 893 göst.
13 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Miraysu (2,735 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 114 göst.
12 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Berobi44 (127 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 390 göst.
26 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde ❤️Asmin Deroş❤️ (4,759 puan) tarafından soruldu

381,919 soru

11,433,343 cevap

34,998 kullanıcı

...