0 oy
136 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (422 puan) tarafından
Tam 28+0 haftalık hamileyim. Bebeğimin gelişimi iyi bir sıkıntımız yok çok şükür ama ben her an bebeğime bir şey olacak, kalbi duracak diye çok korkuyorum. Stres oluyorum. Duâ ediyorum sakinleşiyorum. Sonra yine başlıyor. Bir an önce doğsun sagsalim kucağıma alayım istiyorum. Bu psikoloji ile nasıl başa çıkıcam ? :(:(:(

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aynı sorun bende var . Kordon dolanırsa ? Kalbi durursa ? Bende kafayı yedim yani
tarafından
Kordon dolanması çoğu bebekte oluyormuş. Bu bebek için ölüme sebep olmuyormuş. Doktor kordon dolanması görünce söylemiyor önemli bir durum olursa söylüyormuş o konuda içinizi rahat tutun :) Bebeklerimiz Allaha emanet Allah en iyi biçimde korur korlar
-Reklam-
0 oy
(1,995 puan) tarafından
aynıyım kız haftamda aynı sağ salim kavuşuruz inş 
(422 puan) tarafından
İnşallah canım ya
0 oy
tarafından
Allah korusun canım. kötü düşünme. Inşallah sağ-salim alırsın kucağına. hiç biseycik de olmaz. ben yaşadım sabah akşam Allah'ım kimseye yaşatmasin diyorum. içini ferah tut güzel düşün.
0 oy
(597 puan) tarafından

Ben beler yasadim evliligimde bi bilsen... Hamileligin bastan sonuna kadar stress uzubtu aglama krizleri bosqnmanin esiginden donmek... Dahaneler sayiyim... Lislik herif eve kari getirmek neler neler... Dogacaga varsa doguyor sapa saglam inanki. Elhamdulillah suan 9aylik olacak, bacagimin ustunde osura osura uyyor :) 

Ben insirah suresini hwrgun sesli dinlettim ogluma karnimdayken
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Bende öyleydim hatta tüm doğum boyunca ağlamıştım bişey olur mu diye :D Allah'ımin izniyle hiç bir şey olmaz sağ salim gelsin inşallah :)
0 oy
tarafından
Hic düşük falan yaptinmi 
(422 puan) tarafından
Yok yapmadım
0 oy
(16 puan) tarafından
Muhtemelen ilk bebeğin hic sıkıntı etme sakin stres yapma bebeğinde hissediyor hic inanamayackasin bile nasil dogdu nasil buyuyor bende senin gibiydim bende diyordum sapa saglam dogar bu insallah benimde ilk gebeligim ve kızım 4 aylik oldu rabbim buyuk o herkeze yardim eder sanirim cevrende olumsuz gelisen ve ya oluşan örnekler var ondan böyle karamsar düşünüyorsun ama hele dogsun bir taneler onlar bi tane
0 oy
(2,444 puan) tarafından
Bana da geliyor o düşünceler. Heleki burda ileri haftalarda bebeğini kaybedenleri okudukça daha da endişeleniyorum ama veren de alan da Rabbik diyorum dua ediyorum. Elimizden de başka bişey gelmez canım. Bol bol dua et inşirah suresini oku içini ferahlatır
0 oy
(1,274 puan) tarafından
Hepimiz aynıyız 37+3olduk. Hala her an kötü bir şey olacak bebegimi kaybedecek gbi hissediyorm cok korkuyorm;(

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 59 göst.
24 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde glshyknc (850 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 119 göst.
22 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde baharyigitkara (119 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 164 göst.
30 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 156 göst.

378,272 soru

11,322,079 cevap

34,767 kullanıcı

...