0 oy
121 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Kizlar şu bir kac haftadir günün yarisindan cogunu uyuyarak gecirir oldum heleki koltuga uzanmaya falan gelmiyor uyuya kaliyorum gunduz 4ten aksam 7ye kadar uyuyan insan gece uykusunda zorluk ceker benim bildigim ama suan bile ayakta uyuyorum sabah isterse 10a kadar yatayim sanki daha hic uyumamis gibi gozlerimi zor aciyorum hatta defalarca uyaniyorum ama geri uyuya kaliyorum gebelikten dolayi geceleri çok sıkısıyorum idrara ona bile cok rahatsiz ettigi halde zorla kalkiyorum 35+4 hamileyim. Sizde durumlar nasıl?

11 Cevaplar

0 oy
(550 puan) tarafından
Uyuyodum aynen bende
(3,099 puan) tarafından
Boylede iş güc kaliyor valla ya
(550 puan) tarafından
Cnm ben uyurdum ama aksam 11 de yatar sabah 11 de kalkardim oglen yatmazdim işlerimi yapardim baktim uyukluyorum hemen kalkardim
(3,099 puan) tarafından
Kizim olmasa canim yatcam oglene kadar ama ben uyuyum dersem o acıkır kahvaltisı falan zorla kaldiriyorum kendimi kizimda zaten ben kalkmadan kalkmiyor o huyu var
-Reklam-
0 oy
(1,472 puan) tarafından
Oğlumda olan uykularım da gitmişti gece bile uyuyamazdım ama kızımda uyur gezer olmuştum resmen hep uyuyodum 
(3,099 puan) tarafından
Bende ilk gebeligimde gece falan uyuyamazdim bundada ayakta uyuyorum ayni bende bi insana 8 saat uyku yeter ben aksam yatiyorum sabah ölü gibi hic uyumamis gibi oluyorum
(1,472 puan) tarafından
Aynen bende öyleydim canım ne tatlı gelirdi o uykular :)
(3,099 puan) tarafından
Esim bile oglen kacta uyuycagimi biliyor artik her aksam aradiginda oglen uyudunmu diye slruyor uyumadim dersem adam alışmış sasiriyor yani:D
(1,472 puan) tarafından
Hahaha kolay değil bebişleri taşımak :)
0 oy
(42 puan) tarafından
Doğumdan sonra o günleri arıyorsun canım yat gitsin
(3,099 puan) tarafından
Evet ilk donemler uykuyu ariycam ama iste kizimda var 2 yasinda o uyuyunca firsattan istifade hemen yatiyorum
0 oy
tarafından
Uyu elinden geldiği kadar sonra uykusuz kalacaksın normal bende çok uyuyordum şimdi iki saatte bir kalkıyorum 
(3,099 puan) tarafından
Ilk kizimda hic uyku sorunu cekmedim uslu ve uykucu bir bebekti halende oyle o yuzden hic aliskin degilim ya
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Fırsatn varken uyu iste neguzel
(3,099 puan) tarafından
2 yasinda kizim var iste o ne zaman uyursa o zaman atiyorum kendimi yataga kizim uyudu ama dedim bugun bi keyif yapayim cay iceyim ama suan bile tadini cikartamiyorum
(3,101 puan) tarafından
Ay bilirim bnmde kziim 3 yasnda oglum da 23 gnluk.oglan uyuyor ama kiz uyanik olnca yatamiyorum.bu uyku nasl guzel bise ya :))
0 oy
(42 puan) tarafından
Dogurduktan sonra o kadar uykusuz kalcan ki simdi bırak işi felan ye yat uyu. Ben uyumadıklarıma pişman oldum canım 
(3,099 puan) tarafından
Ilk kizimda uyku konusunda hic sorun cekmedim o yuzden hic aliskin degilim uykusuzluga insallah buda uslu bir bebek olur
0 oy
(597 puan) tarafından
Ohoooo. Hamileymisim haberim yok bastan sona kadae full uykum vardi hep. Simdi dogudu hamile olsaydimda uyusaydim diom :D
(3,099 puan) tarafından
Hahahaha benim bide ikinci kiz gonul ister uykunun tadini cikartiyim her uykum geldiginde uyuyum ama kizim uyuyunca hemen atiyorum kendimi yataga kizimda uykucu zaten ama gun icinde ne kadar yatirabilirimki onu zaten
(597 puan) tarafından
Vallaha cnm ikincide nasil olurum bilemem ama hamileyken uykuya doymuyodum bastan beri. Tabi son haftalar karnimda uyyamiodum ama uyku vardi. Simdide su sipa uyyanmadan iki dk daha uyuyum derdindeyim :D vallaha sabah 6bucuk dikilio 9da uyurdu ama yok simdi 12gibi uyudu 6bucukda nobetim baslar. Sonra 9bucukda mamasini veriom 2 3saat uyyor o esnada vallaha hazor esim yok, vuruyom kafayi uyyom bende hemencik :)
(3,099 puan) tarafından
Anne olmak gercekten buyuk sorumluluk bunu bu uyku sorununda dahada iyi anladim ayakta zor dursak bile kafamiza gore yatamiyoruz
(597 puan) tarafından
Aynen oyle...
0 oy
tarafından

Aşırı uyudum yaaa. Hatta bir keresinde beni aramışlar duymadım. Defalrca kez zile basmışlar duymadım. Eve Çilingirle girdi eşim gil. Karşımda çilingir falan görünce birde bagirmistim. Uyuyan kadının odaya yabancı girdilir mi beee dengesiz misinz demiştim :D eşim ayaklarima sarılmışti korkudan

(3,099 puan) tarafından
Hahahahha kiz Allah seni ne diyim o kadar agır nasil uyumayi basardin:D
tarafından
Ben hala ağır uyuyorm. 9 aylık kızım var sorsan ya 10 kere kaltim gece ya 11. Hep babası Duyar kalkar
(3,099 puan) tarafından
Bende ilk kizimdan once oyleydim davul calsalar duymazdim hatta bi ara senin dedigin gibi duruma maruz kaldim esim askerdi askerlik yaptigi yerde oturuyordum bende bide adettim o zaman oda ayri bir agirlik veriyor bir uyumusum esim kac defa aramis 20 30 vardir en sonunda komutana yalvar yakar eve gelmis kapiyida baya bi calmis anca uyanmistim
tarafından
Çok kötü ya valla kötü. Uykum hafif olsun isterdim ☺️ sonra eşlerimiz komutana falan yalvarmak zorunda kalıyor :D
0 oy
(2,444 puan) tarafından
Gece hiç uyuyamıyorum 2 3 ü buluyor. Sabah 7de kalkıyorum sonra öğlen 3 4 gibi uykum geliyor biraz kestiriyorum
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Bende kızım da çok uyuyordum oğlum da hiç hamile değil gibiydim yatmazdım
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Ben iki hamileligimde de ilk 3 ay uyanamadım hep uykulu haldeydim son aylarımda da günde 2 3 saatlik uykuyla deli danalar gibi dolanirdim ortalıkta yani son 2 3 ayında hep uykusuz dolasirdim ama hiçte kendimi uykusuz hissetmezdim o kadar enerjik uyanırdım :D

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 238 göst.
22 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 120 göst.
10 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Buket masal (2,352 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 106 göst.
24 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Buket masal (2,352 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 76 göst.