0 oy
44 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (288 puan) tarafından
Mrb kizlar dün akşam yatmaya gittik uzaniyordum öyle bı bayılma hissi mi desem öyle tuhaflık oldu neyse yattım bugün birdaha aynı his oldu annemle görüntülü knsyorduk bebeğim var 8 aylık şuan sol göğsümde süt dolmuş ama koltuk altimin az aşasi hafif ağrıyor sanki koluna vuruyor ağrısı bu sutlemi alakalı normalmi neden böyle oldum korkuyorum

1 cevap

0 oy
(9,626 puan) tarafından
Mastit olmuşsun canim bazılarında cok şiddetli geçer bende de göğsümden koltuk altıma doğru şişlik agri ve ateş olmuştu yazın ortasında 39 derece ateşim cikmisti..sagabilirsen sağ göğsündeki sütü biraz 
(288 puan) tarafından
Evet canım koltuk agrima kdr ağrı var hafiften kolum ağrır gibide oluyor emziryorumda sol tarafı sürekli emzrdikcemi geçer
(9,626 puan) tarafından
Evet cajim sürekli emzirmeye çalış eger bebegin küçükse şuan fazla süt ememedigi içinde birikmiş olabilir yani midesi küçük olduğu için göğsünü bosalticak kadar süt icmiyosa o yüzden dolmuştur..bide sıcak suyla masaj yap iyi gelir canim
(288 puan) tarafından
Saol canım tesekur ederim yapacagim
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 35 göst.
0 oy
4 cevap 34 göst.
2 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ruhugencanne.. (635 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 39 göst.
19 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sekerparemm (600 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 76 göst.
20 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,234 soru

11,413,267 cevap

34,957 kullanıcı

...