0 oy
437 göst.
Diğer kategorisinde (108 puan) tarafından
Kızlar  şimdi ilk 1 hafta önce kardeşim kusma ishal baş ağrısı baygınlık Bi şekilde hastaneye kaldırıldı  test yapıldı negatıf sonuc serumla verildi eve geri geldi ölü gibi yattı iki gün smdi biraz daha iyi gene test yaptırdı oda negatıf. Ve sonra annem oldu 3 gun sonra kusma ishal basağrısı oda serum yedi 2 gun yattı  sonra ben oldum 2 gun sonra  aynı serum yedim aynı belirtiler ama covid testi hep negatıf   şimdi haber geldi ve babam da olmuş aynı böyle  bu nedir artık sizde de varmı böyle şeyler 

19 Cevaplar

0 oy
(12,494 puan) tarafından
Çevremde çok kişi geçirdi bu saldın 2 çocuğum da dahil baya dır var bu salgın 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yakınlarımda da oldu doktor salgın demişti sanırsam musluk suyundan diye duydum
0 oy
tarafından
Salgn vAr cnm bnde geçen ctesi pazar pazaryesi çok kötüydm kızım 8 aylık kolum kalkmıyodu eşim işe gtmedi ben kötüyüm die
0 oy
(4,203 puan) tarafından
Boyle salgın var cnm
0 oy
tarafından
musluk suyundan falan dediler bende test verdım 10 gun once negatıf cıktı ama yıkılıyordum resmeb bas agrısından ölecegımı bıle dusundum kafamı duvarlara vurasım gelıyordu ıshal kusma zaten anlatılcak gıbı degıldı bısı de cıkmadı norolojılerde gezdım 4 hastaneye gıttım 3 gunde ama tertemız hersey ben anlamadım oylelıkle gectı gıttı cok sukur ama berbat bıseydı hayatımda oyle bas agrısı gormedım ben
0 oy
tarafından
Çeşme suyundan Konya'da da bir çok kişi oldu çeşme suyuna birşey karıştırıyorlar hazır su kullanın 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
1 aydan fazladır var bizlerde atlattık covid değil
0 oy
(930 puan) tarafından
Eşimin anneannesi oldu kadın yataktan kalkamiyor ishal ateş kusma baş ağrısı sonra küçük kaynim sonra büyük kaynim ve kayınvaldem doktora gitmişler aynı şekilde yaklaşık 15 kişi başvurmuş hastaneye 
0 oy
tarafından
Ay sorma bizde.eskiden geçirmiştik.kensiliginden.geciyo berbat bisiy..çok çabuk bulasiyo birde cnm geçms olsun.
0 oy
(78 puan) tarafından
Benimde oglum bi kacgundue boyle once kusma vardi gecti simdide ishal hastaneyede goturmedim 
0 oy
(7,203 puan) tarafından
Hadi bunun içinde aşı cikartsinlar ... Geçmiş olsun.  Dönem dönem böyle bulaşıcı hastalıklar olabiliyor iki hafta önce de bizim çocuklarımızda ateş ve öksürük meydana geldi dört aile sadece ufakliklar oldu üç gün sürdü düzeldi . 
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Malesef salgın var canım bağırsak enfeksiyonu bizim annemler de oldular anlamlarda oldular 
0 oy
(59 puan) tarafından
Rota virüsü diye bir şey var şuan o yaygın genelde çocuklarda görülüyor ama artık yetişkinleri de ele aldı bildiğim kadarıyla bağırsak enfeksiyonu olarakta geçiyor musluk suyu tüketenlerde görülüyor tehlikeli değil ama salgın işte dikkat etmek gerek hazır su ya da arıtma tüketmeye özen gösterin Rabbim tez zamanda hastalarınıza şifa versin 
0 oy
tarafından
Bu salgin çoktandır var bebekler de çocuklarda çıkıyordu genelde sulardan kaynakliydi hazır su için demişlerdi çevremde çok kişinin bebeği böyle oldu arkadasim hamile onunda başına geldi banyo yaptığımız su bile ağzımıza girdiğinde oluyormus
0 oy
(2,443 puan) tarafından
1 aydır nerdeyse var canım malesef. Türkiyenin her ilinde var hatta nerdeyse
0 oy
(979 puan) tarafından
Bzde coluk cocuk hrkes gcirdi
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Ay hiç sorma iki gündür ne çekiyorum ya.. Eklem agrısı ishal kusma bas dönmesi.. İnleye İnleye yatıyorum agrıdan. Zıkkım normal salgın hiç dışarı da çıkmam ama eşim berber galiba ondan geliyor. 
0 oy
(75 puan) tarafından
2 gündür aynı şeyleri yaşıyorum ishal migde bulantisi ateş baş ağrısı halsizlik heryerim ağrıyor covid testi negatif çıkıyor. Allah kahretsin bu salgını.
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Sularda da oluyor diyorlar

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 151 göst.
8 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Susus (29 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 174 göst.
20 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Happymommy (1,893 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 388 göst.
1 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hayatnur (288 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 335 göst.
10 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ozlemyc (397 puan) tarafından soruldu

380,759 soru

11,400,062 cevap

34,929 kullanıcı

...