0 oy
848 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar dogumda zaten ilk kucagima verdiler ustumde onluk vardi onlugun ustune koydular sonra tenimi acip tenime koydular alip goturduler saniyeler icinde ben odaya ciktiktan on bes dk sonra geri getirdiler eşimde dogumhanenin kapisinin onunde beklemesine ragmen bebegi gostermemisler hemsire baska adami kayit acmaya götürürken merdivenlerden inerken donup hee dizin cocugunuz dogdu demis bu kadar bunlar normal mi rutin bu mu yani burda okudugum kadariyla anne dikisu atilana kadar kucaginda tutan var esine hemen gosterildiginj soyleyen var vs ozel hastaneye gittik aylarca hersey guzel olsun diye 

42 Cevaplar

0 oy
(1,244 puan) tarafından
Subat ayında Devlette sezaryenle doğum yaptım. Bebeğimi banaa gösterip resimler çektiler.  Daha sonra babasına götürdüler 
-Reklam-
0 oy
(10,940 puan) tarafından
Benm Kocam kapıda bekemrmiş ki göstersinler.
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Özelde dogurmadim ama ben doğurur doğurmaz hemen diğer ebeye verdiler güzelce temizlediler eşimin yengesi ve kuzenide benimle birlikte odadaydi onlar üstünü giydiriyordu benimde o an dikişlerim atılıyordu dikişlerim biter bitmez hemen kucağıma verdiler emzirdim bebeğim benden ayrı bir yere gitmedi sadece işitme testi için mi kan almak için mi ne götürdüler 15 dk sonra geri getirdiler 
0 oy
tarafından
Ben dikişler atılana kadar ebe ilk dışarda bekleyen eşim anam babama gostermis kapıdan sonra silip giydirmisler cocugu benden önce odaya götürmüşler 
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Ben de özelde yaptım bana dikiş atılırken bebeği çıkartıp babasına gösterdi hemşireler, sizinki hoş olmamış ya
0 oy
(930 puan) tarafından
Be özelde yaptım canım sezeryan ile tabi o sırada ben görmedim baygın olduğum için eşim ve kayınvaldem görmüşler fotoğraflarını çekmişler ben kendime gelince yanıma getirdiler ve hiç goturmedileer
0 oy
(863 puan) tarafından
Bende acilden doğum yaptım canım benim ama bebeği eşime göstermişlerdi benimkinde de bana göstermemişlerdi kucağıma filan vermemişlerdi niye göstermediniz dediğimde de üşür dediler daha saçmalık olamaz yani sezeryandim ben sesini duydum ama görmedim bazı doktorlar ebeler hemşireler saçmalıyor 
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Ben doğum yaptım yarım saat dikişle uğraştılar hatta daha fazla bebek orda bekledi benle uğraşmayı bitirdikten sonra bebekle beraber beni çıkardılar odaya eşimin doğumdan 1 saat sonra haberi oldu ama şubat 'ta yaptım pandemi zamanıydı dışarıda bekliyorlardı şimdi nasıl bilmiyorum
0 oy
(684 puan) tarafından
Bizimki.devlette olmasına ragmen gosterip.goturmusler zaten bebek gozlem odasi hemen benim odamin yanıydı annemler ordaydi tartip giydirip vermisler
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Cnm sen dna testi yaptır eşini ikna edip 
0 oy
tarafından
Benim ayni hastanede oldu iki cocugum da. Ilkinde bebegi cikarip bakimini yapip hemen ameliyathane kapisinda bekleyen esimle birlikte odaya cikarmislardi. Ben 15 dk sonra falan gelmistim odaya. Ikincide ben ameliyattan cikana kadar hep yanimdaydi bebek, bakimi falan yanimda yapildi, sonra da ameliyathaneden cikana kadar yakinimdaydi birlikte ciktik
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Bende  özelde  yaptım  genel  anestezi  oldum  bebek doğum  haneden  cikmadan  önce  yikamislar giyimdirmisler  eşime  vermişler  eşim odaya  götürmüş  hemşireler de 5 dk sonra  gelip  bebegi  kontrol etmişler  durumu  iyi mi  diye  falan 
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Kız benim erken olmasına rağmen kuvezde beraber götürmüşler bide bana verdiler kucağıma yatırdılar Bi 10 dk devlette bide sonra dediler kontrol için götürücez babası yanında merk etme eşimle götürmüşler eşim bileğine kilitli bileklik takmıştı belli olsun diye hemn fotoları falan çekmişti bisi olur diye normal de babaya verirler direk 
0 oy
tarafından
Ben doğurdum ebe hemen kızımı silip annemin eline verdi dikisimi attı benide oraya götürdü sonra çocuk doktoru geldi muayene etti bizi gönderdi
0 oy
tarafından
Bn devlette dogum yptım orda dogum oldu ten teması yptık hmen bnde durdu brz snra babasına goturup gosterıp asısını ypıp bna getrdılrr hmn gerı emzjrmem ıcn. 1 bucuk saat emzirdim hemen dogymhanede. Nornal özel fark etmez brnce gıdısat hep aynı  olmalı
0 oy
tarafından
Vallaha ben 11 25 de ameliyathaneye alındım 30 da oğlum doğuş 45 gece babasına teslim edilmiş çocuğum o 15 dakika da üstünü halledip ilk genel muaynesini falan yapmışlar hemde devlet hastanesi olmasına rağmen çok tereddütte kalmıştım doğum için orası olsun olmasın diye mükemmel ilgi alakayla karşı karsiyadim hele ki doktorumdan Allah ondan binlerce kez razı olsun doğumdan sonraki hemsirem iremden anesteziden beni uyandırmaya çalışan adını bile bilmediğim kadından Allah ne muradlari varsa versin inşallah benimle o kadar iyi ilgilenildi bende ameliyat olduğum akşamı kocaman bı tatlı yaptırdım tüm doğumhane ekibine dağıttım gene olsa gene yaparım yani 
0 oy
tarafından
Ben devlette Yaptm doğduğunda hemen üstünü giydirdiler bana verdlr emzirdim doğumhaneden çıkana kadar doğumhaneden çktm ablam gördü bebeği eşimde gördü
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Özelde yaptım bende, Doğumda bana gösterdikten sonra hemen alıp babasına götürdüler sonra eşim bebeğin kıyafetlerini verdi giydirirkende izletmişler videoları var hep
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Pazartesi doğurdum yanıma verdiler bebeği sonra dışarda babasına göstermişler berabarr odaya çıkmışlar.sonra benim işlemler bitince odaya çıktım.bebek odadaydi
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Bnde özel de dogum yaptim esime göstermislerdi kapida 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 258 göst.
29 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Emine314 (225 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 380 göst.
27 Şubat 2023 Aile kategorisinde Masallarulkesi_ (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 20 göst.