0 oy
79 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
düzenlendi

Dün gece bu saatlerde ateşlendi hafifti çoğaldi ıslak küçük havlu mendille sildim calpol verdim ama fayda etmeedi hastaneye götürdük. Salgın var dedi doktor son kalan arka dişler böyle yapmaz dedi kan istedi hazır gelmişken diğer değerlerine bakalım yatış verdi serum takalım dedi. Yatış yerine gittik ateşi 38.8fi yavrumun damarlari zate ince bide giderken kustu kusmanın etkisiyke bulunmadı 3yerden deldiler çocuğumu :( doktor geldi fitil atalım dedi bide mide bulantısı için dil altı hap verdirdi.biraz düştü sonuçlar çıktı anca hemogrmlk kan almışlardı enfeksiyon varmış kanında ilaclar verdi eve geldik ama hala ateşli şuan ayağımdan inmiyo sicaak korkuyorum . antibiyotik günde bı sefer yazmış calpol dolven donusumlu ver dedi 1saat kaldı gene vericem .siliyorim ama sildirmek istemiyor ne zormuş .başım ağrıyor bugunden beri uykusuzum doğru düzgün yemek ne o yedi ne ben

4 Cevaplar

0 oy
(2,443 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım Rabbim acil şifa versin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Anlıyorum seni canım çok geçmiş olsun benim oğlumda 15 aylık dış huzursuzluğu var iki gündür uykumu alamadim bu yüzden gözlerim ve basım ağrıyor bu saat oldu daha biraz sonra yaticam. Tam uyuyayim derken yine kalkıyor malesef

Çok çok geçmiş olsun evlat işte annelik zor zanaat. Umarım ileride bunların kiymetini bilen hayırlı birer evlat olurlar
0 oy
(257 puan) tarafından
Canım öncelikle geçmis olsun size. Bizde dün geceden beri aynı durumdayız oglumun atesi hic düsmüyo gece 2 kere acile gittik sabah doktora gittik kanında enfeksiyon cıktı atesi 40 a kadar yükseliyo ne yapacagımı sasırdım acilde ilgilenmiyolar izalasyon bölümüne alıyolar 
tarafından
Özele götürdüm canm biliyorum devletin huyunu biraz yüksek maliyet oldu ama napim serum yiyeydi iyi olcakti bizimde kanda enfeksiyon aynı sikayetlerimiz Allah'ım şifa versin. Bı antibiyotik 2ates düşürücü bı tane ishal şurubu bı tane hap dil altı mide bulantısı için . Onları versemde gene aynı biraz kullanımda etki edecek  sabır diliyorum Rabbim şifa sabır versin canm
(257 puan) tarafından
Amin canım bizimde aynı 2 tane ateş şurubu fitil dònüşümlü kullanıyorum ama yinede düşmüyo ateşi doktor yatıralım dedi hastaneye

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 78 göst.
15 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde A.l.p1453 (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 170 göst.
5 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Beratcinar (2,565 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 647 göst.
23 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Anneysen10 (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 68 göst.
24 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

385,060 soru

11,516,327 cevap

35,176 kullanıcı

...