+1 oy
176 göst.
Diğer kategorisinde (337 puan) tarafından
Oğlum 2 gündür okula gidiyodu dün geldikten sonra sürekli kustu halsizlik ve karın ağrısı vardı akşam acilde serum taktılar çok şükür tahlilleri temiz çıktı salgın var dedi doktorda ama tam olarak bişey demedi öğretmenini aradım içme sularından kaynaklı diyo ama il sağlık müdürlükleride içme sularında bişey yok diye açıklama yapıyolar sizinde başınıza geldi mi bu aralar nr yedirip içirsem yine karnım ağrıyo diyor 

5 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Evet salgin var canim benim küçük oglum eltimin ogluda oldu çok kötü ateş 
(337 puan) tarafından
Neler yesirdiniz peki ilaç vermedi bize
tarafından
İlaç verdi Doktor ateş düşürücu bide ishal ilacı
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Kız benim bile dünden beri karnım ağrıyor öldüm karın ağrısından çocuklarda da varmış tvde gördüm cnm çok geçmiş olsun 
(337 puan) tarafından
Hadi ya sağol canım
tarafından
Sende sağol cnm biz hazır şu içmemize rağmen dünden beri çok afedersin tuvaletten çıkamıyorum öldüm öldüm karnımın içi yanıyor çocuklar nasıl dayansın
(337 puan) tarafından
İshali kabızlığı yok canım çok şükür ateşide yok birqz halsiz karnım ağrıyo diyor patetes haşladım onu yedircem şimdi sizede geçmiş olsun biz bi şekilde idare ediyoruzda. çocuklsr hasta oldu mu çok kötü oluyor
tarafından
Kıyamam yaa şifa olur inşallah aynen cnm işte bende dedim yaa ben bu yaşımda bu karın ağrısına dayanamıyorum yavrum benim nasıl dayanacaklar Allah razı olsn kuzum size de çok geçmiş olsun
+1 oy
(51 puan) tarafından
Benim kuzenimin çocukları kreşe gidiyor, 2si de aynı gün hasta oldu ateş kusma ishal . Onların kreşinde bir kaç çocukta olmuş. Doktor hastaneye gelmeyin demiş salgın var demiş reçeteyi yazmış telefon üzerinden öyle almışlar ilacı.

Benim kendim de 3 gündür karnımın ağrısından duramıyorum. Afedersiniz ama su gibi geliyor kakam ve sürekli karnım ağrıyor sanki içerde birşey var
(337 puan) tarafından
Bizede bağırsak düzenleyici bi damla var onu alın dedi başka ilaç vermedi neler yedirip içirdiler peki iyileşene kadar kesin okuldsn bulaştı bizede
(51 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum ki, sadece doktorun antibiyotik falan yazdığını biliyorum, ama ne yedirip içirdi onu bilmiyorum
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Geçmiş olsun cnm 
(337 puan) tarafından
Sağol kuzum
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Evet canım yetişkinlerde de var 
(337 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy