0 oy
522 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,335 puan) tarafından

image

Hevesle bekledim malesef urunlerim iade olmuş o kadar sinirlendim ki. Benimde sucum olabilir ama onlarinda bu kadar umursamaz davranmasina ne demeli.. tekrar siparis vericektim bu seferde istediğim yaş bitmis. Ayni urunleri iade edin dedim biz sizi aricaz dediler sadece

9 Cevaplar

0 oy
(44,758 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Kartlami ödeme yapmistin
(1,335 puan) tarafından
Hayir canim kapida odeme. Sizin icin actim postu beklemeyin diye :( takip kodu gondermediler bi turlu nerden bileyim geldigini ilgisiz davranıyorlar
(44,758 puan) tarafından
Aman iyi boşver o zaman parasini odememisin çok ugrasirdin yok da paranla başka yerden al canim
(1,335 puan) tarafından
Yine iadeyi tekrar gonderirlerse atarim resim canm arariz dediler ama sanmiyorum.
-Reklam-
+1 oy
(2,011 puan) tarafından
ben siparis verdim lac kere urunden biri biterse mesaj atiyolar napalim diye baska urun istersen ekliyolar iatemiyosan iptal edip foyattan dusuyolar uc dort gunde geldi Ben bayıldım
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Neden iade olmuş
(1,335 puan) tarafından
Kargo takip kodunu gondermediler bende takip edemedim ve kargoya gelmis urun almayincada iade olmuş
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Kapıda ödememiydi belki anan seni kadir gecesi doğurmuştur uzak dur
(1,335 puan) tarafından
Hayir kapida odeme sayfa guvenilir ama bu kadar umursamaz olunmaz ki
(7,768 puan) tarafından
Kuzucum herşeyde bir hayır vardır vazgeç sn bak demek beden sorunu falan olsa ilgilenmicekler
https://www.sikayetvar.com/modacocukhatay-instagram Oku
(1,335 puan) tarafından
Okudum cnm tsk ederim aynen vardir bi hayir nasip degilmis :/
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Bu sayfadan alışveriş yapmayı düşünüyordum iyi değil mi canım 
(1,335 puan) tarafından
Sayfa guvenilir yanliz cok ilgisiz davraniyorlar cok isteyerek almistim :(
(2,826 puan) tarafından
Anladım canım sağol inşallah sorunun çözülür
0 oy
(107 puan) tarafından
Sen dua et gelmemiş Bn daha önce post açmıştım yanlış göndermişler ne Degişim ne iade oldu haram olsun aldıkları para cvp vermiyorlar 
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Ya sen şanslısın gelmemiş bak benim geldi doğru yaş ama paçaları oğlumun bilekte kaldı boydan sıkıntılı falan iade zaten mümkün değil değişim içinde ariycaklardi sözde yokkk cevap da yok
0 oy
(1,335 puan) tarafından
Buketttt sende gör canim nerdesin ❤
tarafından
Geldim canım şimdi gördüm ya
Ah keşke daha erken sorsaydın takip nosunu:(
(1,335 puan) tarafından
Bende onlardan bekledim kuzum eger takip nosunu istedigim gun bana atsalardi suan elimdeydi kargo cok ilgisiz davrandilar
tarafından
Ah ya üzüldüm valla  :(
Takıp no atmadılar banada bu prensesbebeden ama ptt mesaj attı şu kişiden şu takip nolu kargonuz kabul edilmiştir diye
(1,335 puan) tarafından
Ne siteden attilar ne pttden geldi canm hatta iade olanlari tekrar geri yollayin dedim ona bile cevap vermediler site iyi ama birde boyle ilgisiz olmasalar..
0 oy
(687 puan) tarafından
Aaa bende burdan aldim ama bana video bile attilar bunları bunları gonderiyoruz diye ve hic bi sorun yasamadim tamamen bi talihsizlik yasamissiniz cok uzuldum
(1,335 puan) tarafından
Benimde oyleydi video felan urunlerimi gosterdiler ama zamaninda takip kodumu gondermedikleri icin iadeye düştü. Tamamen çalışanların suçu

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 176 göst.
10 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,397 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 303 göst.
22 Nisan 2022 Diğer kategorisinde M. Nur (812 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 164 göst.
22 Nisan 2022 Diğer kategorisinde M. Nur (812 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 198 göst.