0 oy
2,363 göst.
Diğer kategorisinde (636 puan) tarafından
Kızlar 17 aylık bebeğim var. Birazüşütmüş. Burun akıntısı ve öksürüğü var. Eşim işten yarın gelecek. Doktora gidemiyorum o yüzden Evde peditus ve aferin var. Hangisi daha iyi olur iyi gelir ? İkiside doktor önceden vermişti  bide çok iştahsız hiçbir şey yemiyor neler yapabilirim?

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Peditus en iyisi canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Dr a sor canım kilosun uygun olarak verir bize iburamin zero verdi mesela 
0 oy
tarafından
Peditus daha iyi canım bogazinda ki giciğida alır 
0 oy
tarafından
Peditus su sabah akşam bı tatlı kaşığı ver canım ama 5 gün sadece. Bununla birlikte belki ağrısı vardır diye ağrı kesici ver. Aferin de ağrı kesici ateş düşürücü dur. Ama mutlaka evinde parol, ve dolven de bulundur. Çünkü Allah korusun ateşi olursa dönüşümlü vermek iyidir. Yani 4 saat arayla ya bı parol 4 saat sonra dolven 4 saat sonra parol gibi.
tarafından
Birde canım bir yasini geçmiş nane limon yap . İ ine elma varsa mandalina koy yarım da
(636 puan) tarafından
Kız bişey yediremiyorum ki. Sabah olalı 60 cc mama içti özel mama aldım geldm onuda içmiyor çıldırcm. Dolven yokmuş pedifen verdi canım onu veriyorum
tarafından
Kıyamam ya kuzum geçmiş olsun iyi olur iyi Allah in izniyle. Sırtını karnını boğazını yağla zeytinyağı ile güzelce.
0 oy
tarafından
Peditus en iyisi 
0 oy
(245 puan) tarafından
Bence doktora sormadan verme bende oğlum usuttu diye aferin vermiştim doktor bı daha danışmadan verme ciğerlerine inmiş dedi

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 114 göst.
4 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Azranın❤️annesi (406 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 314 göst.
5 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde remziye33 (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 114 göst.
7 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Frezya (686 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 152 göst.
8 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Balımm (4,889 puan) tarafından soruldu

379,877 soru

11,371,785 cevap

34,854 kullanıcı

...