0 oy
368 göst.
Diğer kategorisinde (2,722 puan) tarafından
Gondern varmi kizlar memnun kaldinizmi cocugunuz neler ogrendi 

Ve sizce duz anaokulumu  yoksa kuran kurslu anaokulumu tercihinz olurdu 

13 Cevaplar

+3 oy
(25,224 puan) tarafından
Ben okul öncesi olarak sadece anaokuluna göndermekten yanayım. Herkesin öğreteceği dini bilgi bir değil her değerler eğitimi veren okula bu konuda güvenemem. Kuran eğitimi içinde ayrıca kuran kursu daha mantıklı 
(2,722 puan) tarafından
Tesekkurler canm
-Reklam-
0 oy
(7,791 puan) tarafından

Annem kardeşimi gonderdi  bence guzel yani dua falan ogrendi.. 

Bife etkinlikleri cok hos wc kapisina asmak icin mesela terlik yapmislar çok güzel uzerine de s ayakla gir sag ile cik gorereken okunacak dua vs bi seyler yazoyodu bunun gibi seyler vardi aklıma gelmedi simdi..
(2,722 puan) tarafından
Anaokulu etkinligide yaptlarmi canm
(7,791 puan) tarafından
Yorumu duzelttim cnm :) sen sormadan yazmistim :D
(2,722 puan) tarafından
Saol kuzum bnde oglani yazdrdm merakta kaldm nasl acaba diye
(7,791 puan) tarafından
Yani bence guzeldi etkinlik yaparken resim cekip anneme atiyolardi mesela :)
(2,722 puan) tarafından
İnsllh bizimkide iyi olur oyle ya
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Benim kızımın okulu kuran derside var biraz sene sonuna doğru istedim ben şimdi alfabe rakamlar uzarine durcaklar kafası karışsın istemiyom sonra kuran derslerine gecicekler
(2,722 puan) tarafından
İnsllh bizimkide iyi olur
tarafından
Deryoş linaria pastanesine yakın mı okul
(44,603 puan) tarafından
Ne linariasi kizz yenikentte evime yakınlarda okulu:))
tarafından
Haa kız benim yeğenim yenikentin girişinde biyere gittide ondan sordum cannım
(44,603 puan) tarafından
Kesin şeydir İlksan ana okuludur o var çünkü bı girişte:)
0 oy
(119,251 puan) tarafından
aaaa oyle anaokullarimi varmis ne guzel
(2,722 puan) tarafından
Var kuzum  anaokulu etkinligyle kuran dersi veryolar
0 oy
tarafından
Valla iyi bir yer bulursan sübyan kursu derim canım benim oğlum iki sene gitti kuranı hatmetti yanı sıra bir çok dua sure şiir ve ana okulu eğitimi aldı ben çok memnundum 
(2,722 puan) tarafından
Kuzum bizde yeni yazildik pazrtesi basliycaz ama liste cok az geldi acaba etkinlik olmuycakmi diye dusundumn
0 oy
(12,490 puan) tarafından
Bende oğluma öyle bir yer arıyorum yakınlarda gönderen var çevremde ve çok memnun lar kuran öğrendi mesela tanıdığım 2 çocuk gayet güzel okuyorlardı ve ana okulunda yapılan aktivite ler de dahil 
(2,722 puan) tarafından
Saol canm
0 oy
tarafından
Bende kızımı yazdırdım cnm pazartesi basliycaz inşallah ana okulu yerine kuran kurslu anaokulu tercih ettim 
(2,722 puan) tarafından
Benimkide pazartesi basliycak hayrlisi bakalm sabahcimi canm beslenme falan koycanmi nasil etcez bilmiyorm tanisir gelirmiyz nasil olur
tarafından
Sabahçı dedi öğretmen bugün aradı hastane isim çok oluyor kucuk çocuğun var dedim tmm öğlenci olun diğer öğretmen ariyacak sizi dedi
Daha hicbirsey denmedi cnm pazartesi liste verecez dedi
(2,722 puan) tarafından
Saol kzuum
0 oy
tarafından
Benim çalıştığım yerde ikili eğitim vardı çocuklar 2. 3.senemde eğitimde çok çok ileriye gitmişlerdi o tarz bir yer bulabilirsen gönder tek kuran kursundan sıkılabilir 
(2,722 puan) tarafından
Gek kuran kursu degilde canm hem anaokulu hm kuran kursu olarak gecen subyan okullari varya oraya yazdrdm ama suphede kaldm
tarafından
Benim çalıştığım yerde aynıydı hakkınızda hayırlısı olsun inşallah ilerleme görürsünüz
(2,722 puan) tarafından
Saol kuzum neler yapiliyodu acaba
tarafından
Biz günlere ayırmıştık mesala sabahtan çocuk gelişiminde sınıfta ben varsam öğleden sonra manevi eğitim alıyorlardı diğer sınıfa öğleden sonra çocuk gelişimine gidiyorsam onlar sabahtan manevi eğitim alıyorlardı çocuk gelişiminde bildiğin bir anaokulunda ne öğreniyorlarsa o sene içinde onu öğretiyorduk manevi eğitimde alfabeden başlayıp kurana geçen çocuklar veya hatim eden çocuklar oluyordu yıl içinde 40 hadis esmaül hüsna çocuk duaları kısa uzun sureler aklıma gelenler bunlar yıl içine bunları paylaştırısp öğreniyordu çocuklar
(2,722 puan) tarafından
Saol canmm
0 oy
tarafından
İki oğlumuda 2 sene yolladım kuranı orda öğrendiler normal etkinlikte yapıyorlar gayet memnunum iyiki yollamışım zamanında camiler jiç bişey öğretmiyor canım 
(2,722 puan) tarafından
Saol canm
0 oy
(9,001 puan) tarafından
4.5 yaşındaki kardeşim yaz döneminde gitti sübyan kursuna biz ciddi anlamda memnun kaldık çünkü çocuk hem birşeyler öğrendi hem sosyallesti. Küçük duaları işte şu içerken oturmayi yemeğe başlarken besmele çekmeyi doyunca elhamdülillah demeyi bir sürü etkinlik öğrenmişti. Annem şuan tekrar yazdırdı saati çok uzunw degil 3 4 saat kadar kalıyo ama hem egleniyo hem öğreniyor
(2,722 puan) tarafından
Saol kuzum tesekkurler
0 oy
(422 puan) tarafından
Diyanete bağlı sübyan okuluna gönderin bence. 
(2,722 puan) tarafından
Saol.kuzum yazdrdik
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Ben yolladim cokda memnn kaldim iki kizimda oyle gitti hem ingilizcee hem kurani kerim hemde motor dersleri vardi yani aktivite yaptilarr.anaokulunda olmasi gereknkerin hepsini ogrendi simdi ikiside kurani kerim biliyo. Cok dogru bir karar vermiaim valla
(2,722 puan) tarafından
Cok saol kuzum insllh bizde memnun kalirz
(4,152 puan) tarafından
Insaallaah canm
0 oy
(356 puan) tarafından
Kuran kurslu anaokul  çok iyi geçen sene biz verecktik kirpmadan dolayı vermedim benim etrafında veren com hepside çok memnun vala hemen hemen herşey öğreniyorlar ne güzel bsy bence 
(2,722 puan) tarafından
Saol canm

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 182 göst.
2 gün önce Aile kategorisinde ile ile (573 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 435 göst.
17 Nisan 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 264 göst.
7 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,592 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 411 göst.
20 Mart 2024 Aile kategorisinde Alyakus (2,366 puan) tarafından soruldu

379,300 soru

11,353,503 cevap

34,824 kullanıcı

...