0 oy
91 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Napmam gerek cok cabuk sıkılıyor kulagı tıkanır mi yolculukta nasıl oyalarim anneleer?

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kara yolculuguna cikmadikki hava yolunu bilelim bacım herkes yanımızda
-Reklam-
0 oy
(689 puan) tarafından
Ya bebeğe göre değişiyor.sakin bı bebekse çok sorun olmaz.benim oğlum huysuz bir çocuktu 1.5 saatin hepsini ağlamıştı ne uyku ne mama.ucaktaki herkes hostes falan oyalamak icin seferber oldu ama fayda etmedi.ama bir sonra ki yolculuk daha iyiydi
0 oy
(546 puan) tarafından
Ucak oncesi 1 yemek kasigi papatya ya da melisa cayi falan verebilirsin istersen.tabi zarari alerjisi vs yoksa bebisine.kulagi her turlu tikanir.kolay gelsin canim.
0 oy
(119,247 puan) tarafından
kuzeyin kulaga hic bisi olmuyoda öndeki yolcuya rahat huzur vermiyo bi oglan vardi sacini cekti gozluguyle oymadi sen cubuk kraker islak mendil cips falan al yanina oyala yiycekle kisa mesafeyse hic anlamazsin bile
0 oy
(94 puan) tarafından
Canım kulak damlası al Dr dan çok rahat oluyo uyur inene kadar zaten kulakları tıkandığı için ağlıyo bebekler uçakta 
tarafından
Dr yazar mi peki
(94 puan) tarafından
Evet yazar durumu anlat yeğenlerim için hep öyle yaptık nasip olsa benimki doğunca bende yolculukta Alcam
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Oyalacak bişeyler al yanına benimki öndeki adamın şaçlarını çekicem diye ağlamıştı:))
0 oy
(25 puan) tarafından
13 aylıkken Antalyada Berline gittim kızımla birlikte ve yalnızdık. Eşim çalıştığı için gelemedi. Gidişte tam bir facia yaşadım. Ağlar ağlar susmaz. Ne yaptıysam susmadı. Emzik dahi işe yaramadı. Bir de aktarmalı gidip geldim. Gelişte ise uyku saatlerine denk getirmeye çalıştım. Çok şükür de uyumuştu. Çok rahat geldim. Eczacı bana bebekler için burun spreyi kullan demişti uçak kalkmadan hemen önce, o zaman kulakları ağrımaz demişti. Aklında bulunsun. Yanına kraker falan al oyalamak için. Telefonuna çizgi filmler indir, izler belki. Emzik de muhakkak yanında olsun 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 121 göst.
27 Ağustos 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 152 göst.
19 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Szalda.25 (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 288 göst.
29 Aralık 2020 Tatil-Seyehat kategorisinde sinem8omer. (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 89 göst.
20 Ekim 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Seyhan (2,769 puan) tarafından soruldu

379,174 soru

11,350,116 cevap

34,818 kullanıcı

...