0 oy
105 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
1 aylık kontrolde 10 mm sol böbrekte genişlik cıktı doktor takip istedi 2 aylık olduk bugün kontrol de 5.5 cıktı .artik geçer zamanla degilmi bir daha genişler mi ?  Sizinde varmı başından böyle bişey geçen 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yokmu bi bilgisi olan
-Reklam-
0 oy
(899 puan) tarafından
Bizimki biri sabit kalmıştı biri azalmıştı .bizimde 3 ay kontrolümüz var bakalım 6 7 ay oldu gitmeyeli pandemiden dolayı.randevu alabilirsek bakacaz azalmis mi diye sünnet de ettik inşallah etkisi azalır .sizinki iyi azalmış bence.ama tabi takipte kalın genellikle yok oluyormuş.
tarafından
Aynen bende sünnet ettim onun etkisi baya var takipteyiz zaten 1 ay sonra yine kontrol
0 oy
(2,020 puan) tarafından
Canim gecer Allahin izniyle 6 ay da bir kotrolu olur zaten. Bol bol su icsin idrar yolu enfeksiyonu olmamasina dikkat etmek lazim hunlar hep etken. Bizim son 1 kontrolumuz kaldi cok sukur. Ondada bi sorun yoksa takipten cikicaz
tarafından
Kaç mm ydi ve kaç aylık şuan bebeğin
(2,020 puan) tarafından
Biri 9 biri 13 mm di.
32 gunlukken teshis konuldu 13 gun hatanede yattik tedavi gorduk
Evde de 2 hafta antibiyotik tedavsii gorduk
Pazartesi 1 yasina girecek
0 oy
tarafından
benm kizimda da vardı hamilelikte yoktu böyle bisi sonradan cıktı 6mm 'di 3 ayda bir kontrol verdiler bizede yeni gittik ve 5mm e düşmüş bir dahaki kontrol 6 ay sonra dedi bakalm ne olacak 
tarafından
Aynen bendede hamile iken yoktu kalca testi yaptığımda soylediler
tarafından
hmm bizde 9 aylik kontrolünde söylemişlerdi
0 oy
tarafından
Oğlumda 4 yaşinda çıktı 7 yıldır takipte bazen geçiyor bazen tekrarliyor yıpratici bir süreç ihmale gelmez 
tarafından
Peki niçin öyle oldu alta yatan sebebi öğrenebilnizmi
0 oy
(669 puan) tarafından
 benimkindede vardı dogduğu zaman büyüdükçe geçti 
tarafından
Kaç mm ydi ve kaç aylıkken geçti
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Benim kızım da vardı canım 4 aylıkken geçti merak etme geçiyor 
tarafından
Sizinki kaç mm ydi cnm
(1,772 puan) tarafından
3.8di canım yanlış hatırlamıyorsam
tarafından
Geçtikten sonra yine genişleme riski varmı acaba canım
(1,772 puan) tarafından
Valla bilmiyorum kızım 6 aylıkken götürdük düzelmiş dı sonrasında taş cikti bizde şu an 1 yaşında düzenli kontrole götürdük taştan dolayı herhangi bir şekil de büyüme olmadı çok şükür şu an her şeyi normal sıkma canını bana da herkes diyordu genel de oluyor düzeliyor diye ben de çok kafama takardim ama dedikleri gibi düzelen bir şey Allahın izniyle geçer annesi Rabbim şifa versin

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 76 göst.
27 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nisan KC (4,068 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 26 göst.
19 Nisan 2024 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,340 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 98 göst.
31 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Kbraaa.a (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 98 göst.
6 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Esmosum (7,963 puan) tarafından soruldu

385,221 soru

11,520,056 cevap

35,182 kullanıcı