0 oy
363 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kitaplarını okuyan oldu mu iceriginde neler var ...ne anlatıyor merak ediyorumsadece .  

6 Cevaplar

+1 oy
(2,529 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Saçmalıktan başka bişey değil. Yok neymiş tuzlu suyla yıkanırsan eşin sana baglanırmış. O ne öyle salamura yapar gibi ahshdhd. Herşeyi geçtim bide böyle saçmalıklara gerçekten inanan insanlarımız var. Şaka gibi gerçekten..
(119,365 puan) tarafından
+++±++
tarafından
Ya yani yüzlü su ne yapabilir ki .yemeklerimize de tuz koyuyiruz biz :)))) bende inanmoyirum  su tuzlu su muhabbetine ama böyle özgüven kararlı olmayı sağlayan bı kitap okumak istiyirum kitap arıyorum hani
-Reklam-
0 oy
(851 puan) tarafından
Okudum ilişki üzerine insan piskoloji üzerine kitaplarını cok severek ve beğenerek okuyrm
tarafından
Kuzu yani bana saçma gelen tarafı kitabı sen okuyirsun eşin degisiyor bu inandırıcı dlgeomedi bana
(775 puan) tarafından
Ben kitabı okumadım ama tahmin edebiliyorum biz kendimizi değiştirirse etrafımızdakilerde değişir.
tarafından
Yanii öyle
(851 puan) tarafından
Bir kere kadın tuzlu su yaparsanız eşiniz size banlanır demiyo diyorki tuzlu su ile vücudunuzun enerjisini dengeleyin zaten kadın diyorki tuzlu suyu once kendinize yapın kitabı okursaniz zaten cok acik bi dille anlarsiniz
tarafından
Ben pek takip etmiyirum sadece durumdaoaylastiklarin arada bir bakıyorum orda da bütün paylasimd kadınlar.tuzlu su sayesind resim çiçek aldı eşim  değişti diyorlar ne biliyim
0 oy
(2,011 puan) tarafından
onu okuyup ta eşi çok değişen 4 4 luk olan mesajlar gördüm bende alicam
tarafından
Es değil okuyan kendini degistiryor bence yani dusinseme kitabı sen okuyirsun ama eşin değişiyor çok saçma
0 oy
(119,365 puan) tarafından
kiz memelekette psikolog yok gibi bu kadini abarttilarda abarttilar yaa sanki dunyadaki ilk ve tek psikolog bu kadin
tarafından
Ahahaaa hiç deme .
Ben yemekleri tuzsuz severim acaba o yüzden mi kocayla duzelmiyoz:)))))
Kız şaka bı tarafa kitap okumak.istiyiyirum psikolojik kitaplar
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Ya bende bı merakla aldım saçma sapan akıl veriyor ben begenmedim.sıkıldım 
tarafından
Ne gibi akillar
0 oy
tarafından
arkadaşlar 21. yy kolpacıları kişisel gelişim kitapları yazan bu güruh. yok 8 adımda mutlu olmayı öğreten kitaplar, 5 adımda zengin olmayı, 3 adımda başarılı olmayı öğretecek içi yalanlarla dolu . arkadaşlar çok kitap okumanın emin olun faydası yok önemli olan ne okuduğunuz. gidin psikoloji, sosyoloji, felsefe okuyun, sosyal bilimler e zaman ayırın bırakın şu kolpacıları. canım ülkemde en çok satılan kitaplara bir bakın ya kişisel gelişim kitapları yada ergen aşkları kitapları (kahraman tazeoğlu gibi)
tarafından
İşte bende kendimi geliştirecek ya d akararli azimli olmayı öğretecek hırslı olmayı öğretecek bı kitap ariyirum

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 160 göst.
+1 oy
14 cevap 1,800 göst.
0 oy
3 cevap 106 göst.
0 oy
12 cevap 837 göst.

380,409 soru

11,389,944 cevap

34,898 kullanıcı