0 oy
84 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,100 puan) tarafından
Kizlar baska hic birsey yok ne oksuruk ne burun akintisi gecede hic biseyi yoktu sabah bi kalkti ates ölctüm 37.5 sonra bidaha olctum 5 10 dk sonra 37.9 hızla cikinca ates dusurucu verdim calpol mecburen simdi 37.6 neden olabilir kizlar ?

3 Cevaplar

0 oy
(33 puan) tarafından
Kanda enfeksiyon olabilir hastaneye götür ateşi düşmezse 
(3,100 puan) tarafından
Suan bidaha baktim baya dusmus canim calpol etki etti galiba tekrarlarsa goturcem acile
-Reklam-
0 oy
tarafından

Oğlumun bir ay önce aynı şekilde başladı rahatsızğı kuzum. Bi gece bir kalktım 38.5 olmuş ki uyurken gün içerisinde hiç birşeyi yoktu. Diş sandım hemen bir calpol verdim. Ertesi gün oldu ateşlenmeler hafif burun akıntısı ve öksürük getirdi. 2 haftamız öyle geçti antibiyotik ilaçlarla. Tam geçti dedim 3 4 gün güzeldi. Ardından ishal ve ateş geldi. Şimdi yine antibiyotik kullanıyoruz. 1 aydır evde 3 kişi hastayız. Doktor salgın var dedi demesine ama tam geçmiyor bu seneki bizde çözemedik aynı vakalar gelip duruyor dedi. Rabbim şifa versin tüm yavrulara 

(3,100 puan) tarafından
Bizde bu yaz defalarca atesli hastalik atlattik ya tam dedim bayadir hasta olmuyor bugun gene oldu
tarafından
Bu sene direk ateşle başlıyormuş herkes öyle diyor. Hiç birşeyi yokken bir anda ateşlenip bir kaç güne diğer semptomları görüyoruz. Anlamadım gitti çocuğum tam 1 aydır ilaç kullanıyor bazen öyle oluyor ki kolunu kaldıracak hali kalmıyor. Birde üzerine azı dişleri patlamak üzere perişanız yani. Rabbim beterinden korusun buna da şükür. Evlatlarımızla sınamasın
(3,100 puan) tarafından
Amin canım şükür simdi yok atesi ama hazirda bekliyorum iste elim surekli alnında tekrar cikar korkusuyla

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 47 göst.
17 Ağustos 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Emine2803529 (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 212 göst.
23 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 43 göst.
26 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 49 göst.

397,570 soru

11,890,495 cevap

36,008 kullanıcı

...